My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest niedziela, 23 września 2018, 13:58

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Regulamin działu

W tym dziale nie wolno:
- pisać kilku takich samych wątków, bądź postów
- pisać wątków lu postów nie na temat
- zamieszczać informacji dotyczących tego samego problemu
Zanim napiszesz do administracji, upewnij się, że przed ciebie nikt o tym nie pisał.

Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 14:45 
Eskwair

Fiziolasty nic Ci nie da usówanie watków bo będa pisane notorycznie...niech gracze wiedza jaki jest burdel w grze ile jest pociotków co maja bonusy od Putinowskich pajaców i jak im się nadstawiacie na zawołanie....Gracze i tak poznaja prawde...

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 14:54 
Marszałek

skoro napisał, że wątek został przeniesiony a nie usunięty, to należy czekać aż się ponownie pojawi i dalsza nagonka nie ma sensu
a skoro używacie słów które trzeba wygwiazdkowywać to sami sobie jesteście winni

serwer polski
serwer szwedzki
serwer rosyjski

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 14:55 
Nowicjusz

Zgadzam się z Tobą Dystans. Ile to można widzieć co się dzieje administracja nas olewa zamiast dac nam odpowiedz to zamykają watki na forum. Żałosne to jest i śmieszne osoby za to odpowiedzialne chyba maja po 15lat bo tylko dziecko postąpiło by w ten sposób a normalny dojrzały człowiek wypowiedział by się w tej kwestii śmiech na sali i totalna żenada. Osobą odpowiedzialnym za ten serwer chyba daleko do doskonałości i do statusu "informatyka"

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 14:58 
Marszałek

pele poczytaj regulamin forum bo to własnie m.in. dzięki Tobie należy poprawiać posty (np korzystanie z niedozwolonych kolorów)

serwer polski
serwer szwedzki
serwer rosyjski

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 14:59 
Moderator

Gdyby rozmowa była prowadzona na odpowiednim poziomie to bym nie musiał nic robić, ale Wy jak zwykle musicie obrażać drugą osobę by coś tam pokazać.

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 15:04 
Eskwair

netkasa słowa słowami nie ma przekleńśtw a każdemu wkońcu cierpliwośc się kończy...Ja nie należe do osób co siedza cicho i tańczy jak mu zagraja...Ponad rok tu gram wpierdzieliłem kilka tysięcy tak wpierdzieliłem a nie zainwestowałem....Macie Graczy głęboko w ciemni....Jak są poruszane ważne rzeczy to Fiziolasty usówa watki to po gówno tu jest Po to sa pisane pretensje graczy by się inne osoby wypowiedziały a Obowiazkiem administratorów jest poprawa tych sytuacji...Tylko że u Was wyglada to tak jak sa pretensje to dostajecie kordy na jeziorka i R7 żebyście pozamykali jadaczki i siedzieli cicho a nie pomagali graczom.....Co Wy ,yślicie że My tu jesteśmy dzieciakami i nie wiemy o co biega....Opamiętajcie się nie macie do czynienia z dziećmi..

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 15:07 
Marszałek

DYSTANS napisał(a):
netkasa słowa słowami nie ma przekleńśtw

może akurat nie w twoich postach, ale w całym wątku trochę się ich znajdzie

serwer polski
serwer szwedzki
serwer rosyjski

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 15:17 
Eskwair

Ja może użyłem kilka przenośni...ale osobiscie staram się nie wyzywać graczy bo to nic nie da to raz a drugie szkoda nerwów..Ale to co się dzieje w grze i jak sa traktowani Grzace z podobnym do mnie stażem to przechodzi ludzkie pojęcie.....Zdajecie sobie chyba sprawe że to prowadzi do olania gry a co za tym idzie zero kasy....i tyle na teraz nie chce mi się już klepać bo i tak jak grochem o sciane

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 15:47 
Magister

DYSTANS : A co ma Fiziolasty wątków nie usuwać jak jeszcze się okaże, że kolegom z klanu pomaga.

Od czasu połączenia serwerów gra schodzi na psy i tyle. Ludzie pereł nie wydają bo nie ma na co. Ostatnio był quest na wydanie 10k pereł. Sam wydałem 2000 pereł na odświeżenie skarbca (po 50, czyli skromne 40 razy) i nic sensownego nie pojawiło się ani zwój ani artek więc nie dziwne, że nikt tego szajsu nie kupuje.

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:38 
Moderator

powtórzę się jeszcze raz gdyby rozmowa była prowadzona jak należy czyli nie łamiąca regulaminu to bym niczego nie usuwał, ale najlepiej jest widzieć tylko jedną stronę medalu bo tak najłatwiej jest oczernić drugą osobę

mucha900Demon a to ciekawe wiesz, ale co ja tam wiem Tyś jest pro gracz :d
i tak na Koniec Ci napiszę dalej patrz na sobie a nie na innych boś nie lepszy powinieneś wiedzieć o co chodzi a jak nie to dalej udawaj :)

PostNapisane: środa, 5 lutego 2014, 15:08 
Nowicjusz

Masakra :)
Moderatorzy traktują ta gre jak wlasna i uważaja ze reszta to banda imbecyli.
Moderator jest od pilnowania forum a nie wypowiadaniu sie o innych graczach bo jak dla mnie to jest obraza gracza i jawne wysmiewanie sie z kogoś
Fiziolasty napisał(a):
mucha900Demon a to ciekawe wiesz, ale co ja tam wiem Tyś jest pro gracz :d
i tak na Koniec Ci napiszę dalej patrz na sobie a nie na innych boś nie lepszy powinieneś wiedzieć o co chodzi a jak nie to dalej udawaj :)

To jest dobre
netkasa napisał(a):
skoro napisał, że wątek został przeniesiony a nie usunięty, to należy czekać aż się ponownie pojawi i dalsza nagonka nie ma sensu
a skoro używacie słów które trzeba wygwiazdkowywać to sami sobie jesteście winni

Wygwiazdkowac i przeniesc temat zapewne potrzeba 10 min ale ze cos jest niewygodne trwać może o wiele dłużej.

Dziekuje tez za knebel :lol:

PostNapisane: czwartek, 6 lutego 2014, 13:49 
Magister

Wogole jest jakas pomylka ze MODERATOR/ADMINISTRATOR bierze udzial w grze z innymi NORMALNYMI/NIEUPRZYWILEJOWANYMI graczami. z miejsca powinien byc wybor - albo moderatorujesz albo grasz.

Gratuluje ludziom ktorzy potrafia pozostac soba w tym calym syfie :)

PostNapisane: piątek, 7 lutego 2014, 23:19 
Moderator

Cytuj:
Wygwiazdkowac i przeniesc temat zapewne potrzeba 10 min ale ze cos jest niewygodne trwać może o wiele dłużej.

Dziekuje tez za knebel

ładne usprawiedliwienie pod słowami "niewygodne”, bo nie ważne, co się zrobi to Wam gracą to i tak nie będzie się podobać, bo traktujecie to, jako działanie przeciwko Wam a ja piszę ze gra to nie Wasze podwórko i tego się będę trzymać. Owszem wcześniejsza wypowiedz było nie na miejscu powinienem inaczej dobrać słowa a co za tym idzie ze potrafię się, do czego kol wiek przyznać a nie ze zaprzeczam czemuś jak to zwykle miało miejsce w grze i na forum ze strony graczy.

Co do moderki to trochę więcej czasu trzeba poświęcić na nią niż te wspomniane przez Pana słowa "10 min"

Cytuj:
Wogole jest jakas pomylka ze MODERATOR/ADMINISTRATOR bierze udzial w grze z innymi NORMALNYMI/NIEUPRZYWILEJOWANYMI graczami. z miejsca powinien byc wybor - albo moderatorujesz albo grasz.

Gratuluje ludziom ktorzy potrafia pozostac soba w tym calym syfie

Skoro admini tak uznali to znaczy ze tak musi być w tej grze marudzenie oraz pisanie jak powinno być nic nie zmieni tego faktu.

PostNapisane: czwartek, 13 lutego 2014, 16:52 
Magister

a skad wiesz ze nie zmieni? jest dzial propozycje i pomysly, gra jest zmieniania co jakis czas, moderatorzy tez.

PostNapisane: czwartek, 13 lutego 2014, 17:28 
Moderator

wszystko jest możliwe nawet w grze :)
Ale wracając do tego co wcześniej pisałem to napisałem to co widać a nie tak jest. W końcu admini to też ludzie więc może kiedyś i zmienią swoje podejście ale to może może. Owszem wszystko się zmienia po jakimś czasie ale sam pewnie widzisz na jak :)

Strefa czasowa: UTC [ DST ]