My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest środa, 23 października 2019, 00:39

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 24 czerwca 2014, 19:41 
Eskwair

wstałem sobie rano i mocno zaspany przeglądałem raporty eksplorerów z nocnych poszukiwań. Noc jak noc, nuda, nic się nie działo: kilkanaście małych ruin, kilka r5, ze cztery r6, jakiś wykop, 3 słone jeziora... nic się nie dzieje, spojrzałem na licznik misji, a tam tylko 15/83 eksplorerów lata... orzeszku... tzn. o żesz qr...a co oni się tak obijają. Do roboty chłopaki, ganiać w teren i dobrze się rozglądać...
Zrobiłem ich ponowną wysyłkę, chłopaki obrócili w teren, ja obróciłem po browca do Biedronki, słone orzeszki do Tesco i po dmuchane kółko do Reala. Wróciłem wqrzony bo w Realu zostały już tylko różowe czepki oraz dmuchane naramienniki, a ja mam tak płytki basen, że po ramiona się nie zanurzę i przydatne może być tylko kółko lub materac, a te wykupili członkowie pielgrzymki, która przechodziła obok Reala :/
Myślę sobie, wejdę do gry i się zrelaksuje, bo tam chłopaki na pewno znajda jakąś r7... zalogowałem się i co widzę? ... kilkanaście małych ruin, kilka r5, ze cztery r6, jakiś wykop, 3 słone jeziora... nic się nie dzieje... wieje nudą... I tak czekałem 5 lata, 8 miesięcy, 3 tygodnie, 2 dni, 15 godzin, 53 minuty i 7 sekund...
W międzyczasie 4 razy sprzedałem konto ML na allegro i po czym odkupiłem je za około 1/8 ceny, 3 razy skasowałem konto po czym targany rozpaczą, włamałem się do bazy danych i przywróciłem je do życia, aż w końcu z zaprzyjaźnionym hakerem z Mongolii, napisaliśmy wirusa, który miał za zadanie "pojawić" ruiny 7 lvl koło mojej stolicy. No i znowu się przejechałem, bo mój Mongolski kolega, coś zwalił w kodzie i ruiny wyskakiwały wszędzie tylko nie koło mojej stolicy... Zerwałem z nim współpracę i zawiązałem hakerską spółkę z hakerskim Krzysztofem Jarzyną ze Szczecina w Ugandzie. To był strzał dziesiątkę, bo mój nowy ugandyjski przyjaciel, szef wszystkich szefów w tamtejszym środowisku hakerów, napisał genialnego eR-siudemkowego robaka, którego wysłałem na pocztę do fiziolastego, a ten niczego nieświadomy odpalił robala (notabene ukrytego w jpg-u z gołą babą z Ugandy - więc zadanie miałem ułatwione)...
Dalej było już z górki, co prawda nie pod moją stolica, ale pod stolicą MM-sa Hombera zaroiło się od r7. Szybciutko przeskanowałem wszystkie, wybrałem tą najagresywniejszą (bo brakowało mi ruiny do zrobienia questa na rozwałkę 50 ruin, za którą była nagroda w postaci artka 5lvl - nie muszę chyba mówić, że artek jaki dostałem za questa jest najlepszym ze wszystkich jakie można zdobyć w tej grze - tak dobry, że ukryłem go w najciemniejszym zakamarku mego skarbca, aby inni zawistni gracze nie mogli cieszyć swego wzroku jego widokiem). Tak się szczęśliwie złożyło, ze wybrana przeze mnie ruina miała prawie 100k perełek.
Zrobiłem jej skana i wysłałem go na Klan. Ponieważ to agrest, którego dokładny stan armii, ukryty był za mgłą, zachodziły poważne wątpliwości czy sam dam radę, więc zapytałem "kto ze mną na niego poleci"? Czas upływał nieubłaganie, a żaden chętny się nie zgłaszał, zadzwoniłem do kilku nieobecnych akurat w grze.. i nic, chętnych jak nie było, tak nie było... Na przedłużającym się oczekiwaniu minęło mi co najmniej 3 i pół minuty, aż nagle, zupełnie niespodziewanie zgłosił się do mnie mucha.
No to rzuciliśmy czary, założyliśmy najlepsze artki i polecieliśmy... rozwaliliśmy potwora, zgarnęliśmy perełki i wracaliśmy do domu, ustalając w jakiej kolejności będziemy rozwalali kolejne r7,
Niestety, okazało się że w starciach pod Donieckiem separatyści zestrzelili rządowy śmigłowiec, który spadając uszkodził światłowód, przez to Gazprom odciął dostawy niebieskiego paliwa do Kosowa, Kosowarzy w odwecie przestali grać w picipolo, a biedny robak zdechł z głodu i wszystkie lewe r7 zniknęły :/ jak pech to pech...

Aby rozładować złość poszedłem na promocje do Lidla i nabyłem po bardzo okazyjnej cenie sześciopak czerwono-żółtych skarpetek z kompletem wentylków do rowera marki Ukraina gratis :)

Ps. Jeżeli ktoś chętny, to za wystawienie do rozwałki minimum 20k lekarzy chętnie udostępnię namiar do mojego przyjaciela z Ugandy. (Nie wiem tylko czy fiziolasty po raz kolejny poleci na gołą babę z Ugandy i znowu odpali robala)

Załącznik:
www.jpg
www.jpg [ 83.44 KiB | Przeglądane 21600 razy ]

Załączniki:
rr.jpg
rr.jpg [ 126.46 KiB | Przeglądane 21600 razy ]

Ostatnio edytowano piątek, 4 lipca 2014, 22:00 przez Lamas, łącznie edytowano 4 razy

PostNapisane: środa, 25 czerwca 2014, 08:34 
Suzeren

Hah, gratuluję fantazji w opowiadaniu... Tytuł powinien brzmieć "błagam, zbanuj mnie" :mrgreen:

Pięknie rozwałkowaliście ruinkę, no i poproszę o namiar do tego hakera z Ugandy, bo przydałoby się i mnie kilka r7. :mrgreen:

PostNapisane: środa, 25 czerwca 2014, 16:13 
Eskwair

:lol:

Ostatnio edytowano środa, 25 czerwca 2014, 16:16 przez Lamas, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: środa, 25 czerwca 2014, 16:16 
Eskwair

Djablica napisał(a):
Hah, gratuluję fantazji w opowiadaniu... Tytuł powinien brzmieć "błagam, zbanuj mnie" :mrgreen:

a niby dlaczego ban, żadnych regulaminów nie złamałem :P

Djablica napisał(a):
Pięknie rozwałkowaliście ruinkę, no i poproszę o namiar do tego hakera z Ugandy, bo przydałoby się i mnie kilka r7. :mrgreen:

wystaw mi ze 20k lub więcej doktorów na expa a od razu wysyłam namiary :lol:

PostNapisane: czwartek, 26 czerwca 2014, 08:36 
Suzeren

Z tym banem żartowałam, gdyż treść opowiadania, mówi o łamaniu zasad, choć doskonale wiem, że to tylko w ramach dobrego humoru. :)

Co do lekarzy, przemyślę temat, bo nie wiem, czy mogę sobie pozwolić na taką stratę, choć adres programisty, to kusząca propozycja hahah :mrgreen:

PostNapisane: niedziela, 29 czerwca 2014, 10:16 
Magister

dołączam się do historii i gratuluje

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 17:53 
Eskwair

Administracja napisał(a):
Witamy.
Niestety, nie możemy przyznać nagrody za taką historię.
Prosimy o więcej szczegółów bitwy i screenów. Pan może zobaczyć poprzednie historie o arcyruinach, aby wiedzieć, jak to musi wyglądać.

Jak widać nasza Kochana Administracja nie podziela mojego poczucia humoru :o A szkoda...

Zastanawiam się teraz czy dla jakiegoś badziewnego zapewne artefaktu warto tracić czas i wymyślać historię która spełni jakże rozbuchane oczekiwania Administracji.
Jak sądzicie czy jest sens pisać, że dawno, dawno temu... nie było nic, aż nagle mało oczu nie wydłubałem przecierając je ze zdziwienia, obserwując jak to jeden wódz do drugiego wodza krzyczał atakujcie z flanki, bo Wam smród potworów konie poubija? Albo pisać jak to drżałem z niepokoju, czy ktoś inny mi ruiny nie odbije, obgryzać paznokcie będąc niepewnym losów bitwy i takie tam dyrdymały?

otóż Droga Administracjo,
nie drżałem z niepokoju, potraktowałem sprawę na chłodno, analitycznie! Po rzuceniu kilku zwojów i zrobieniu kalkulacji wiedzieliśmy z Muchą że damy radę ją rozwalić, wiedzieliśmy też że nikt nas nie wyprzedzi ani nie złapie na powrocie, bo bramy będą już pozamykane. Co więcej posłałem ataki i pojechałem do Klienta, nawet nie skanując tej ruiny do samego wejścia ataków i wróciłem jak już wojska podchodziły w trakcie powrotu pod bramy miasta. To o tym chcieliście usłyszeć? Wtedy historia będzie bardziej na wzór innych?

Zgodnie z zadaniem questa:
"Zadanie:
Barwnie opisz na forum historię zniszczenia Arcyruiny 7. poziomu z dodaniem skrinszotów bitw.
Wskazówka:
Aby wykonać ten quest opisz historię o tym, jak niszczyłeś arcyruinę, i dodaj skrinszoty finałowej bitwy. Możesz również dodać skrinszoty bitw Twoich sojuszników, którzy pomagali Ci zwyciężyć. Opis zamieść na forum w rozdziale Sala Sławy>Opowiadania o wielkim czynie – zniszczeniu Arcyruin!, lecz nie później niż po 3 miesiącach. Następnie napisz moderatorowi lub administracji gry o tym, że wykonałeś/-aś zadanie, po czym otrzymasz nagrodę. "

1) opisałem historię w sposób barwny (moim zdaniem nawet bardzo barwny)
2) dołączyłem wszystkie posiadane przeze mnie "skrinszoty" bitwy.
3) Zgłosiłem fakt opisania Administracji gry
4) wszystko powyższe zrobiłem przed upływem 3 miesięcy
5) nie dodałem "skrinszotów bitw Twoich sojuszników" bo był tylko jeden atak więc takowych po prostu nie było.

Nigdzie w queście nie ma informacji, że:
1) historię powinienem opisać wzorując się na wcześniejszych historiach
2) nagrodę dostanę jak historia spodoba się administratorowi względnie moderatorowi forum

Proszę więc o wskazanie mi czego konkretnie brakuje w tej opowieści :twisted: :twisted: :twisted:

Ps. Jeśli chodzi o tłumaczenia opisów tego questa, to aż się za głowę łapię jak czytam tą "poprawną polszczyznę" i wzbudza to we mnie większe emocje niż ta r7 :/
skrinszoty
bitw

Ostatnio edytowano poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:21 przez Lamas, łącznie edytowano 4 razy

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 18:14 
Nowicjusz

To trzeba załatwić niekonwencjonalnie... wyślij im zdjęcie gołej baby z Ugandy :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 18:28 
Nowicjusz

Mi podoba się bardzo . To opowiadanie jest inne niż wszystkie inne publikowane wcześniej przez pogromców superruiny, przez co jest o niebo ciekawsze. Po za tym jest w nim dużo humoru i o to chodzi. W tą grę grają ludzie młodzi , którzy na pewno bardziej wolą przeczytać coś na czasie, niż pisane "na jedno kopyto" historyjki z mgły i paproci". Liczę że Administracja zaliczy opowiadanie choćby za nietuzinkowy pomysł Autora !!!!

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 18:30 
Nowicjusz

Jeżeli treść questa jest taka jak cytował ją powyżej Lamas, to jak dla mnie idealnie zrelacjonował przebieg bitwy. A więc quest powinien mieć zaliczony. Miało być w końcu barwnie, więc inwencją się wykazał :) a dodatkowo jeszcze rozpisał się tyle, że prawie nie przebrnąłem przez to opowiadanie :P

Na przyszłość, jeżeli Administracja chce dostać co innego to powinna dać lepszą specyfikację co do opowiadania w treści questa. Bo teraz to tak na prawdę cokolwiek i ktokolwiek by nie napisał w tym opowiadaniu to cokolwiek "barwnego" się wpisze to i tak musi zaliczać questa, byle tylko poparł to screenami i zmieścił się w czasie.

A ja również dołączam się do gratulacji :)

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 18:43 
Nowicjusz

mnie sie opowiesc bardzo podoba i jak znajde r7 to bede ja kosil w ten sam sposob. artek sie nalezy jak nic. postawa adminow jak zwykle "na poziomie" :/

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 18:44 
Eskwair

Breth napisał(a):
To trzeba załatwić niekonwencjonalnie... wyślij im zdjęcie gołej baby z Ugandy :mrgreen:

obawiam się, że mogło by to zachęcić do gry zbyt duże tłumy napalonych facetów i serwery poprostu nie dały by rady obsłużyć milionów nowych aktywnych graczy :D

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:03 
Nowicjusz

Moim zdaniem opowieść bardzo udana, nieszablonowa i bardzo dobrze pasuje do charakteru tej gry ( kto sprytniejszy ten wygrywa). Można tylko żałować, że ironia ukryta w podtekście nie dla wszystkich jest czytelna, co objawia się tym, że gracz który ją pisał nie otrzymuje za nią nagrody. Ostatecznie to świadczy o podejmujących decyzje o nagrodzie a nie o autorze. ;) posting.php?mode=reply&f=22&t=1856&sid=a66be5dd6981768903e5d5d3e506fba1#

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:05 
Nowicjusz

Lamas napisał(a):
obawiam się, że mogło by to zachęcić do gry zbyt duże tłumy napalonych facetów i serwery poprostu nie dały by rady obsłużyć milionów nowych aktywnych graczy :D

Aktywnych? No coś Ty. Nie wyrobimy ze zdjęciami :lol: Po jakimś czasie skończą nam się zasoby bab w Ugandzie i serwery ML opustoszeją :D
Będziemy odpowiedzialni za zrujnowanie gry :roll:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:10 
Nowicjusz

Opowiadanie bardzo ciekawe i zabawne, w/g mnie wszystkie wymogi dotyczące questa zostały spełnione. Także artek się należy i basta :twisted:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:11 
Suzeren

Hm.... muszę powiedzieć, że mnie również opowiadanie bardzo się podobało, zwłaszcza zawarte w nim poczucie humoru, co świadczy o tym, że autor dobrze się bawił pisząc je i o to chyba w tym również chodzi. :) Każdy z nas ma różne spojrzenie na styl pisania, a co za tym idzie, różne treści nam się podobają, jednak tutaj uważam, że sobie świetnie Lamas poradziłes.:)

A jeszcze edycja :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:23 
Eskwair

Breth napisał(a):
Lamas napisał(a):

Aktywnych? No coś Ty. Nie wyrobimy ze zdjęciami :lol: Po jakimś czasie skończą nam się zasoby bab w Ugandzie i serwery ML opustoszeją :D
Będziemy odpowiedzialni za zrujnowanie gry :roll:

Przerzucimy się wtedy na dokładnie zakryte kobiety Sułtanatu Brunei Darussalam

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:33 
Nowicjusz

Nie wiem jak administracja przebrnie przez te wszystkie słowa krytyki pod względem tego questa (quest nie jest konkretny i nie zawiera dostatecznej ilości danych by admini mogli sobie wybrzydzać w napisanych historyjkach co się liczy a co nie) ale ja się dołączam do zdania reszty ludzi ze artek się należy. Bardzo fajnie i ciekawie opisana historyjka zniszczenia r7. Jeśli admini maja jakieś zastrzeżenia co do opisu bitwy, długości wątków czy coś to odsyłam ich do biblioteki by się zapoznali z działem historycznym w celu zaspokojenia żądzy wiedzy związanej z szczegółami bitew:)

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:34 
Nowicjusz

Lamas napisał(a):
Przerzucimy się wtedy na dokładnie zakryte kobiety Sułtanatu Brunei Darussalam

Gutek niewybredny ;) ale mówi, że nawet on tego nie trąci 8-)
Będziemy wrabiać ludzi, że plaga otyłości wcale nie dotarła do Brunei ! Bo prawdziwy problem z nadwagą jest wtedy, kiedy kupujemy sobie hula hop i ono pasuje :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:40 
Eskwair

Breth napisał(a):

często to co zakryte przyciąga bardziej niż to co całkiem odkryte...

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:46 
Nowicjusz

Lamas napisał(a):
często to co zakryte przyciąga bardziej niż to co całkiem odkryte...

Z przyczyn natury technicznej goła baba nie chciała skomentować całego zajścia.
Zresztą trudno się dziwić, no bo w końcu która kobieta lubi przyznawać się do tego, że nie ma co na siebie włożyć ;)

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 19:53 
Eskwair

Breth napisał(a):
która kobieta lubi przyznawać się do tego, że nie ma co na siebie włożyć ;)

każda mi znana :)

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 20:10 
Nowicjusz

Lamas napisał(a):
Breth napisał(a):
która kobieta lubi przyznawać się do tego, że nie ma co na siebie włożyć ;)

każda mi znana :)

Oj tam, oj tam :lol: Skoro już trzymamy się kobiet, to: Najnowsze badania dowodzą, że kobieta, która ma kilka kilogramów nadwagi żyje dłużej niż mężczyzna, który o tym wspomni :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 20:22 
Kapitan

Administracja i moderatorzy zdaje się zapędzają się coraz bardziej w swoich wymysłach bądź wyobrażeniach, a jakby tak zamiast opisu "zajścia" z r7 wkleić wam "Janko muzykanta" albo jeszcze lepiej oddając hołd Maryśce Konopnickiej "Naszą Szkapę" to byście olali czytanie po pierwszej stronie bo się akcja za wolno rozwija, ale nagroda za quest by się znalazła !
Lamas jak dla mnie opowiadanie fajnie sklecone i to jest najważniejsze że ludziom się podoba co widać po komentarzach, a Wy Kochani admini wsadźcie sobie tego artka w buty to wyżsi będziecie i może zauważycie wreszcie coś poza czubkiem własnego nosa !

Co się tyczy przyszłych r7 które być może kiedyś jeszcze się pojawią to ja się mogę zadeklarować że przygotuję "gotowca" dla przyszłych zwycięzców :) wystarczy że się nicki wklei skriny i gołą babę z ugandy :P jak ktoś będzie miał takie zapotrzebowanie na mdłą historyjkę to zapraszam do wglądu już mam o popielu co zjadły go myszy :P

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 20:31 
Suzeren

Breth napisał(a):
.....
Oj tam, oj tam :lol: Skoro już trzymamy się kobiet, to: Najnowsze badania dowodzą, że kobieta, która ma kilka kilogramów nadwagi żyje dłużej niż mężczyzna, który o tym wspomni :mrgreen:

Hahahah, teraz wymiotłaś, spadłam w krzesła. :mrgreen: ale co racja to racja... :mrgreen:

Lamasku, nic się nie martw, artek artkiem, ale uznanie ogółu zdobyłeś. To wielka odwaga, aby przyznać sie publicznie, że kupuje się różowe koła pompowane w realu. :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 20:46 
Nowicjusz

Lamas napisał(a):
Aby rozładować złość poszedłem na promocje do Lidla i nabyłem po bardzo okazyjnej cenie sześciopak czerwono-żółtych skarpetek z kompletem wentylków do rowera marki Ukraina gratis

Djablico, to o te skarpety chodzi !! :D
Pewnie Lamas ostatni komplet wykupił, a któryś z adminów też się na nie czaił. Ale, że zapewne miał odciski, bo jeszcze bez skarpet szedł, to nie zdążył 8-) I o to tyle hałasu.

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 20:53 
Nowicjusz

Lamas napisał(a):
    wstałem sobie rano i mocno zaspany przeglądałem raporty eksplorerów z nocnych poszukiwań. Noc jak noc, nuda, nic się nie działo: kilkanaście małych ruin, kilka r5, ze cztery r6, jakiś wykop, 3 słone jeziora... nic się nie dzieje, spojrzałem na licznik misji, a tam tylko 15/83 eksplorerów lata... orzeszku... tzn. o żesz qr...a co oni się tak obijają. Do roboty chłopaki, ganiać w teren i dobrze się rozglądać...
    Zrobiłem ich ponowną wysyłkę, chłopaki obrócili w teren, ja obróciłem po browca do Biedronki, słone orzeszki do Tesco i po dmuchane kółko do Reala. Wróciłem wqrzony bo w Realu zostały już tylko różowe czepki oraz dmuchane naramienniki, a ja mam tak płytki basen, że po ramiona się nie zanurzę i przydatne może być tylko kółko lub materac, a te wykupili członkowie pielgrzymki, która przechodziła obok Reala :/
    Myślę sobie, wejdę do gry i się zrelaksuje, bo tam chłopaki na pewno znajda jakąś r7... zalogowałem się i co widzę? ... kilkanaście małych ruin, kilka r5, ze cztery r6, jakiś wykop, 3 słone jeziora... nic się nie dzieje... wieje nudą... I tak czekałem 5 lata, 8 miesięcy, 3 tygodnie, 2 dni, 15 godzin, 53 minuty i 7 sekund...
    W międzyczasie 4 razy sprzedałem konto ML na allegro i po czym odkupiłem je za około 1/8 ceny, 3 razy skasowałem konto po czym targany rozpaczą, włamałem się do bazy danych i przywróciłem je do życia, aż w końcu z zaprzyjaźnionym hakerem z Mongolii, napisaliśmy wirusa, który miał za zadanie "pojawić" ruiny 7 lvl koło mojej stolicy. No i znowu się przejechałem, bo mój Mongolski kolega, coś zwalił w kodzie i ruiny wyskakiwały wszędzie tylko nie koło mojej stolicy... Zerwałem z nim współpracę i zawiązałem hakerską spółkę z hakerskim Krzysztofem Jarzyną ze Szczecina w Ugandzie. To był strzał dziesiątkę, bo mój nowy ugandyjski przyjaciel, szef wszystkich szefów w tamtejszym środowisku hakerów, napisał genialnego eR-siudemkowego robaka, którego wysłałem na pocztę do fiziolastego, a ten niczego nieświadomy odpalił robala (notabene ukrytego w jpg-u z gołą babą z Ugandy - więc zadanie miałem ułatwione)...
    Dalej było już z górki, co prawda nie pod moją stolica, ale pod stolicą MM-sa Hombera zaroiło się od r7. Szybciutko przeskanowałem wszystkie, wybrałem tą najagresywniejszą (bo brakowało mi ruiny do zrobienia questa na rozwałkę 50 ruin, za którą była nagroda w postaci artka 5lvl - nie muszę chyba mówić, że artek jaki dostałem za questa jest najlepszym ze wszystkich jakie można zdobyć w tej grze - tak dobry, że ukryłem go w najciemniejszym zakamarku mego skarbca, aby inni zawistni gracze nie mogli cieszyć swego wzroku jego widokiem). Tak się szczęśliwie złożyło, ze wybrana przeze mnie ruina miała prawie 100k perełek.
    Zrobiłem jej skana i wysłałem go na Klan. Ponieważ to agrest, którego dokładny stan armii, ukryty był za mgłą, zachodziły poważne wątpliwości czy sam dam radę, więc zapytałem "kto ze mną na niego poleci"? Czas upływał nieubłaganie, a żaden chętny się nie zgłaszał, zadzwoniłem do kilku nieobecnych akurat w grze.. i nic, chętnych jak nie było, tak nie było... Na przedłużającym się oczekiwaniu minęło mi co najmniej 3 i pół minuty, aż nagle, zupełnie niespodziewanie zgłosił się do mnie mucha.
    No to rzuciliśmy czary, założyliśmy najlepsze artki i polecieliśmy... rozwaliliśmy potwora, zgarnęliśmy perełki i wracaliśmy do domu, ustalając w jakiej kolejności będziemy rozwalali kolejne r7,
    Niestety, okazało się że w starciach pod Donieckiem separatyści zestrzelili rządowy śmigłowiec, który spadając uszkodził światłowód, przez to Gazprom odciął dostawy niebieskiego paliwa do Kosowa, Kosowarzy w odwecie przestali grać w picipolo, a biedny robak zdechł z głodu i wszystkie lewe r7 zniknęły :/ jak pech to pech...

Aby rozładować złość poszedłem na promocje do Lidla i nabyłem po bardzo okazyjnej cenie sześciopak czerwono-żółtych skarpetek z kompletem wentylków do rowera marki Ukraina gratis :)

Ps. Jeżeli ktoś chętny, to za wystawienie do rozwałki minimum 20k lekarzy chętnie udostępnię namiar do mojego przyjaciela z Ugandy. (Nie wiem tylko czy fiziolasty po raz kolejny poleci na gołą babę z Ugandy i znowu odpali robala)

A na zakończenie zdjęcia:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 20:57 
    Nowicjusz

post wykonany całkowicie,adminisracja be :x

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 21:26 
    Nowicjusz

Jeśli mam wierzyć w wiarygodność cytowanej treści zadania tj.:

"Zadanie:
    Barwnie opisz na forum historię zniszczenia Arcyruiny 7. poziomu z dodaniem skrinszotów bitw.
    Wskazówka:
    Aby wykonać ten quest opisz historię o tym, jak niszczyłeś arcyruinę, i dodaj skrinszoty finałowej bitwy. Możesz również dodać skrinszoty bitw Twoich sojuszników, którzy pomagali Ci zwyciężyć. Opis zamieść na forum w rozdziale Sala Sławy>Opowiadania o wielkim czynie – zniszczeniu Arcyruin!, lecz nie później niż po 3 miesiącach. Następnie napisz moderatorowi lub administracji gry o tym, że wykonałeś/-aś zadanie, po czym otrzymasz nagrodę. ", to nie widzę zasadności odmowy wydania nagrody; przypuszczam, że nie tylko ja.

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 21:48 
    Kapitan

GulaSownik napisał(a):
    ", to nie widzę zasadności odmowy wydania nagrody; przypuszczam, że nie tylko ja.

Zdaje się że nikt nie widzi poza "pożalsięboże" ad-ministrantami :lol:

PostNapisane: poniedziałek, 30 czerwca 2014, 23:31 
    Kapitan

Lamas a Ty nocnik to może posiadasz ?? bo o ile admini w swojej wspaniałomyślności :P w oparciu o tyle pozytywnych komentarzy jednak postanowią Ci dać jakiegoś "artka" to i tak g... dostaniesz, przyda się jakiś odpowiedni pojemnik żebyś do skarbca to "cóś" doniósł :P

PostNapisane: wtorek, 1 lipca 2014, 08:42 
    Magister

"Jeżeli masz problemy z poczuciem humoru i dystansem do świata lub cierpisz na nadciśnienie i uwiąd starczy "...a ja wierze ze administracja udowodni ze na żadne z powyższych dolegliwości nie cierpi i artka przyzna. A opóźnienie to pewnie ta goła baba spowodowała...zapatrzyli się :roll:

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: wtorek, 1 lipca 2014, 18:39 
    Eskwair

no jak dla mnie to pierwsza historia z "jajem" :D i humorem z ciekawości przeczytałem wszystkie żeby mieć porównanie jak Lamas dostał w odpowiedzi od adminów że "...ma sobie sprawdzić poprzednie historie..." i jak dla mnie to Lamas ma najlepszą :!: :!: :!: :!:

jak kiedyś ubiję jakąś r7 :lol: to tez napisze coś raczej w tym stylu bo to w końcu moja ziemia...moje barwne opowiadanie... i admini mają takiego gucia :lol: do gadania skoro wymogi questa są spełnione nagroda się należy:)

PostNapisane: wtorek, 1 lipca 2014, 19:23 
    Eskwair

mała podpowiedź dla adminów, bo z treści rozmów PW wynika, że nie mają pojęcia o treści questa, tylko uparcie każą pisać nową opowieść.

Załączniki:
    Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg [ 84.12 KiB | Przeglądane 21419 razy ]

PostNapisane: wtorek, 1 lipca 2014, 22:45 
    Kapitan

Lamas zrobiłeś co miałeś do zrobienia zebrałeś pochlebne opinie od graczy i każdy kto się dotychczas wypowiedział jest tego samego zdania. Opisałeś rozwalenie ruin w barwny sposób co lepsze inny niż wszystkie wcześniejsze historie załączyłeś skriny co więcej możesz zrobić ? Nic ! masz uznanie wśród graczy za tą historyjkę czy może być coś bardziej znaczącego ? A Administracja może się wypchać

PostNapisane: wtorek, 1 lipca 2014, 22:52 
    Nowicjusz

Lamas napisał(a):
    Niestety, okazało się że w starciach pod Donieckiem separatyści zestrzelili rządowy śmigłowiec, który spadając uszkodził światłowód, przez to Gazprom odciął dostawy niebieskiego paliwa do Kosowa, Kosowarzy w odwecie przestali grać w picipolo, a biedny robak zdechł z głodu i wszystkie lewe r7 zniknęły :/

Pewnie podobny łańcuszek zdarzeń i wiadomości przed Tobą Lamas, zanim uda się wykłócić ten artek. Miejmy nadzieję, że nocnik nie będzie do niego potrzebny.

PS. Zawsze możemy ich postraszyć mafią ugandyjskich bab ;)

PostNapisane: sobota, 5 lipca 2014, 15:50 
    Eskwair

Historia zacna i barwna :D

PostNapisane: niedziela, 6 lipca 2014, 10:36 
    Kapitan

Ani to zabawne, ani to mądre. Administracja słusznie nie daje nagrody. Wysil się i napisz porządnie tekst. Stracisz 15-30 minut... w porównaniu z czasem, który spędzasz na grę to nic.

PostNapisane: poniedziałek, 14 lipca 2014, 09:54 
    Magister

hmm, już tak niestety jest, ze to co nowatorskie jest często niezrozumiane, a przez to niedoceniane :(

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 39 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]