My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest poniedziałek, 16 września 2019, 03:02

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: MULCIAK
PostNapisane: niedziela, 15 listopada 2015, 17:08 
Eskwair

Gracz o nickach Kobrys, Teszczu, Radwan i teraz GERVINIA to zapewne wasz stary znajomy.

podszywa się i świetnie udaje, dodatkowo cechuje go brak znajomości języka polskiego.

Hoduje armie i pobiera surowce, by potem spektakularnie upaść.

Gościa można w pewien sposób wyróżnić (drukowane duże litery - przesadna mania wielkośći moim zdaniem, dodatkowo nazywanie stolic imieniem gracza).

Zapewne po tym wpisie zmieni taktykę.

Ostatnio edytowano niedziela, 15 listopada 2015, 19:07 przez MarcinDePorres, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: MULCIAK
PostNapisane: niedziela, 15 listopada 2015, 17:25 
Eskwair

Nie wiem, jakie zasady w Klanie wprowadzacie, ale w moim by ograniczyc tego typu dzialania, wprowadzilem zasade informowania na co i w jakim celu sa pobierane srodki. Nie jest to nic odkrywczego, ale gosci ktorych sie najmuje trzeba jakos weryfikowac (o zasadzie otwartej bramy, nie wspomne).

Temat wiekszosci, co juz wiem zapewne nie obcy, wiec nic odkrywczego nie wniose, ale z racji mojego przypadku, chcialem sie podzielic z gremium graczy. Sorry za brak polskich znakow.

PostNapisane: niedziela, 15 listopada 2015, 19:51 
Nowicjusz

nawet się z tym nie kryje,sami osadzcie po tym wpisie kim jest LORDYORK napisał(a):
MARBELLA napisał(a):
hahaha ... Od czterech lat tak uważają - gram prawie tu od dnia otwarcia polskiego serwera ha ha ha ...
Jedni lubią budować, inni farmić ruinki, jeszcze inni napadaja na poczatkujacych suzerenów (zwłaszcza w nocy) a ja uwielbiam MIĘSZAC !!! MIĘSZAĆ ... MIĘSZAĆ ... ha ha ha ... , to jego kolejny z przed minuty, Juz ci pisałem, że jesteście malutkim, peryferujnym klanikiem i tu nie mięszałem, bo nie ma w czym mięszać.
Potrzebne mi było wojsko dla suzerena, by podbić sobie na innym koncie, nawet nie exspa, ale frakcję :)))
Dlatego tak się upierałem na tego Mentora jako pierwszego bohatera :)))

Przeciez wiesz, że teraz ustawek nie za bardo można robić bo Adminy się czepiają

A tak: mały klanik, małe wojo (takich kont kilkanaście) i frakcji jest uzbierane tyle, że mam znowu darmowe premium na rok :)))
administratorzy powinni się tym zajac

Ostatnio edytowano niedziela, 15 listopada 2015, 19:59 przez LORDYORK, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: niedziela, 15 listopada 2015, 19:53 
Eskwair

I kolejna część dyskusji:

MARBELLA napisał(a):
"Gracz o nickach Kobrys, Teszczu, Radwan i teraz GERVINIA to zapewne wasz stary znajomy.

podszywa się i świetnie udaje, dodatkowo cechuje go brak znajomości języka polskiego.

Hoduje armie i pobiera surowce, by potem spektakularnie upaść.

Gościa można w pewien sposób wyróżnić (drukowane duże litery - przesadna mania wielkośći moim zdaniem, dodatkowo nazywanie stolic imieniem gracza).

Zapewne po tym wpisie zmieni taktykę."

A z językiem polskim sobie nieźle daję radę jak na fakt, że mieszkam za granicą już 30 lat :)))
Trochę mie sprowokowałeś Marcinku :)))
Myszę ci bardziej *** ! Pożyjemy ... pogramy !

Ps. Oni mnie bardziej znają z nicków: Paradyzyan, LABRYS, WOJTAL, GERWAZY, Czy DianaGorgona - jako ta miła dziewczynka *** klanik niejakiego Szaryxa (to był jedyny klan na serwerze bez nazwy)- spytaj marca ze SWANS, Szaryx to był jego przyjaciel z tej gry :)))

PostNapisane: poniedziałek, 16 listopada 2015, 10:17 
Suzeren

Kochani..

Wszystko zgłosiłam z całym opisem sytuacji. Każdą wiadomość przekazałam. Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany raz na zawsze, jednak tutaj decyzję podejmie już administracja :)

PostNapisane: poniedziałek, 16 listopada 2015, 11:35 
Eskwair

Problem tego gracza, jak i nas to także fakt, że może się podszyć pod prawie każdego, zdobyć zaufanie, przeczekać, uśpić czujność, to rodzi z kolei problem z przyjmowaniem nowych graczy. Z kolei wzbudzenie zaufania, może kończyć się wyciąganiem informacji i potem ich użyciem w złym celu, to powodować będzie z kolei zamykanie się klanów do środka i wzajemnemu braku zaufania...

Obecność tego gracza w grze sugeruje:

- słabość tej gry (lub staczanie się), serwera itc.
- świetnych zdolności w zakresie nie tyle działania gry / hakerstwa lub tym podobnym
przez co wykorzystuje luki w konstrukcji programu gry,
- postawa administracji gry, o ile nie zareagują, co do tego gracza (ciche przyzwolenie?)
- lub wszystko to włącznie

Rysując szkic psychologiczny tego Typa, nie tyle użycie słów go obnaża, o ile brak praktycznie działania prewencyjnego ze strony twórców, skoro gość ciągle się pojawia i ciągle stosuje ten sam motyw, czuje się bezkarnie więc któryś z wyżej wymienionych podpunktów, może mieć na znaczeniu.
Sami sobie możecie dopowiedzieć lub przemyśleć.
Do was zaś towarzysze gry, apeluje o wspólne, przynajmniej w tym zakresie co i ogólnie, prewencji, idea szkółek klanowych, itp. Ja pozwolę sobie taką zapewne utworzyć (o ile się chce i się ma czas). Mój Klan to moje dzieło i dobro a że lubię budować i utrzymywać to już inna sprawa.

Pozdrawiam i dziękuje tym którzy odpowiedzieli. To i tak dopiero początek.

Mr.Cin de Porres

PostNapisane: poniedziałek, 8 lutego 2016, 16:42 
Kapitan

ostatnio widywany o nicku
joroczjoint
oraz jareczjoint

PostNapisane: poniedziałek, 8 lutego 2016, 22:13 
Magister

Pode mnie ktoś inny się podszywał;)

PostNapisane: wtorek, 9 lutego 2016, 13:46 
Magister

Kto to taki... czyżby kasztaniaki 8-)

PostNapisane: środa, 10 lutego 2016, 00:57 
Magister

Jak jesteś jego chłopakiem to tak to kasztaniak. Zaczynasz mnie wkurzać Zgredziu bo przeżywasz utratę kolesia, który jest zwykłym psycholem z manią prześladowczą dręczył pewną dziewczynę w realu więc co za problem dla niego przykleić się do małego Jaraczka;)

PostNapisane: środa, 10 lutego 2016, 16:25 
Magister

Oooo... ja Cie wkurzam xD Lepiej powiedz że jestem następnym w tych okolicach, to prędzej Ci uwiężę xD
Odnoszę wrażenie że raczej się nudzisz bez "kasztaniaka" xD

PostNapisane: środa, 10 lutego 2016, 19:00 
Nowicjusz

Jak masz jakiś problem do mnie jaraczu 22 luty Kraków ulica Reymonta 22 godzina 17 będe czekał pod stadionem... Skasowałem konto i nie wróce do tej gry. Pozdrawam Belgarath. A wszedłem na forum ponieważ mi donieśli, że masz coś do mnie :twisted: Jedyne co Ci się udało to nauczyć ludzi na serwerze donoszenia :mrgreen: Zapraszam :lol: I nie życze sobie oszczerstw na mój temat.

Załączniki:
12573741_153590921686370_2925118898952814298_n.jpg
12573741_153590921686370_2925118898952814298_n.jpg [ 41.16 KiB | Przeglądane 6883 razy ]

PostNapisane: środa, 10 lutego 2016, 19:12 
Nowicjusz

Skoro skasowałem konto i skończyłem gre skończ sobie mną wycierać swoja....... Wiem że tesknisz ale nie wróce znajdź sobie innego wroga ze mna mozesz sie tylko pod stadionem spotkać nie w necie. Boli Cie to co? Więc nie wypisuj do ludzi jaki to jestem zły niedowartościowany gimbusie.A Ciebie Porres zapraszam do knajpy " u Wiślaków" na piwo ;)

ps to naślij teraz koste na zgredzia bo mnie lubi! a przecież mnie wszyscy nienawidza a Ciebie kochaja:) i Twoje zdjecia w porfelu nosza :) lecisz już na jego osiedla? :twisted:

PostNapisane: środa, 10 lutego 2016, 22:42 
Magister

Belg zmień nick bo zaraz pójdziesz drugi raz siedzieć.

PostNapisane: środa, 10 lutego 2016, 23:26 
Magister

rocca2013 napisał(a):
Belg zmień nick bo zaraz pójdziesz drugi raz siedzieć.

chyba na kiblu :lol:

PostNapisane: czwartek, 11 lutego 2016, 03:58 
Magister

Możesz mi wiele zarzucić, ale nie kłamstwo;) Może i donieśli, ale nie zapominaj że "gość" też jest widoczny wiec idź zajmij się swoim nowym pięknym życiem bo ja tylko prostowałem to co Damianus błędnie przypisywał komuś innemu.
I nie podpisuj się pod AK bo taki wykolejeniec jak Ty obraża swoją osobą narodowych bohaterów

PostNapisane: czwartek, 11 lutego 2016, 10:40 
Nowicjusz

Ty sie znasz na naszych bohaterach narodowych jak moja babcia na komputerach :twisted: I nie piszczie mi wiecej co ten jaracz wypisuje :lol: On pewnie czeka na islamistów z otwartymi rękami żeby im sprzedać nasz kraj za perły :evil: Skończ napinke czekam na Reymonta za tydzien :)

Załączniki:
iwd1e3nf2l3nr (1).jpg
iwd1e3nf2l3nr (1).jpg [ 305.05 KiB | Przeglądane 6823 razy ]

PostNapisane: czwartek, 11 lutego 2016, 12:48 
Magister

Cały czas przypisujesz mi coś wedle własnych wyobrażeń, zawsze na siłę robiłeś ze mnie wroga to teraz masz i wypierdalaj szmato nie chcę Ciebie więcej tutaj widzieć przyszły trolu mostowy

Strefa czasowa: UTC [ DST ]