My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 13:56

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 16 września 2014, 07:17 
Nowicjusz

Na szybko spisane zadania zwiazane z Bractwem Miecza ktore mi sie pojawily dotej pory:

1) Krwawa Umowa.

Waszmość! Otrzymałeś kolejną wiadomość od mistrza Bractwa Miecza – Bystrego Noża Nocnego. Pisze, że cieszy się z tego, że zostałeś jednym ze sprawiedliwych mścicieli i że przyzna Ci nagrodę za pierwsze wykonane zamówienie.

Zadanie: wykonać zamówienie Bractwa Miecza.

Nagroda: przypadkowy zwój 1 poziom.

2) Mściwy burzyciel.

Waszmość! Gołębie pocztowe przyniosły nową listę kontraktów Bractwa Miecza. Zwróciłem uwagę na jeden z nich – zburzenie budowli we włościach. Tylko wyobraź sobie: zburzasz cudze miasta i otrzymujesz za to nagrodę! Radzę Ci wykonać jedno takie zamówienie.

Zadanie: wykonać zamówienie Bractwa Miecza – zburzenie budowli.

Nagroda: 5 mln złota, 10k ludzi.

3) …Zostało ich dziewięcioro…

Waszmość! Otrzymaliśmy dziwne przesłanie! Przedstawiciel Bractwa Miecza Mówiący-z-Cienia przyniósł ten zwój. Nie mogłem przeczytać żadnego zdania, może, w ogóle nic nie zrozumiałbym, gdyby nie słownik mojego dziadka. W zwoju opowiada się o dziesięciu stworzeniach, których staje się coraz mniej. Przebadałem pergamin i zauważyłem, że jest magiczny, lecz aby zobaczyć treść magicznego zwoju, należy zdjąć wiersz-zaklęcie. Więc, 10 umów Bractwa i zaklęcie zostanie zdjęte!

Zadanie: zdjąć zaklęcie-wiersz za pomocą 10 udanych umów Bractwa Miecza.

Nagroda: 5 x przypadkowy zwój 5 poziom.

4) Zemsta z cienia.

Waszmość! Bystry Nóż Nocny zaproponował nam wykonać jeszcze 5 zamówień Bractwa Miecza w celu wzmocnienia przyjacielskich związków. Pisze, że Bractwo daje 10 legionów najemników każdemu nowicjuszowi, który pokazał się z dobrej strony. Aby otrzymać najemników, musimy wykonać 5 umów, w których władcy chcą zostać incognito.”

Zadanie: wykonać 5 „prywatnych” umów Bractwa Miecza

Wskazówka: Za „prywatne” uważa się umowy, w których usługobiorcy nie chcą, żeby krzywdziciele dowiedzieli się, kto ich „zamówił”.

Nagroda: 100k najma.

5) Zwoje za zemstę.

Waszmość! Na pewno zawuażyłeś, że zamówienia Bractwa Miecza różnią się celem i nagrodami. Wyobraź sobie, nawet Handlarz artefaktów zainteresował się nimi. Co prawda, jest bardziej zainteresowany nagrodami, niż właśnie zadaniami. Prosi nas o wykonanie trzech kontraktów, za które nagrodami są zwoje, gdyż chce je przebadać. W zależności od skutków badań obiecał dać Ci dodatkową nagrodę.

Zadanie: wykonać 3 zamówienia Bractwa Miecza ze zwojami jako nagrodami.

Nagroda: przypadkowy zwój poziomu 3, 4 i 5.

6) Podbicie włości w imię zemsty.

Waszmość! Kolejna dobra propozycja od Bractwa Miecza: zajęcie zewnętrznej włości. Musimy zrobić to w imię zemsty, lecz zawsze jest dobrze zostać właścicielem szybu, kopalni lub jeziorka! Więcej tego, za wykonanie zadania otrzymamy prezenty od Rady frakcji!

Zadanie: zająć zewnętrzną włość odpowiednio do kontraktu Bractwa Miecza.

Nagroda: przypadkowy zwój 5 poziomu x 3.

7) Zemsta może czarować.

Waszmość! Jestem szczęśliwy, że przyjaźnimy się z Handlarzem artefaktów! Zawsze proponuje nam bardzo dobre ugody! Tym razem prosi o wykonanie kontraktu Bractwa Miecza i otrzymać artefakt w nagrodę. Za ten artefakt jest gotów zapłacić czarem, przyspieszającym trening wszystkich wojsk na 7 dni!

Zadanie: otrzymać artefakt jako zapłatę za umowę Bractwa Miecza.

Nagroda: czas trwania wszystkich jednostek bojowych -30% na 7 dni.

8) Zemsta musi być otwarta!

Waszmość! Bystry Nóż Nocny przysłał nam nową wiadomość, w której pisze: „Imperatorze! Musisz przejść następną próbę: wykonaj 5 umów, lecz tym razem b·ędą otwarte. Mało kto ma odwagę do otwartej działalności, lecz czasem pojawiają się tacy władce. Po wykonaniu zadania sam zrozumiesz, jak otworzyć zwój, który przesyłam Ci razem z listem.”

Zadanie: wykonać 5 „otwartych” umów Bractwa Miecza

Wskazówka: Za „otwarte” uważa się umowy, w których usługobiorcy zechcieli, żeby krzywdziciele dowiedzieli się, kto ich „zamówił”.

Nagroda: przypadkowy artefakt 1 poziom.

9) Szczęśliwa liczba Bystrego Noża Nocnego!

Waszmość! Nasi zwiadowcy przynieśli ciekawe wiadomości! Okazało się, że Bystry Nóż Nocny był kiedyś eksploratorem, wędrował po świecie i był prawie wszędzie. Pewnego dnia dostał dawne przeklęćie. Nikt nie wie, skąd one się pojawiło, lecz od tamtej pory Bystry Nóż Nocny nie chodzi bez starego dziurawego worka ze skóry. Jednak myślę, że znalazłem rozwiązanie tej zagadki! Jestem pewny, że wykonanie 25 umów Bractwa zdejmie czar, a uwolniony od magii mistrz odwdzięczy się Tobie i ooda przedmiot, który nosi

Zadanie: wykonać 25 umów Bractwa Miecza
Wskazówka: W zadaniu zalicza się umowy dowolnego rodzaju.

Nagroda:przypadkowy artefakt 2 poziom.

10) Krew w Imię Sprawiedliwości!

Waszmość! Od chwili pojawienia się Bractwa Miecza uważnie śledzę ich działalność. Nie wiem dlaczego, lecz nie miałem do nich pełnego zaufania. Jednak dzisiaj upewniłem się, że są warci zaufania. Rada frakcji przysłała lista z prośbą wykonać kolejną umowę Bractwa Miecza. Tym razem musimy zabić wrogich żołnierzy.

Zadanie: wykonać zamówienie Bractwa Miecza „Zniszczenie wosjka”
Nagroda: wojsko:

5k tragarzy
3k rycerzy
2k jazdy
1,6k latających
800 łuczników
1k lekarzy
50k najma
400 magów

Strefa czasowa: UTC [ DST ]