My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 04:09

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 8 czerwca 2018, 09:52 
Nowicjusz

4 czerwca 2018 roku gracz JaraczJoint zburzył Arcyruinę i zdobył 22335 Czarnych Pereł na serwerze Rozkwit cywilizacji: Archon.
Gratulujemy i czekamy na zachwycającą historię!

PostNapisane: niedziela, 10 czerwca 2018, 10:33 
Magister

Dzień dobry moi mili, dzisiaj usłyszymy historię o wielkim wydarzeniu to znaczy o zburzeniu Arcyruiny, a było to...

Nie tak dawno temu bo 4 czerwca 2018 roku krótko po dniu dziecka :D a precyzując niespełna 6 lat od powstania tego serwera i też prawie tyle czasu oczekiwałem na to wyróżnienie.
Był to poniedziałek, pierwszy dzień w pracy akurat na punkcie u klienta. Oczekiwałem na możliwość odebrania ładunku i umilałem sobie czas rozmową z innym woźnicą narzekając na firmę i przełożonych :) Aż tu nagle widzę że dobija się do mnie mój wierny kompan Kosta pierwszych połączeń nie słyszałem, kolejne odrzuciłem mysląc sobie że chce mnie poinformować o jakimś koksie, który wszedł w nasze granice i szuka zadymy :) Jednak widząc że odrzucenie połączenia nie zniechęciło kolegi, odebrałem telefon. I co usłyszałem?
- "Możesz w ciągu 5 minut wejść na grę?"
- "Co się dzieje?"
- "Jest siódemka"
- "ok"
Szybki przeładunek, zrobienie wagi i załatwienie wszystkich formalnosci z dokumentami, wyjazd za bramę. I się zaczeło. Dzięki magicznemu urządzeniu szybko teleportowałem się do baśniowego świata jednej z najlepszych gier w jakie kiedykolwiek grałem, gry w klimacie bardzo popularnych herosów, fantastyki w czasach średniowiecza, gry umozliwiającej walkę z innymi graczami na setki sposobów.
Przejdźmy do sedna sprawy. Pierwsze raporty zwiadowców mówiły o wielkich hordach potworów, legiony miały liczyć nawet po 100 tysiecy wojowników. Nie jeden by zwątpił przed taką wyprawą, ale to nie mogło wystraszyć niepokonanej bohaterki La Furia Bella.
Piękna Wściekłość jest legendą wschodu pokonała tysiące bohaterów potworów i zdobyła kilkadziesiąt jak nie kilkaset skalpów wrogich bohaterów, ale kto to by zliczył bo na pewno nie Bella. Piękna zawsze po kryjomu wymykała się z lekcji matematyki by ćwiczyć strategie wojenne lub po prostu ostrzyc swój miecz na osełce i wymachiwać nim w powietrzu zabijając zmyślonych nieprzyjaciół królestwa:)
Wróćmy do wymarszu. Pochód rozpoczęła Bella wraz ze swoimi żołnierzami po drodze dołączyli wojownicy Kosty i ich "Goły bohater" :P marsz był długi i forsowny bo trwał ponad 4 godziny, ale to nie spowodowało żadnego zmęczenia u dzielnych rycerzy. Dwie potężne armie stanęły na przeciw siebie w późnych godzinach wieczornych na przeklętych lasach, ziemi mało przyjaznej rycerzom. Jak się okazało raporty zwiadowców były mocno przesadzone i potwory nie dysponowały nawet połową tego co wcześniej nam przewidywano, do tego znana im reputacja Pięknej bohaterki spowodowała że znaczna część z nich uciekła w przerażeniu. Bohater potworów stary wyga nie chciał się poddawać i rzucił straszne zaklęcie na dzielnych rycerzy, które wywołało paraliż u większości z nich uniemożliwiając szarżę. Bella wraz z bohaterem Kosty na czele swoich pozostałych wojsk rzucili się z podnieceniem, wściekłością i rządzą krwi w oczach na przeważające siły potworów i roznieśli je w pył już w pierwszym starciu nie pozostawiając nikogo przy życiu i samemu nie tracąc żadnego wojownika dzięki magicznych zdolnościach medycznych miejscowych kapłanów. Szybkie przeliczenie zdobytych skarbów to jest:
- masa czarnych pereł - najcenniejszy surowiec w świecie,
- magiczne kryształy,
- trochę złotych monet dla dzielnych rycerzy,
- do tego Bella znalazła pergamin z magicznym zaklęciem w kufrze wrogiego bohatera,
Powrót był już tylko formalnością.

Dzięki tej bitwie mogliśmy wraz z Kostą zdobyć wcześniej tylko wymarzone bogactwa czarnych pereł, a teraz jak najbardziej realne. Moje perły zostały umieszczone w skarbcu w oczekiwaniu na lata biedne, a Kosta dzięki zdobytym perłą w końcu będzie mógł ubrać swojego Nagiego bohatera bo jak do tej pory Bogowie nie byli łaskawi dla niego i nie obdarzali go należycie swoją łaską.

Poniżej zamieszczam kilka screenów z powyższej historii...

Załącznik:
SHU_rKaYml.jpeg
SHU_rKaYml.jpeg [ 98 KiB | Przeglądane 663 razy ]

Załącznik:
SHU_O5Mzn1.jpeg
SHU_O5Mzn1.jpeg [ 231.55 KiB | Przeglądane 663 razy ]

Załącznik:
SHU_eDjnq0.jpeg
SHU_eDjnq0.jpeg [ 157.85 KiB | Przeglądane 663 razy ]

Załącznik:
SHU_d1yP57.jpeg
SHU_d1yP57.jpeg [ 74.63 KiB | Przeglądane 663 razy ]

PostNapisane: poniedziałek, 11 czerwca 2018, 09:27 
Magister

:D :D :D. dolaczam sie z gratulacjami, i czekam na moja ruinke7. Jestem juz wystarczajaco silna i ani potworki ani izaden inny wrog mi nie straszne, bylebym nie czekala zbyt dlugo bo czar prysnie . Ale puki co.to brawa dla naszych klanowych herosow.

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

Strefa czasowa: UTC [ DST ]