My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest niedziela, 22 września 2019, 21:46

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 19:51 
Magister

Rocca a Ciebie proszę zmień wkońcu fotke na swoja nie koleżanki ...to nie ładnie na cudze fotki szukać znajomych

OK

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 20:02 
Magister

mmrrr kotek, kupiłaś nową opaskę do włosów. Twarzowa <3

@dystans, nom teraz nie bede musial sie bac jak Cie nie ma 8-)

a tak bez trolingu to pamietam jak jechales kiedys w mm dwie osoby swiezych suze i pokazywales jaki jestes... take naprawde nikt nie bedzie płakał tutaj za Tobą :D

Ostatnio edytowano poniedziałek, 7 grudnia 2015, 20:06 przez wilkuking, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 20:05 
Magister

nie wyszczupla mi za bardzo twarzy? :roll:

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 20:07 
Magister

oj ale teraz jesteś chudziutka kluseczko :oops: nie w takiej rocce2013 się zakochałem :roll:

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 20:09 
Magister

ja Ciebie tez <3 :D

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 20:19 
Magister

Misia jakie słodkie serduszka na paznokciach mmmm

_░▒██▒████
░██▓▒░░▒▓██
██▓▒░__░▒▓██___██████
██▓▒░____░▓███▓__░▒▓██
██▓▒░___░▓██▓_____░▒▓██
██▓▒░_______________░▒▓██
_██▓▒░______________░▒▓██
__██▓▒░_____________░▒▓██
___██▓▒░__________░▒▓██
____██▓▒░________░▒▓██
_____██▓▒░_____░▒▓██
______██▓▒░__░▒▓██
_______█▓▒░░▒▓██
_________░▒▓██
_______░▒▓█

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 20:24 
Magister

specjalnie dla Ciebie <3 ale no już przestań <3 boooo zabieramy temat Dystansowi, a on kończy gre i aż założył temat na forum, jak by to kogoś obchodziło :roll: :D
No chyba że będzie jak z Belgiem ^^

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 22:40 
Magister

Wreszcie Rocca swoje prawdziwe zdjęcie wrzuciłaś :lol: I nie wycieraj sie mną :evil: nie jeden kończył i wracał. A jak już spamimy koledze w temacie. Na UK cały klan koxów kończy :( Same turasy ciapate zostaną.. Powodzenia Dystans i koniec zamykam temat nie spamimy. Mamy inne tematy na wymiane uprzejmości i d.. Maryne :P

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 15:08 
Eskwair

FOGSON napisał(a):
zero merytorycznych argumentów podałeś dlaczego rezygnujesz :) ponarzekać też trzeba umieć, bo to że gra jest nastawiona na zysk to chyba masz a adresie mylands.com a nie mylands.org. Trzeba było napisać po prostu że znudziło Ci się i tyle. Pamiętaj na przyszłość tam gdzie są pieniądze tam zawsze zakradną się złe duchy 8-) prawdziwą sztuką jest granie moim stylem i odnoszenie sukcesu FOG(free online game) 8-) (może wydałem pare złocinów ale to tak z grzeczności jednorazowo wstępne)
Myślę że admini bardzo dobrze wykonują swoją pracę bo są konsekwentni przynajmniej z moich obserwacji.

FREE ONLINE GAME - PRAWDZIWA SZTUKA TO GRANIE TYM STYLEM

Załączniki:
fogm10.jpg
fogm10.jpg [ 189.36 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm9.jpg
fogm9.jpg [ 193.08 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm8.jpg
fogm8.jpg [ 170.06 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm7.jpg
fogm7.jpg [ 188.33 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm6.jpg
fogm6.jpg [ 189.29 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm5.jpg
fogm5.jpg [ 198.18 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm4.jpg
fogm4.jpg [ 190.82 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm3.jpg
fogm3.jpg [ 197.59 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm2.jpg
fogm2.jpg [ 182.45 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm1.jpg
fogm1.jpg [ 196.13 KiB | Przeglądane 19903 razy ]

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 15:12 
Eskwair

FOGSON napisał(a):
zero merytorycznych argumentów podałeś dlaczego rezygnujesz :) ponarzekać też trzeba umieć, bo to że gra jest nastawiona na zysk to chyba masz a adresie mylands.com a nie mylands.org. Trzeba było napisać po prostu że znudziło Ci się i tyle. Pamiętaj na przyszłość tam gdzie są pieniądze tam zawsze zakradną się złe duchy 8-) prawdziwą sztuką jest granie moim stylem i odnoszenie sukcesu FOG(free online game) 8-) (może wydałem pare złocinów ale to tak z grzeczności jednorazowo wstępne)
Myślę że admini bardzo dobrze wykonują swoją pracę bo są konsekwentni przynajmniej z moich obserwacji.

Załączniki:
fogm12.jpg
fogm12.jpg [ 186.83 KiB | Przeglądane 19903 razy ]
fogm11.jpg
fogm11.jpg [ 193.16 KiB | Przeglądane 19903 razy ]

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 15:17 
Eskwair

FOGSON napisał(a):

Załączniki:
fog6.jpg
fog6.jpg [ 587.44 KiB | Przeglądane 19900 razy ]
fog3.jpg
fog3.jpg [ 556.42 KiB | Przeglądane 19900 razy ]
fog2.jpg
fog2.jpg [ 620.27 KiB | Przeglądane 19900 razy ]
fog1.jpg
fog1.jpg [ 557.76 KiB | Przeglądane 19900 razy ]

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 16:16 
Magister

Nie mam z tym nic wspólnego i proszę mnie nie spamować marc,korsarz, diabolowasosz i inni !!!!
A to że was ktoś blokuje to tu macie odpowiedź być może dlaczego tak jest jak jest może złamaliście zasady :lol:
https://youtu.be/4mTjNmCV9pA?t=18m17s

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 16:24 
Nowicjusz

fogson ty to nie masz prawa głosu jestes typową kaszanka co cala gre spedzi na 4 *za wysokie progi chłopaczyno
dzieciaku myślisz ze na złość komuś zrobisz jedyne co możesz to puszczać bloki z multi!

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 16:39 
Magister

jak nie mam prawa głosu jak ktoś na mnie rzuca podejrzenia zresztą bezpodstawne. Dostane dowody pogadamy aaa i zabierzcie tego szpiega z naszego klanu korsarz albo Ty pazo będę bardzo wdzięczny.

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 16:51 
Nowicjusz

Fogsonie, tkos ciebie nazwal kapusciana glows, chyle czapke
zasponsoruje ci lekarza, daj namiary biedny czlowieku

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 16:54 
Magister

Jak ktoś chce zobaczyć szpiegów SWANS które rzekomo zwalcza multikonta to chciałbym przedstawić sprawę Woyaka który kłamie mi od 2 miesięcy , a o tym że na swans puszczają bloki dowiedział się niby z forum :))) tylko że go na forum nie ma od 30 listopada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:. Woyak brawo kimkolwiek jesteś :mrgreen:

[denied external image]

[denied external image]

[denied external image]

https://www.youtube.com/watch?v=9uuXfmzOrHk

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 17:14 
Eskwair

FOGSON napisał(a):
Jak ktoś chce zobaczyć szpiegów SWANS które rzekomo zwalcza multikonta to chciałbym przedstawić sprawę Woyaka który kłamie mi od 2 miesięcy , a o tym że na swans puszczają bloki dowiedział się niby z forum :))) tylko że go na forum nie ma od 30 listopada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:. Woyak brawo kimkolwiek jesteś :mrgreen:

[denied external image]

[denied external image]

[denied external image]

https://www.youtube.com/watch?v=9uuXfmzOrHk

Byl moment kiedy myslalem ze jestes 'pozytywnie zakrecony' ale od jakiegos czasu widze ze jestes 'zakrecony negatywnie' albo chory.
Zwyczajnie po ludzku to My Ci nawet wspolczuc mozemy. Nie wiemy jak zarazliwa jest Twoja choroba dlatego musimy kwarantanne zastosowaci i pokazac Ciebie innym.

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 17:18 
Magister

NAWET NIE PRÓBUJCIE ZAGŁUSZYĆ TEGO BO SIĘ NIE GODZI !!!!. Sami macie TS i nie wpuszczacie szpiegów na chatę ale swoich zapuszczacie do innych klanów a to nie jest fair. Dlatego niech każdy widzi !!!!

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 17:20 
Magister

Cały czas tu chodzi o pozytywną zabawę panie marc. Wyeliminowałem kolejnego szpiega po Vesselinie74 ,Konodoncie 8-) i mam z tego radochę a wam radzę odpuścić jakiekolwiek naskakiwanie na mnie bo konto woyak jest ewidentnym multikontem kogoś od was i godzi w reguły gry.

Ostatnio edytowano sobota, 12 grudnia 2015, 17:35 przez FOGSON, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 17:43 
Nowicjusz

Pele napisał(a):
FOGSON napisał(a):
Cały czas tu chodzi o pozytywną zabawę wyeliminowałem kolejnego szpiega po Vesselinie74 ,Konodoncie 8-) i mam z tego radochę a wam radzę odpuścić jakiekolwiek naskakiwanie na mnie bo konto woyak jest ewidentnym multikontem kogoś od was i godzi w reguły gry.

o jakich ty kontach gadasz, przeciez ty tylko po to wymieniasz jakies losowe konto zeby swoje multi kryc przed adminem: barbarosa1. jakub14, marcepan, koniuszy, janczar1, padyszach, kendziora, fikus2015, czlowieku lecz się albo ukiś łeb i będzie kapusta kiszona, naprawde ty nawet wierzysz w to co mówisz, imaginujesz swój swiat i potem zaczynasz w niego wierzyc... to sie nazywa schizofremia, a jak nie wierzysz, to rozdwojenie jazni (gorzej dla ciebie bo jeckly nie wie co zrobil hyde, no i czuje się w ambarasie) i tak i tak musisz odwiedzic specjaliste i polezec na sofie, a potem napewno byc zamknietym w osrodku pomocy (dom pomocy psychicznej czyli szpital psychiatryczny), tam po paru latach zrobia z ciebie wazywo, ale nie grozne dla siebie a juz na pewno nie dla srodowiska i osob wokolo, daj znac jak moge ci pomoc, podaj dane a ja skieruje cie do odpowiedniej jednostki i POMOZEMY, nie boj sie po prostu daj sobie pomoc,

Ostatnio edytowano sobota, 12 grudnia 2015, 18:00 przez Pele, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 17:58 
Magister

dobra nie produkujcie się panie sztuczne pele bo prawdziwe pele już dawno nie pyka w tą grę a TY jesteś przejęty za grube kaskę i grasz max pół roku z 1-szego miejsca spadłeś raz dwa na 20 miejsce. Spojrzyj na fakty koleś Woyak bronił waszej sprawy na forum mojego klanu a potem wpadł w pułapkę jest waszym szpiegiem nie zagłuszajmy tego :mrgreen: Wyszło w końcu na jaw że SWANS gra nie czysto co ważniejsze są na to dowody. Dlatego nawet jak zapali wam się lampka to prosze się nie dziwić złamaliście reguły lampka będzie się paliła. Mówiłem zabierzcie szpiega a nic z tym nie robiliście prosiłem wiele razy.

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 19:35 
Magister

fogson czemu nie jestes w ag? tam chyba powinny byc wszystkie multi i oddawac nauke na warownie :)

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 20:02 
Magister

marc i banda narobił sobie tyle wrogów a wy tylko myślicie że AG ma tylko prawa na wyłączność do atakowania. Jest nas 5 klanów z tych mniejszych a ja odezwałem się jako reprezentant bo się czara goryczy przelała w sumie mogę sobie na to pozwolić bo swans mi może skoczyć nawet podesłali mi dziś nieumyślnie raporty ze swoich stolic także nie musze sobie ich szpiegować wiem kto ile ma woja i jakich bohaterów. Klan Lothorien otrzymał potężne ciosy i co mamy siedzieć cicho ?? Wywalamy szpiegów , produkujemy armie i zaatakujemy w przyszłości na pewno nie wiem czy ktoś na mapie miał takie ataki przez 4 dni z rzędu przez bande 10-ciu jak ja i nasz zarządca raul. TO się wszystko kumuluje. Jak już mówiłem nie chciał swans pokoju ze słabymi klanami tylko ich gnębił to jakoś trzeba będzie to wyrównać a że nałoży to się na wojne oficjalną AG vS Swans to już trudno było podpisać z nami pokój wcześniej. Ja ostrzegałem marca nie wojuj z całą mapą nie posłuchał.
Wilku odnośnie Cb też krążą słuchy odnośnie multi z rocca poczytałem forum ja nie mówie że to 1 konto ale tak tylko powiem na odczepne ode mnie 8-)

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 20:10 
Eskwair

FOGSON napisał(a):
marc i banda narobił sobie tyle wrogów a wy tylko myślicie że AG ma tylko prawa na wyłączność do atakowania. Jest nas 5 klanów z tych mniejszych a ja odezwałem się jako reprezentant bo się czara goryczy przelała w sumie mogę sobie na to pozwolić bo swans mi może skoczyć nawet podesłali mi dziś nieumyślnie raporty ze swoich stolic także nie musze sobie ich szpiegować wiem kto ile ma woja i jakich bohaterów. Klan Lothorien otrzymał potężne ciosy i co mamy siedzieć cicho ?? Wywalamy szpiegów , produkujemy armie i zaatakujemy w przyszłości na pewno nie wiem czy ktoś na mapie miał takie ataki przez 4 dni z rzędu przez bande 10-ciu jak ja i nasz zarządca raul. TO się wszystko kumuluje. Jak już mówiłem nie chciał swans pokoju ze słabymi klanami tylko ich gnębił to jakoś trzeba będzie to wyrównać a że nałoży to się na wojne oficjalną AG vS Swans to już trudno było podpisać z nami pokój wcześniej. Ja ostrzegałem marca nie wojuj z całą mapą nie posłuchał.
Wilku odnośnie Cb też krążą słuchy odnośnie multi z rocca poczytałem forum ja nie mówie że to 1 konto ale tak tylko powiem na odczepne ode mnie 8-)

http://babinski.home.pl/cms/index.php/p ... -pzplniana
albo
https://www.pum.edu.pl/wydzialy/wydzial ... hiatryczna

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 20:14 
Magister

zią chyba nie jedno konto ale dwa konta a jedna osoba jak już chciałeś pisać ze jesteśmy multi :)

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 20:19 
Magister

Nic wam nie zarzucam ale wy nie zarzucajcie mi powiązań z AG bo ich nie ma i nigdy nie będzie. Klan Lothorien to nie jest żadna szkółka typu Ugly Duckling

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 20:28 
Magister

Skoro już zrobił się Offtopic w tym temacie to jeśli czyta to jakiś przedstawiciel słabego klanu , gnębionego przez SWANS w przeszłości bądź obecnie to proszę o kontakt z raulem naszym zarządcą. Mamy wolne miejsca i dużo pomysłów na wyrównanie sił między mocnymi a słabymi graczami nie trzeba się nikomu podporządkowywać w tej grze. Jeśli chodzi zaś o wojnę AG Vs Swans no to kibicuje AG oczywista sprawa :mrgreen:

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 20:31 
Nowicjusz

FOGSON napisał(a):
Skoro już zrobił się Offtopic w tym temacie to jeśli czyta to jakiś przedstawiciel słabego klanu , gnębionego przez SWANS w przeszłości bądź obecnie to proszę o kontakt z raulem naszym zarządcą. Mamy wolne miejsca i dużo pomysłów na wyrównanie sił między mocnymi a słabymi graczami nie trzeba się nikomu podporządkowywać w tej grze. Jeśli chodzi zaś o wojnę AG Vs Swans no to kibicuje AG oczywista sprawa :mrgreen:

Hehehe niech kazdy dolaczy do kapuscianej glowy, bo jak trafisz miedzy wrony bedziesz sr... tak jak one, chlopie zastanow sie co ty bredzisz, podziwiam twoja chorobe coraz bardziej, juz mialem nadzieje na wyleczenie ale teraz sie waham...
chyba musisz sam szukac specjalisty

PostNapisane: sobota, 12 grudnia 2015, 20:39 
Magister

Pele napisał(a):
FOGSON napisał(a):

Hehehe niech kazdy dolaczy do kapuscianej glowy, bo jak trafisz miedzy wrony bedziesz sr... tak jak one, chlopie zastanow sie co ty bredzisz, podziwiam twoja chorobe coraz bardziej, juz mialem nadzieje na wyleczenie ale teraz sie waham...
chyba musisz sam szukac specjalisty

po co tyle jadu w tych waszych wypowiedziach. Przepraszam waszego kolegę "jadu"(ale nie mogę znaleźć lepszego słowa na poczekaniu) który nie ma nic wspólnego z tą maskaradą taką przynajmniej mam nadzieję nigdy nas nie atakował i tak powinno zostać. To była niewinna potyczka między mną a Korsarzową ale skoro nie dążyliście do załagodzenia tylko wyładowaliście się za mnie na całym klanie to będziemy się chyba już tak gryźli na tej północy do końca :) co zrobić

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2015, 13:13 
Eskwair

A ja dodam ze swojej strony serdeczne pozdrowienia dla odchodzącego gracza i zaproszę do Klanu gry których nie interesują wszelkiego rodzaju spięcia, teorie i temu podobne, tylko spokojna koegzystencja, też mam miejsce i możliwości. :D

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2015, 13:47 
Magister

MarcinDePorres napisał(a):
A ja dodam ze swojej strony serdeczne pozdrowienia dla odchodzącego gracza i zaproszę do Klanu gry których nie interesują wszelkiego rodzaju spięcia, teorie i temu podobne, tylko spokojna koegzystencja, też mam miejsce i możliwości. :D

odezwał się ten u którego w klanie znaleziono gniazdo Gvixa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: odsyłam do odpowiedniego tematu na forum jak Marcinek bawi się w szeryfa :mrgreen:

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2015, 13:58 
Eskwair

FOGSON napisał(a):
MarcinDePorres napisał(a):

odezwał się ten u którego w klanie znaleziono gniazdo Gvixa :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: odsyłam do odpowiedniego tematu na forum jak Marcinek bawi się w szeryfa :mrgreen:

Oczywiście że odezwałem się, dzięki temu iż Marcinek się bawi w szeryfa, dążymy do tego by grano w imię zasad, na które mój przedmówca się powołuje.

Istotą mej wypowiedzi, oczywiście jest idea, bo nie da się do końca nikogo prześwietlić, do czasu kiedy odpowiedni osobnik się nie ujawni lub się go przyłapie. Jeśli zachodzi potrzeba, wynikająca z powodu przejrzystości zasad gry i dobra innych graczy, ja ujawniam stosowne procedery. Nie bez znaczenia jest fakt, iż jakoś specjalnie, mimo rozmiarów, nie popadam swoim Klanem w konflikty z tuzami tego serwera.

Pozdrawiam

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2015, 14:57 
Magister

Jak tego publicznie nie pokaże drogi Marcinku to swans sobie będzie robiło co chce chociaż i tak sobie robi ale niech widzą wszyscy, tak samo zachowałeś się z gvixem upubliczniłeś wszystkie jego wiadomości do Cb a trzeba było to zachować dla siebie może ? Może podpadłeś teraz gvixowi a może gvix to też jakiś suzeren ja nie mówie że gvix to marc ja się tylko teraz pytam publicznie po co marc korzystałeś z konta pallas ?? po co pisałeś z nieswojego konta miałem prawo mieć podejrzenia nie może nikt do mnie teraz mieć pretensji. Niech to będzie nauczka dla nas wszystkich nie wsadzajcie szpiegów bo szpieg jak to trafnie Marcindpores zauważył prędzej czy póxniej popełni błędy i będzie śmiech. Oczyszczam marca z zarzutów moich wobec niego już nie będę mówił że jest tym gvixem ale fakt faktem skorzystałeś z konta gvixa >pallas> do którego on pozostawił hasło i mam tylko do Cb o to żal bo przez jedną rzecz wprowadziłeś mnie w błąd sam Rutkowski by się pomylił. Dlatego nie przeproszę za to że nazwałem CIę gvixem bo to Twoja wina. Może i sam miałem multi ale już poniosłem za to stosowną karę od administracji ale przynajmniej nie wpierniczałem się do klanu jako szpieg na siłę i nie rozbrajałem klanu od wewnątrz.

Ostatnio edytowano niedziela, 13 grudnia 2015, 15:12 przez FOGSON, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2015, 15:38 
Eskwair

FOGSON napisał(a):
Jak tego publicznie nie pokaże drogi Marcinku to swans sobie będzie robiło co chce chociaż i tak sobie robi ale niech widzą wszyscy, tak samo zachowałeś się z gvixem upubliczniłeś wszystkie jego wiadomości do Cb a trzeba było to zachować dla siebie może ? Może podpadłeś teraz gvixowi a może gvix to też jakiś suzeren ja nie mówie że gvix to marc ja się tylko teraz pytam publicznie po co marc korzystałeś z konta pallas ?? po co pisałeś z nieswojego konta miałem prawo mieć podejrzenia nie może nikt do mnie teraz mieć pretensji. Niech to będzie nauczka dla nas wszystkich nie wsadzajcie szpiegów bo szpieg jak to trafnie Marcindpores zauważył prędzej czy póxniej popełni błędy i będzie śmiech. Oczyszczam marca z zarzutów moich wobec niego już nie będę mówił że jest tym gvixem ale fakt faktem skorzystałeś z konta gvixa >pallas> do którego on pozostawił hasło i mam tylko do Cb o to żal bo przez jedną rzecz wprowadziłeś mnie w błąd sam Rutkowski by się pomylił. Dlatego nie przeproszę za to że nazwałem CIę gvixem bo to Twoja wina. Może i sam miałem multi ale już poniosłem za to stosowną karę od administracji ale przynajmniej nie wpierniczałem się do klanu jako szpieg na siłę i nie rozbrajałem klanu od wewnątrz.

Jeśli zajdzie kiedyś podobna sytuacja, zrobię to samo. Gvix był suzerenem, a nawet trzema jednocześnie. Mam w głębokim poważaniu tego typu gracza/graczy którym ,,podpadłem,,, którzy mącą, wykorzystują zaufanie, przychylność dla rozwoju itp . Dwa razy ktoś się zastanowi potencjalne nowe wcielenie gracza po takiej publikacji, zanim coś takiego zrobi. Inna rzecz że na pewno ten gracz czuwa i obserwuje co się dzieje na serwerze i zmieni taktykę działania.

Do reszty Twej wypowiedzi się nie odniosę, gdyż nie leży to w mojej kompetencji jak i interesi.

PostNapisane: niedziela, 13 grudnia 2015, 21:21 
Magister

Dla tych co jeszcze mnie nie rozgryźli w tej grze chciałem wygłosić orędzie http://www.cda.pl/video/51306724 pośmiejcie się trochę bo spinacie się tu wszyscy jakby chodziło o prawdziwą wojnę albo coś w tym stylu. Wszystkie moje posty miały charakter zabawy ciesze się że nawet marcusia się udało w to wciągnąć. Wszystkim życzę dalszej dobrej zabawy nawet gvixowi i reszcie crejzolów z serwa :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2015, 10:03 
Suzeren

Tutaj sobie dyskutujcie o wszystkim, co nie dotyczy pożegnania Dystansa, tylko kulturalnie poproszę, nie obrażać nikogo. :)

PostNapisane: poniedziałek, 14 grudnia 2015, 14:07 
Magister

ach Ty taki .... i owaki .... :evil:

Djablica pytałaś o tą katapultę dla warowni czy zapomniałaś ?? :oops:

Strefa czasowa: UTC [ DST ]