My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 00:14

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Regulamin działu

W tym dziale nie wolno:
- pisać kilku takich samych wątków, bądź postów
- pisać wątków lu postów nie na temat
- zamieszczać informacji dotyczących tego samego problemu
Zanim napiszesz do administracji, upewnij się, że przed ciebie nikt o tym nie pisał.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 29 lipca 2014, 20:18 
Nowicjusz

Witam.
Dziś rano zostałem zablokowany pod pretekstem posiadania kilku kont, co jest totalną bzdurą.
Od momentu założenia konta logowałem się z zupełnie innego miasta niż osoba z którą zostałem posadzony o posiadanie multikonta
Teraz jestem na wakacjach ze znajomym który wciągnął mnie w tą grę korzystamy ze wspólnego rutera lecz dwóch oddzielnych komputerów aby nie dostać bana .Co prawda na tym komputerze na którym się logowałem kiedyś kilkukrotnie logował się inny użytkownik lecz było to kilka dni wcześniej przed moim logowaniem i dosłownie zaledwie kilka razy. Ze mną administracja nie raczy porozmawiać, natomiast odpisała do użytkownika który to rzekomo na moim profilu miał multikonto.
W pierwszym poście postraszyli że jego też zablokują jak będzie robił następne postaci na jednym serwerze ( a swoją drogą ciekawe dlaczego jego też nie zablokowali hmmmm..., czyżby dlatego że kupował perły?)
W drugim poście przedstawili zasady gry że nie można grać na jednym komputerze bez poinformowania administracji.
Ale to wszystko jest dla mnie jasne, a to że w jednym czasie graliśmy na jednym ruterze lecz na dwóch komputerach jest skutkiem razem spędzanych wakacji i jeśli jesteśmy w domu to rzecz jasna w jednym czasie bo później nie ma czasu na granie. Kolejnym zarzutem jest to że jesteśmy w sojuszu i zastępcami. Ale to dotyczy graczy którzy grają na JEDNYM KOMPUTERZE!!! przynajmniej tak jest napisane w zasadach gry.
Chcę dalej grać w My Lands lecz administracja nie daje możliwości gdyż wszędzie widzą złodzieji i oszustów być może dlatego w polsce jest tylko jeden serwer na którym jest tylko ok 260 aktywnych graczy. Którzy są na takim etapie gry że nie muszą kupować pereł bo mają je z gry. Skutecznie odstraszacie nowych graczy od Was.
Pozdrawiam
KubaSmoker

PostNapisane: wtorek, 29 lipca 2014, 21:49 
Suzeren

Wiesz co, na forum raczej nikt nie wyjaśni sprawy. Napisz proszę pod ten adres support_pl@gain2f.com, opisz dokładnie sytuację i spróbuj wszystko wyjaśnić. :)

PostNapisane: wtorek, 29 lipca 2014, 21:59 
Nowicjusz

Djablico to jest odpowiedz na ostatni watek w tym dziale
http://mlgame.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=1537
więc jeśli nie tu to poco został założony???

PostNapisane: środa, 30 lipca 2014, 00:32 
Moderator

Drogi Panie proszę napisać do suportu na podany adres przez modelatorkę Djablicę. Forum to nie miejsce na tego typu rozmowy. Tak dla przypomnienia administracja w ciągu 48h odpowie na dane zgłoszenie.

Tym czasem temat zamykam

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]