My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 13:40

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: poradnik
PostNapisane: sobota, 9 lutego 2013, 17:55 
Marszałek

na http://www.mlfansite.pl pojawił się poradnik przetłumaczony z rosyjskiego forum

serwer polski
serwer szwedzki
serwer rosyjski

Tytuł: Re: poradnik
PostNapisane: niedziela, 10 lutego 2013, 09:54 
Kapitan

Kawał dobrej lekturki dla zaczynających grę http://m.freeware.info.pl/moonstars.html , szkoda, że na samym początku gry na nią nie trafiłem ;)
No i przyjemnie się czyta, w takiej formie.

Ostatnio edytowano środa, 29 czerwca 2016, 08:33 przez marcin1567, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 22:10 
Eskwair

poradnik jest dobry nawet dla suzerenów ja po przeczytaniu go kilka rzeczy się dowiedziałem nowych ; )

PostNapisane: niedziela, 24 lutego 2013, 12:06 
Eskwair

poradnik jest niestety mało wartościowy dla ludzi którzy dopiero zaczynają grę i którzy potrzebują pomocy przy naprawdę podstawowych kwestiach jak np.:
1. czy budować więcej budynków wydobywczych w obrębie miasta na początek czy jednak stawiać tylko alchemików i jak najszybciej dążyć do otwarcia bram i zagospodarowania osiedli,
2. czy opłaca się szybko rozwijać główny budynek w ramach questów czy jednak zamrażanie tak ogromnych ilości surowców na długie godziny jest jednak czymś idiotycznym,
3. czy jako rycerz powinienem inwestować bardziej w mieszkania i sklepy a surowce kupować,
4. czy ulepszanie jakichkolwiek budynków na początku jest mądrym rozwiązaniem skoro postawienie nowego daje większe wydobycie i kosztuje mniej
5. które questy opłaca się robić w pierwszej kolejności a które można odłożyć na później (ja jako rasowy noob zacząłem kilka na raz i przez co teraz będę musiał grzecznie czekać 15h aż uzbieram surowców na skończenie chociażby jednego - co jest strasznie irytujące i zniechęca do gry)

jak nasunie mi się jeszcze jakieś pytanie na pewno je zadam a za wszelką pomoc z góry dziękuję

PostNapisane: niedziela, 24 lutego 2013, 12:43 
Eskwair

Dla mnie jedna rzecz w tej historii jest rzeczywiście bajką, mianowicie wejście na suzerena ze 160kk punktów rankingu. Jakoś nie mogę w to uwierzyć patrząc na ranking na bakarze, gdzie 160kk+ punktów ma zaledwie pierwszy 40-stu graczy, którzy są suzerenami od ponad 2 miesięcy.

PostNapisane: niedziela, 24 lutego 2013, 13:55 
Eskwair

Rexio napisał(a):
poradnik jest niestety mało wartościowy dla ludzi którzy dopiero zaczynają grę i którzy potrzebują pomocy przy naprawdę podstawowych kwestiach jak np.:
1. czy budować więcej budynków wydobywczych w obrębie miasta na początek czy jednak stawiać tylko alchemików i jak najszybciej dążyć do otwarcia bram i zagospodarowania osiedli,
2. czy opłaca się szybko rozwijać główny budynek w ramach questów czy jednak zamrażanie tak ogromnych ilości surowców na długie godziny jest jednak czymś idiotycznym,
3. czy jako rycerz powinienem inwestować bardziej w mieszkania i sklepy a surowce kupować,
4. czy ulepszanie jakichkolwiek budynków na początku jest mądrym rozwiązaniem skoro postawienie nowego daje większe wydobycie i kosztuje mniej
5. które questy opłaca się robić w pierwszej kolejności a które można odłożyć na później (ja jako rasowy noob zacząłem kilka na raz i przez co teraz będę musiał grzecznie czekać 15h aż uzbieram surowców na skończenie chociażby jednego - co jest strasznie irytujące i zniechęca do gry)

jak nasunie mi się jeszcze jakieś pytanie na pewno je zadam a za wszelką pomoc z góry dziękuję

nie jestem jakimś tam pro, ale z mojego doświadczenia odpowiem Ci tak:

1. jak najszybciej otworzyć bramy, wydobycie w osiedlach jest wyższe
2. opłaca się, szybciej otworzysz bramę i będziesz mógł zabudować osiedla
3. kalkulator w rękę i liczymy co bardziej się opłaci
4. sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie
5. najlepiej patrzeć na nagrody, często jest tak na początku gry, że odbierając nagrodę za zadanie możesz kontynuować wykonanie kolejnego questa

PostNapisane: sobota, 7 czerwca 2014, 12:31 
Nowicjusz

Niestety nie działa mi link do tego poradnika...chyba serwer już nie istnieje...macie namiary na jakiś dobry poradnik dla początkujących?

Strefa czasowa: UTC [ DST ]