My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest środa, 23 października 2019, 02:45

Strefa czasowa: UTC [ DST ]
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zasady forum
PostNapisane: czwartek, 21 marca 2013, 15:50 
Offline
Manager wsparcia technicznego
Avatar użytkownika

Dołączył(a): piątek, 21 września 2012, 09:28
Posty: 178
! Złamanie zasad określonych w pkt. 1 - 6 skutkuje:
a) ostrzeżeniem.
b) w razie powtórnego wykazania braku poszanowania dla regulaminu forum – blokowaniem możliwości pisać posty i czytać forum (Ban forum) na 1 dzień i więcej.
*Wątki/posty/awatary/sygnatury/odnośniki o takiej treści są usuwane bez uprzedzenia według uznania moderatora i zależnie od kontekstu.

1. Posty muszą być napisane w języku polskim za wyjątkiem specjalistycznych nazw sprzętu, systemów etc. Zabrania się:
* Pisania symboli lub obcojęzycznych liter zamiast liter języka polskiego, nadmiar wyrazów slangowych oraz transliteracji.
* Pisania treści WIELKIMI LITERAMI (przy wciśniętym przycisku Caps Lock lub Shift) wyrażającymi krzyk.
* Kolorowania tekstu wypowiedzi lub wydzielania wypowiedzi przez zmianę czcionki. Dozwolone jest kolorowanie (za wyjątkiem koloru czerwonego oraz jego odcieni) lub zmiana czcionki (w tym kursywa, pogrubienie i podkreślenie) tylko słów i pojedynczych zdań.

2. Zabrania się umieszczenia na forum postów lub plików, linków zawierających:
* Wyrażenia niecenzuralne lub wulgaryzmy.
* Treści pornograficzne lub erotyczne.
* Treści ukazujące przemoc fizyczną lub psychiczną, treści obraźliwe.
* Propagandę oraz obrazy wobec innych narodowości.
* Propagandę nazizmu, faszyzmu, fanatyzmu, terroryzmu oraz innych ruchów ekstremistycznych.
* Propagandę narkotyków i substancji psychotropowych.
Przekręcone wyrazy wulgarne są przyrównywane do wyrażeń niecenzuralnych, są dopuszczalne tylko w dziale *FLOOD*.
Pozwala się na całkowite wygwiazdkowanie wyrazów wulgarnych i obraźliwych.

3. Crossposting czyli powielanie istniejących tematów w jakimkolwiek celu jest zabronione na działach tematycznych forum.
Prosimy używać wyszukiwarki forum.
* Należy zakładać tematy pod tytułem aby przekazywały treść wypowiedzi, lecz nie emocje lub własne opinie.
* Nie należy używać jednosylabowych tytułów jak na przykład: "Admin", "Hey", "Ratujcie", "Pomocy", "Potrzebuję pomocy!", "Pytanie", "Help Me".
* Wykorzystywanie forum do rozmów prywatnych, dialogów z użytkownikami gry dotyczących określonych kwestii (Na przykład, temat "Marcinku, zadzwoń do mnie") jest dozwolone tylko w dziale "FLOOD".

4. Offtopowanie czyli pisanie postów odbiegających od głównego tematu wątku oraz kontynuowanie dyskusji, która zeszła z tematu jest dozwolone tylko w dziale "FLOOD".
Prosimy nie zbaczać z tematu założonego przez autora (autorem jest użytkownik, który napisał pierwsze wypowiedzenie w danym temacie).
* Flood czyli pisanie wypowiedzi, które nic nie wnoszą do tematu dyskusji, zawierających jeden lub kilka uśmieszków lub jeden wyraz dozwolone jest tylko w dziale "FLOOD".
* Kłótnia internetowa czyli pisanie podwójnych lub niepotrzebnych postów w wątkach lub odbiegających od tematu dyskusji przez wszczynanie kłótni z innymi użytkownikami.

5. Overquoting czyli nadużycie cytatów postów innych użytkowników, w tym:
- potrójne cytowanie (post zawiera cytat w cytacie w cytacie).
- cytat większy niż 20 linijek włączając tytuł i puste linijki
- cytat zawierający obrazek

* Nie należy cytować całego postu, lecz wybrać główne i rozpisać je według punktów, resztę usuwa się.
* Przy cytowaniu postu zawierającego cytaty należy usuwać umieszczone w nim cytaty.

6. W sygnaturze zabrania się:
* Graficznych podpisów oraz podpisów dużymi literami z logo lub treścią z innych gier, obrazków z linkami lub odnośników do innych stron oraz wymagających dodatkowego tłumaczenia na język polski przyjęty jako język komunikacji tego forum.
Dopuszczalny maksymalny obszar obrazka ma wymiary: 60 (wysokość) pikseli, ogólny obszar nie może wykraczać za 110 pikseli włącznie z obrazkiem i tekstem.
W poszczególnych przypadkach moderator może pozwolić obrazek do 140 (wysokość) na 900 (szerokość) pikseli.
Dozwolone jest umieszczanie w podpisie odnośników do naszego projektu MLGame (oprócz odnośników do cudzoziemskich serwerów mlgame), do stron poświęconych naszej grze.

! Złamanie zasad określonych w pkt. 7 – 12 skutkuje:
Blokadą możliwości pisać posty i czytać forum (Ban forum) na 2 dni.
W razie ponownego złamania – banem na okres ponad 3 dni.
W razie zgłoszenia przez stronę obrażoną według pkt. 7 – banem na okres ponad 7 dni.
* Wątki/posty/awatary/sygnatury/odnośniki o takiej treści są usuwane bez uprzedzenia według uznania moderatora i zależnie od kontekstu.

7. Na forum zabronione jest okazywanie innym Użytkownikom pogardy, poczucia wyższości lub braku szacunku, obrażanie, oszczerstwo, groźba, szantaż, przekręcanie cytatów, cytowanie korespondencji prywatnej (w tym gracza z administracją) bez zgody uczestnika etc. W dowolnej postaci i w dowolnym celu, oraz w wiadomościach prywatnych (WP). Skargi należy zgłaszać do administracji w WP (wiadomości prywatnej) lub korzystać ze wbudowanego systemu Skarg.

8. Zabrania się zmiany/usunięcia swej wiadomości i/lub komentarzy moderatora (uwagi w postach w kolorze czerwonym, ostrzeżeń) w jakimkolwiek celu po otrzymaniu w nim ostrzeżenia/kary oraz podczas głosowania etc.

9. Zabrania się korzystanie z BB kodu moderatora [mod=] w tekście postu, sygnaturze, WP (wiadomości prywatnej).
10. Zabrania się publicznego omawiania czynności moderatorów i administracji w wątkach forum, pytania należy zgłaszać moderatorom lub administracji w WP (wiadomości prywatnej).
* Wszystkie spory między graczem a moderatorem są rozwiązywane wyłącznie w wiadomościach prywatnych.
* Jeśli rozwiązanie sporu nie jest możliwe, można zgłosić skargę na moderatora w wiadomości prywatnej do Moderatora głównego
* W razie nieotrzymania odpowiedzi Moderatora głównego na skargę w ciągu 3 dni lub w razie niezgody z decyzją moderatora gracz może złożyć odpowiedni wniosek o adres poczty elektronicznej Administracji.
* Decyzję Administracji uważa się za ostateczną i nie można jej zaskarżać.
* Informacje o zatrudnieniu lub zwolnieniu moderatorów oraz, w razie uzasadnienia czynności gracza, publiczne przeprosiny moderatora przed rehabilitowanych graczem Administracja publikuje w oddzielnym wątku zamkniętym

11. Zabrania się udostępniania swego konta zbanowanemu/zablokowanemu użytkownikowi forum w okresie ważności ograniczenia jego praw dostępu w jakimkolwiek celu.

12. Krytyka działalności Administracji, negatywne opinie i uwagi należy pisać TYLKO w wątku *Pytania do Administracji".

! Złamanie zasad określonych w pkt. 13 - 16 skutkuje:
wyłączeniem forum (Ban forum), blokadą nazwy użytkownika/konta.
* Wątki/posty/awatary/sygnatury/odnośniki o takiej treści są usuwane bez uprzedzenia według uznania moderatora i zależnie od kontekstu.

13. Zabrania się umieszczania w koncie i/lub wątku jakiejkolwiek reklamy w jakimkolwiek celu i w jakiejkolwiek postaci. Forum nie jest tablicą reklamową.

14. Otrzymanie krytycznej ilości ostrzeżeń.
Prywatność Użytkowników wymaga, by sprawy związane z ilością otrzymanych ostrzeżeń forum pozostały sprawą niedostępną dla Użytkowników postronnych. Takie sprawy załatwiamy poprzez zgłoszenie do moderatorów w WP (wiadomościach prywatnych).

15. Zabrania się rejestrowania prowokacyjnych nazw użytkownika:
* podobnych do nazwy forum lub jego domeny.
* podobnych do nazw użytkownika przedstawicieli kompanii, administratorów, moderatorów.
* zawierających wyrazy niecenzuralne i obraźliwe.
* bezsensownych, zawierających nawiasy, asteryski etc.
Oraz pisania postów, stwarzania userbarów/sygnatur, awatarów i tp., które mogą wprawić w zakłopotanie pod względem ich przynależności innemu użytkownikowi.

16. Zabronione jest korzystanie z forum w celach komercyjnych.
W tym zabrania się publikowania postów o przekazaniu (kupnie, sprzedaży, darowaniu etc.) kont w grze oraz przekazania kont w grze innym graczom ML.

! Za złamanie zasad określonych w pkt. 17, 18 administrator wybiera środki dyscyplinujące według własnego uznania.
* Wątki/posty/awatary/sygnatury/odnośniki o takiej treści są usuwane bez uprzedzenia według uznania moderatora i zależnie od kontekstu.

17. Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za jakość działania gry, nie jest zobowiązana prowadzić na forum żadnych dyskusji dotyczących aktualnego stanu gry.
Forum nie jest oficjalnym serwisem w pytaniach rozpatrywania skarg na robotę gry, konta i td. Oficjalne skargi muszą być wysyłane na atsymbal@gain2f.com lub w wiadomości z poczty w grze.
Niemniej jednak, gracze na forum mają prawo do wygłaszania propozycji dotyczących ulepszenia gry, idei, które będą rozpatrywane przez oficjalnego przedstawiciela administracji/producentów My Lands.

18. Inne złamania zasad pośrednio ustalone lub nie ustalone w regulaminie gry lub forum.

Brak znajomości/rozumienia zasad nie zdejmuje odpowiedzialności.
* Właściciel profilu ponosi odpowiedzialność niezależnie od tego, kto wykonał czynności z tego profilu.
* Aby zachować anonimowość, moderator/administrator może nie zostawiać sygnatury lub linku do ostrzeżenia/kary, którą dał w poście.
* My Lands nie ponosi żadnej odpowiedzialności za umieszczone na forum prywatne ogłoszenia, pretensje należy adresować autorowi tematu, podanego w ogłoszeniu.


! Zabrania się pisania postów z różnych kont przez jednego gracza.
! Złośliwe łamania zasad lub obrażenia gry lub administracji skutkują banem adresu IP, który uniemożliwia ponowną rejestrację na forum pod innymi nazwami użytkownika.
! Spam lub bardzo złośliwe łamania zasad – ban nie tylko na forum, lecz jeszcze na wszystkich serwerach gry bez prawa ponownej rejestracji (adres IP lub cała podsieć zostanie zbanowana).


Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w każdej chwili bez zawiadomienia użytkowników forum.

_________________
Wystąpił problem związany z płatnością? Zgłoś go do administracji w grze lub pod adres support_pl@elyland.net
Masz pytania dotyczące gry? Pisz tutaj.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
[ Time : 3.110s | 13 Queries | GZIP : On ]