My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest niedziela, 22 września 2019, 21:17

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: wtorek, 2 stycznia 2018, 17:36 
Nowicjusz

Wypowiadam wojnę za pośrednictwem forum gdyż korpus dyplomatyczny jest nie wiedzieć czemu budowlą bardzo słabo bronioną i wojna kończy się zaraz po jego zburzeniu a wcale nie jest trudno go zburzyć nawet u najmocniejszych klanów.

2 stycznia 2016 roku warownia klanu Lothorien zostaje zdemolowana i przejęta przez agresorów co walnie przyczyniło się do upadku klanu Lothorien, podkreślając tym samym jak ważnym jest elementem dla istnienia klanu. Myślę że ten moment to jeden z największych błędów "nieomylnego nie kierującego się emocjami wodza". Dopóki masz czym straszyć klan, dopóty będzie Ci jadł z ręki bo nie ma wątpliwości że militarnie klan Lothorien był na tamten czas niczym , jeśli pozbawisz graczy klanu surowców i wojska najważniejszych figur klanu, to taki klan albo przestaje istnieć albo przechodzi do partyzantki w tym wypadku niestety dla całego środowiska swansu była to opcja druga.
Minister wojskowy Lothorien przekonał się o mocy swansu dopiero w trakcie rozgrywki ale grunt że się przekonał nie trzeba było rozwalać warowni i niszczyć klanu od wewnątrz skoro można było się dogadać po ukorzeniu, a nawet odejściu przywódcy Lothorien.

Równo 2 lata po otoczeniu i rozwaleniu warowni Lothorien , 2 stycznia 2018 otoczona została warownia swansu. Klan swans pokazał że ma w głębokim poważaniu takie zasady jak honor, dostojeństwo , moralność. Tym samym Klan Leśne Dziadki zostanie rozwiązany nie prędzej niż po doprowadzeniu głównej warowni swansu do totalnej ruiny i późniejszym zajęciu jej Nieodwołalnie, dla uratowania honoru wszystkich prawdziwych graczy Lothorien .

Załączniki:
warownia 2017.jpg
warownia 2017.jpg [ 250.19 KiB | Przeglądane 865 razy ]
swans to duoa.jpg
swans to duoa.jpg [ 235.87 KiB | Przeglądane 865 razy ]

PostNapisane: piątek, 5 stycznia 2018, 21:46 
Nowicjusz

Wojna zakończona 3dni po wypowiedzeniu :lol: :lol: :lol: , adminami serwera są popaprańcy ze swansu , niemoty nic nie mogły zrobić to zbanowały wszystkie konta z Leśnych Dziadków. Jeśli taka wygrana was satysfakcjonuje to szczerze współczuję :!: :!: :!: . Nie wiedziałem co się dzieje raz IP zbanowane zmieniłem u dostawcy drugi raz zbanowane ... A to co dziś się stało jest oczywistym dowodem na to kto tutaj jest kim. Jeśli ktoś by tutaj nie dowierzał i podawał wątpliwość to że środowisko swansu zajmuje się obsługą serwera podaję kilka istotnych faktów z mojej autopsji i tylko z mojej , a założę się że tych tajemniczych historii jest więcej u innych graczy.

1) zmieniono mi hasło na koncie w 2016 r.
2) zbanowano mojego zastępce za to że zarządzał moim rynkiem w 2016
3) 2017/18 klan swans w ciągu ostatniego miesiąca użył 30 zwojów przeklęcia kodeksu honoru(niektóre konta takie jak Homber (4-krotnie) , zwoju którego ja podczas 5-letniej gry nie widziałem ani razu w skarbcu, podobnie jak połowa graczy (robiłem wywiad po serwerze wiem co mówię)
4) W stanie kiedy dopracowałem taktykę z najemnikiem do perfekcji produkując po 100 000 najemników dziennie dzięki moim pomocnikom którzy grali na oddzielnych komputerach nie na maszynach ! co dawało nam 3 000 000 najemników w miesiąc . Wszyscy moi klanowicze zostają wykluczeni z gry za to że kupowali drogo i sprzedawali tanio żelazo na rynku , chciałbym podkreślić że spekulacja nie jest zabroniona przez regulamin gry :) także gratuluje podwójnie ... potrójnie !!! Moment przed rozwaleniem warowni swansu zaraz pod tym poście wypowiedzenia wojny sransowi , zostaje w bardzo niemoralny sposób wyeliminowany z dalszej rozgrywki podobnie jak wszyscy klanowicze.

PS. A ten manewr ze zbanowaniem gracza Kadziu88 jest stary jak świat :lol: :lol: i żal patrzeć na to z jaką arogancją podchodzicie do inteligencji innych graczy , zbanujcie sobie ze 3 znaczące multikonta typu Day666 (który został podkablowany ostatnio za ustawkę i nic z tym nie zrobiono tak btw. byłaby to jego 3/3 czyli dożywotni ban) i może wtedy będzie to jakoś wyglądało ale nie zbanują sobie gracza z 4* który miał lipne artki i który zbywał świnkom i myślicie że ktoś się na to nabierze. ??? :lol: :lol: :lol:

Jeśli chcecie się utrzymać w grze , myślę że nie tylko ja to odkryłem bo dziwnie wygląda sprawa klanów którzy mieli wojne ze swansem i szybko ją zakończyły pomimo tego że są to klany prawdziwych graczy o przeważającym potencjale ofensywnym pomimo to porzuciły działania ofensywne myślę że klany te dostały cynk o tym że niemorały ze swansu są adminami. Jeśli chcecie się utrzymać w grze to macie dwie opcje:

1) Dołączcie do klanu świnek
2) Trzymacie się z daleka i nie gadajcie z nimi jak to mi raz polecał zrobić koleżka z klanu Polska Zibi2013 podejrzewam że wiedziałeś kolego wtedy już o tym że oni są adminami dlatego mi to zaleciłeś. Oczekujcie połączenia serwerów pod neutralnym zarządem adminów i dopiero potem nakurwiajcie w srans.

Nie ważcie się kasować tego posta bo będzie wrzucany ponownie , oszczędzicie sobie trudu. Wybraliście totalne zdemaskowanie przez ten nikczemny czyn :) chyba że to adminom aż tak nie podobała się nowa nazwa naszego klanu :lol: :lol: :lol: a może ktoś tutaj jest skorumpowany ? ;)

Do widzenia i niepowodzenia wszystkim wrogom ojczyzny !!! Było wielką nieprzyjemnością dzielić z tobą rozgrywkę w tą feeryczną gre Małcinie K , uważaj z tym naśladowaniem dziewczynek w grze bo wiesz płeć ostatnimi czasy bywa pojęciem względnym kto wie czy któregoś dnia nie obudzisz się z kapą zamiast miecza bez urazy :mrgreen:.

PostNapisane: piątek, 5 stycznia 2018, 22:36 
Magister

Znikały artefakty, ludzie uwalniali się od zwoju wirus który trwał 30 dni (a tu po trzech dniach już biegają bez). Nie mówiąc już o tym kto dostaje idealne artefakty a kto ma wielkiego pecha i innych podobnych ekscesach.
Ja dostałem bana mimo braku raportu administracji, Day był w tawernie i nie dostał. Dziwne? A może by dostał jakby w naszym klanie byli konfidenci i byłby koniec kolejnego konta. Może po prostu nie administracja a ich leniwość i nasz honor uratowało daya? Swoją drogą, ciekawe co myślą ci którzy są konfidentami. Nawet tam się dopatrzyli swojego antysemityzmu za co dostałem jakże pięknego knebla.
,, klan swans w ciągu ostatniego miesiąca użył 30 zwojów przeklęcia kodeksu honoru" - ja się takich pozbywam bo mam za dużo. A po co niszczyć graczy słabszych? Gracz na 1-4* to potencjalny człowiek który może wpłynąć na rozwój serwera lub nic nie warte multikonto na którego szkoda energii, negatywny egregor. Może nie znajdujesz takich zwojów bo grasz na 4* i tam ciężko o zwoje 5 poziomu.
Mówisz,że albo żyć daleko albo być z nimi? W zasadzie to narozstawiali multikont z zaklinaczami pod moją stolicą więc niejako jestem i blisko nich, pogadać z nimi? Fakt, nie da się. Dla nich to czysty interes. Ale w jaki klan nie spojrzysz to szukają czystego interesu, gracze tacy jak ja którzy grają dla jedności i nowych znajomości to już gatunek półwymarły. Ja zawsze chętnie rozmawiam z ludźmi, nie tylko w grze, na ulicy też więc i my się poznaliśmy a swans jako, że jesteś ich wrogiem zaczął mnie obwiniać za całe zło i za to, że serwer wyrzuca pod ich miastami nowych graczy :) Nie jest mi ciężko z tym jarzmem które prostą drogą narzucili, mogą mnie winić. Ja tam widzę tylko rozwój serwera i mojej Sagowskiej Rodziny. Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi z którymi chętnie bym się napił, z paroma kobietami się kochałem, poznałem tu również najcudowniejszą kobietę jaką spotkałem w moim życiu. Jestem za to wdzięczny Mylandsowi i staram się mu nakręcić klimat ale admini robią wszystko by mi tę radość i wdzięczność zdusić, najpierw robiąc zamieszanie, niesłusznie każąc a na końcu pisząc ,,jeśli się to panu nie podoba może pan opisać to w odpowiednim dziale na forum".
Też nie jestem zadowolony z ich pracy. Ostatnio mi zagrozili, że jeżeli będę poruszał pewne tematy to mnie zbanują. I tutaj chyba sami możecie sobie dopowiedzieć czy wszystko gra. Zbanują mnie i mój klan? No dobrze. Uda im się i pokonają wroga ale jakim kosztem? Cały serwer to zobaczy i wszyscy rzucą grę. Ty jesteś ostry ale mały i nikt cię nie widzi toteż w takich akcjach się im upiecze.
Można też szukać cały czas spisku albo poznać grę i ogarnąć wiele możliwości. Ja bym ich nie winił o wszystko co złe ciebie spotkało. A może to jakieś błędy, lenistwo i prosty system adminów doprowadza do tego? Jeżeli ktoś wstawi nieodpowiednią poprawkę w konstytucję i będziesz umiał ją obchodzić to jesteś oszustem czy kimś kto skorzystał na niedoskonałości systemu? To jedna strona lustra. Woda ma rzeźbić skałę a nie ją przewrócić. A z drugiej strony sam miałem parę teorii, nie wiem która jest prawdziwa, może żadna. Mimo wszystko zdarzały się administracji strasznie niesprawiedliwe sądy jak i bardzo dziwne błędy toteż wywnioskowano parę teorii, główne to:
Swansy to informatycy- a kto umie się włamać do systemu może nawet na 2* mieć zestaw królewski. I może dozować wieloma sprawami.
Jest też możliwość, że kiedyś gdy ruskie grały jak poleasca, siigma, steelhand i inni to może oni byli od adminów i byli po to by zawłaszczać perły i gnieść. Człowiek by postawić kontropozycje musiał inwestować przez co zasilał kieszenie właścicieli gry. Potem poza Poleascą który grał ze mną w jednym klanie na francuskim serwerze wszyscy przeszli na stronę MM(stare zniszczone i po nich amatorzy tez zniszczeni) a oni byli po stronie swans. Nie pamiętam już kto ale ktoś z MM był adminem i Absurdum chyba też. To niby moderatorstwo ale kogo ciągnie w te kręgi może i piąć się wyżej. Możliwe, że swans dostaje bonusy lub ich wrogowie dysbonusy a oni im napedzają władzę i co za tym idzie - zyski. A to tylko mozliwość. Może swansy maja podobne problemy ale nauczyli się przez tyle lat, że admini nie pomagają i już olewają ich dotknięcia. Brną dalej, wiedzą , że jutro też wyjdzie słońce. Kalkulacji jest pełno.
Z drugiej strony my ich posądzamy o to, oni nas o napędzanie każdego nowego gracza który chciałby się rozwinąć a miasta mu stawia tam pod ich stolicami. Może obaj się zapędzamy?

Nie wiem kto to Marcin K. ale mam nadzieję, że go nie bajerowałem kiedy udawał kobietę :)
Tylko żeby admini cię nie zbanowali za ,,Do widzenia i niepowodzenia wszystkim wrogom ojczyzny !!!"
Bo ostatnio dostałem knebla za prawdę, teraz już musisz wielbić szfabuff, szydkuff a najlepiej czarną matkę śmierci bo zachowanie ludzkie w XXI wieku jest zabronione. Wartości są niemile widziane, niestety na mylandsie też.

PostNapisane: sobota, 6 stycznia 2018, 01:34 
Magister

Nigdy mi nie zabraknie klasy żeby się godnie pożegnać wiele tutaj osób na to zasługuje miejcie otwarte oczy w tym roku bo to może być dziwny rok mam swoje źródła .
Swansom czy mają powiązania z adminami czy nie(ja swoje wiem ale rzucę to w niepamięć naprawdę) życzę wam więcej dostojeństwa co do swoich przeciwników tak jak to było w życzeniach noworocznych , samym adminom więcej solidności i więcej rozumu swojego , niech nie myślą za was jeśli ktoś się skarży notorycznie na kogoś to może z lenistwa robicie co robicie ale powinniście większym szacunkiem darzyć tych graczy co wam gruby hajs tutaj wpłacają , trzeba ich traktować godnie i z szacunkiem do ich pracy którą musieli wykonać żeby wpłacić wam kasę.

Opium nie rozumiem Twoich słów "jako, że jesteś ich wrogiem zaczął mnie obwiniać za całe zło i za to, że serwer wyrzuca pod ich miastami nowych graczy" ale to chyba nawyki jakieś niezdrowe z nazistowskich niemczech tak jak to za zagończyka Hubale , gestapo paliło wioski ludzi bo Hubala był nieuchwytny chociaż za oręż miał tylko białą broń , albo ze szkolnictwa nie wiem ale to świńskie może to nieodpowiednie słowo , zamienię na dziecinne , jeśli ktoś do mnie zaczyna to oddaje temu gościowi a nie np. jego dziewczynie , chyba że nie ma się na tyle jaj żeby wystartować do gościa. tak btw. to mnie do Sagi przyjął Depesz akurat wtedy to on był wodzem , więc ...

Cały czas cisnęliście mi od debili , ale ja z wami nie przegrałem , przegrałem z może nawet nie twórcami gry tylko z osobami którym zostało powierzone zwierzchnictwo nad polskich serwerem a czy macie u nich wtyki czy sami ... już nie ważne czy mam racje czy w połowie racje już nieistotne, przepadło.
Mogłobyć śmiechowo jakbym ze 20 000 000 najmu na stolice komuś posłał ... no nie było dane szkoda
No to władcy, władczynie kopcie to złoto póki słońce świeci. Narazie, to tyle ode mnie w sumie dobrze było tu pograć 8-)

https://www.youtube.com/watch?v=DW44aPjOMvI

Strefa czasowa: UTC [ DST ]