My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest środa, 23 października 2019, 00:46

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 20 lutego 2018, 17:28 
Kapitan

Zdarzenie z zniszczenia arcy ruiny R7

Sobota jak każda inna, wolny dzień w pracy wiec wiecej czasu na gre :D :) Exploratorzy szukaja i wysylam wojsko na regularne ruiny i szczerze nawet nie zauważyłem gdy dostałem raport z r7, poprostu dostałem rapot ruiny wiec odnalazłem lokalizacje na mapie i wtedy sie zaczęło
Jak tylko wszedlem na współzendne z raportu, pierwsze co mi sie rzuciło w oczy to ilosc gwiazdek pod ruina i własnie wtedy do mnie dotarło..Kurde mole to Arcy ruina wiec trzeba działac!!! Tylko w tym samy momencie dotarło do mnie ze glowny bohater jest w drodze przez następne pare godzin…Wic zaczeła sie stresówka i mysli czy przypadnkiem gracz Pamil tez nie wie o arcyruine gdyz stoi niedaleko ze słonym jeziorem, no wiec trzeba było dzialac szybko i wymyslic cos by r7 było moje!!!! Ku mojemu szczesciu szybko przypomnialem sobie ze w moim cudownym skarbcu posiadam nagrode za quest 1 poziomu ‘Zwierzacy Strach’ i ze to wlasnie ta nagroda pomoze mi w zdobyciu tego co mi się należy :D:D:D Najlepsze jest to ze, ta właśnie nagrode wykupiłem bardzo dawno temu z mysla o arcyruinie i ze w końcu się doczekałem :D tym samym moglem zaatakować ruine bez pomocy sojuszników:D Wszystko moje!!! Szybko wybralem innego bohatera i wysłałem go w drogę z przepełnionym workam, ponieważ nie moglem niczego sie pozbyc bo byleczego nie posiadam z mysla o moich kolegów z gry Marcu i Korsarzu :D:D:D Ale nie zalezalo mi na kryształach czy zwojach ja bylem żądny Czarnych Pereł!!! Cała akcja przebiega sprawnie i szybko…dojcie do do ruiny zajeło mi 2h wiec było troche stresu czy ktoś inny nie odnajdzie ruiny przez ten czas, ale szczęście mi dopisało i bezproblemowo dotarłem do ruiny i ja zniszczyłem. A teraz bede wydawac CzP i czekać na kolejna taka okazje.

Załączniki:
Zrzut ekranu 2018-03-01 o 13.38.13.png
Zrzut ekranu 2018-03-01 o 13.38.13.png [ 1.37 MiB | Przeglądane 548 razy ]
Zrzut ekranu 2018-03-01 o 11.15.46.png
Zrzut ekranu 2018-03-01 o 11.15.46.png [ 248.62 KiB | Przeglądane 558 razy ]
Zrzut ekranu 2018-03-01 o 10.34.48.png
Zrzut ekranu 2018-03-01 o 10.34.48.png [ 853.76 KiB | Przeglądane 558 razy ]

Strefa czasowa: UTC [ DST ]