My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest piątek, 21 lipca 2017, 07:42

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 6 lutego 2016, 20:23 
Nowicjusz

Sobota rano, dzień jak codzień, pogoda że nawet psa z domu nie wygonisz, planów zero na jakąś rozrywkę więc zostaje ml-wy świat wirtualny, walnąć kilka ruin żeby na żołd wystarczyło.... tym bardziej ze po wizycie u roma i pomocy datom żołd juz tak nie doskwiera :lol:
Aż tu nagle wiadomoś R7 dayu pisze zeby stuknac z Tomkiem bo juz sie tam teleportną, niedaleko, chwila zastanowienia, pilot z pomocą i szybki przegląd sytuacji, ekscytacja sięga zenitu, czy robić czy nie? z kim? kto znalazł, po 3 minutach rozmowy już wszystko dogadane tylko Tomek musi się otworzyć, jeszcze 2 godziny, potem godzina, 40 minut jak wieczność, jest otwarty, zboofować, niewidok zaproszenie do misji, o kurde nie ma miejsca na sojusz dobra szybko do klanu tylko czy jest wystarczająca liczba graczy online żeby zagłosowali, 10 minut poźniej lecimy...
Jeszcze tylko 1.20 sprawdzania czy nikt inny nie leci, czy wszystko będzie ok, zamknąć za perły żeby ktoś nie skorzystał z okazji i nie wpadł do stolicy na kawkę i szarlotkę - tylko dlaczego z kiścieniem niszczenia w prawej dłoni???
OOOffff doszliśmy, jest zrobione bez strat, zrobione i już po stresie, pilnowaniu, czekaniu te 3.5 godziny to była zmora. Po stresie, day-u dzięki wielkie :

http://prntscr.com/9zuyzt

http://prntscr.com/9zuz6h

Po wszystkim, emocje jakby mniejsze, czas zastanowienia, kawka czarna dwie cukru i znowu do robienia ruin, ale w głębi zadowolenia, satysfakcja i taka ulga po stresie i dogadywaniu przez komunikator ml-owy. Swoją drogą to byłoby miło gdyby nasza administracja raczyła nas częściej takimi frykasami.... :D

Wyglądam przez okno dalej sztorm i 100 km/h wiatr ale teraz już nie tak nudno, każda R6 to oczekiwanie na jakiś artek lub fajny zwój, latam jak poparzony wszystkimi bohami (oprócz mentora oczywiście) mając nadzieje że to może dzień konia i zaraz coś znajdę ciekawego, bilans na koniec dnia:

1: limit ruin osiągnięty po około 2 godzinach latania, znalezione 3 zwoje na ulepszenie żup (jak zwykle), jeden na skuteczność młynków i jedno błotko - nawet wiem kogo poczęstuje nim
2. Trzeba zamykać jak najszybciej, bo następne ruinki dopiero wieczorem, explo lata jak szalone tym bardziej ze nie trzeba sie martwic o premke - dobry dzień i dobry efekt mimo iż pogoda ''pod psem''

P.S. Oby jak najczęściej takie niespodzianki i taki stres w tym wyimaginowanym świecie ml-owym

Ot i historyja cała, o tym pieśni będą śpiewali - ja piosenek nie lubię jak mówi klasyk.....

Pozdrowienia dla całego ml-a

Ostatnio edytowano wtorek, 9 lutego 2016, 15:28 przez Pele, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: sobota, 6 lutego 2016, 21:45 
Magister

No proszę z łez do euforii możesz napisać teraz "odę do arcyruin" na konkurs walentynkowy wedle zaleceń Djablicy i zgarniesz dublet :lol:

PostNapisane: sobota, 6 lutego 2016, 21:57 
Nowicjusz

FOGSON napisał(a):
No proszę z łez do euforii możesz napisać teraz "odę do arcyruin" na konkurs walentynkowy wedle zaleceń Djablicy i zgarniesz dublet :lol:

czy ty czlowieku widziales kiedys u mnie jakies łzy, zastanów się co piszesz i do kogo????

Ostatnio edytowano niedziela, 7 lutego 2016, 14:51 przez Pele, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: sobota, 6 lutego 2016, 23:50 
Magister

"z łez do euforii"...przecie to metofora byla, widzial Twoja porazke tera widzi sukces

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2016, 10:58 
Nowicjusz

eya1 napisał(a):
"z łez do euforii"...przecie to metofora byla, widzial Twoja porazke tera widzi sukces

From hero to zero :D

PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2016, 13:40 
Magister

eya1 napisał(a):

spoko już przywykłem do tego że mój humor nie jest akceptowalny w społeczeństwie

PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2016, 19:21 
Magister

Jedno pytanie :
Dlaczego nikt nie zabrał Day?

PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2016, 21:03 
Nowicjusz

rocca2013 napisał(a):
Jedno pytanie :
Dlaczego nikt nie zabrał Day?

tak sie umowil day z tomkiem i to mi obaj przekazali wiec nalezoloby zapytac day-a

PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2016, 21:36 
Nowicjusz

Tak ustaliliśmy. A dlaczego? To już nasza sprawa. Proponuję zająć się sobą i nie doszukiwać się żadnych sensacji.

PostNapisane: niedziela, 7 lutego 2016, 22:09 
Magister

No i wszystko wiadomo ;;P

Strefa czasowa: UTC [ DST ]