My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest piątek, 21 lipca 2017, 09:38

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 21 kwietnia 2017, 09:22 
Nowicjusz

15 kwietnia 2017 roku gracze Korsarz1986 i pamill zburzyli Arcyruinę i zdobyli 31145 Czarnych Pereł na serwerze Rozkwit cywilizacji: Archon.
Gratulujemy i czekamy na zachwycającą historię!

PostNapisane: sobota, 15 lipca 2017, 02:17 
Nowicjusz

Działo się to w Wielką Sobotę przed Wielkanocą.Szlachta szykowała się do rozpoczęcia Świąt.Do głównej komnaty Ratusza wbiegł zmęczony zwiadowca.Oznajmił mi , iż napotkał w czasie swojej służby dziwnie wyglądające z oddali , resztki zabudowań po dawnych władcach tych krain. Z opisu wyglądało mi, panującemu Pamillowi na arcyruiny ,warownie starych przodków .Wiedziałem z opowiadań starych wieszczy że w takich ruinach panują wielkie ciemności ,ukryte są niezliczone skarby potomków,i są one bronione przez nieznane ilości różnych ras potworów. Nie znając potęgi siły potworów postanowiłem zjednoczyć się w ataku z panującym nieopodal Królestwa ,znanym na całym Świecie Walecznym Korsarzem 1986.Posłałem do niego gońca z zapytaniem ,czy dołączy swe wojsko do wspólnego ataku na nieznane siły potworów, z sojusznikiem trzeba żyć dobrze.Nie czekając na odpowiedź postanowiłem wyruszyć z rozleniwionym wojskiem w celu zbadania terenu. Wiedzialem że okres Świąteczny nie sprzyja takim rabunkom,ale zapowiedziałem wszystkim ,którzy będą uczestniczyć w bitwie iż zostaną sowicie nagrodzeni.Do wymarszu zgłosiła się część najbardziej walecznych wojowników.Ruszyliśmy w drogę,Po długim marszu postanowiliśmy rozbić obóz w celu odpoczynku. Po kilku godzinach odpoczynku przyleciał gołąb z wiadomością od Korsarza1986 iż z wielką radością dołączy do ataku na nieznane ilości stworów i spotka się ze mną kilka wiorst od znalezionej warowni przodków.Po przeczytaniu wiadomości rychło ruszyliśmy w droge .Po długim marszu oczom naszym ukazały się w oddali nieznane dotąd zarysy pradawnej warowni przodków.Poszliśmy dalej żeby spotkać się z wojskami sojusznika na umówionym miejscu.Gdy przeszliśmy wąwóz napotkaliśmy wojska Korsarza1986.Po krótkim przywitaniu postanowiliśmy, niezwłocznie iść dalej.Kilkanaście godzin marszu dało w kość nam i naszym wojakom,ale byliśmy już na miejscu.Bez zastanawiania się ,weszliśmy w mroczne tunele rozpościerające się pod komnatami warowni.W pewnej chwili dotarliśmy do wielkich zaryglowanych drzwi.Po ciężkich próbach udało się nam je sforsować.Gdy wtargnęliśmy do wielkiej komnaty zewsząd rzuciły się na nas okropne stwory,ledwo udało się nam chwycić za miecze.Rozgorzała okropna bitwa,siły potworów były znaczące,ale nasze wojo znakomicie znające kunszt walki,bez problemu zaczęło przechylać szalę zwycięstwa na naszą stronę.Po długiej zażartej walce wybiliśmy wielkie hordy potworów,wszędzie rozlegały się jęki rannych rycerzy a po ścianach spływała krew bitewna.Weszliśmy do następnej komnaty i stanęliśmy oniemiali.Oczom naszym ukazała się ogromna ilość skarbów usypana w wielkiej komnacie.Wojsko rzuciło się aby zagrabić jak największe ilości skarbu,a my z Korsarzem przeszliśmy do małej komnaty gdzie na niewielkim postumencie widniała mała szkatuła.Gdy ją otworzyliśmy ,zostaliśmy oślepieni blaskiem przepięknych pereł.Podzieliliśmy się zdobyczą i postanowiliśmy niezwłocznie wrócić do domu,gzie czekały na nas stęsknione żony,a na niektórych przepiękne dziewoje .Rozstaliśmy się z Korsarzem 1986 i popędziliśmy do swojego zamku.Po przekroczeniu bram zamczyska,przywitała nas ogromna ilość ludzi ciesząca się z naszego powrotu.Rozdaliśmy wszystkim zgrabione łupy i po krótkim spoczynku udaliśmy się na wspólne Świąteczne śniadanie.Mimo ogromnego zmęczenia była to dla nas wesoła i niezapomniana uczta.Pokazywaliśmy wszystkim obrazki z przebytej walki uwieńczone przez znakomitego wielkiego malarza.https://scr.hu/1mxy/b3gkm
https://scr.hu/1mxy/uvxsw

Strefa czasowa: UTC [ DST ]