My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest wtorek, 25 września 2018, 14:30

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: SKNERUS Mc KWAK
PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2012, 21:05 
Kapitan

pomysłów od graczy maluśko ale od twórców gry również nic nie wychodzi , a zbliża się Hallowen , niebawem Mikołajki no i Gwiazdorek i Sylwestra i moje ....... a nie te już były :lol: :lol: :lol:
nie wspomnę , że wzorem innych gier nie zauważyłem tu żadnego bonusu typu Happy Hour , nie ma jakichkolwiek eventów , inaczej mówiąc nie ma żadnych darmowych akcji jedynie tylko kasa , kasa i kasa i to ta z własnego portfela
pozdrowienia dla sknerusów i dusigroszy ( z zza wschodniej granicy) :lol: :!:

PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2012, 21:16 
Eskwair

jak dla mnie to akurat dobrze. Święta wolę spędzać z rodziną lub znajomymi, nie chciałbym żałować potem, że ominęła mnie super nagroda bo w wigilię nie siedziałem przy grze

PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2012, 21:26 
Kapitan

Martur napisał(a):
jak dla mnie to akurat dobrze. Święta wolę spędzać z rodziną lub znajomymi, nie chciałbym żałować potem, że ominęła mnie super nagroda bo w wigilię nie siedziałem przy grze

oj nie , takie wybory są nie do przyjęcia , owszem jak troszkę czasu w nadmiarze to można zajrzeć do gry , ale kosztem rodziny w święta to niedopuszczalne
jednak w innych grach sobie z tym poradzili i takie akcje trwają kilka dni i to nie zawsze w dni świąteczne , czasem przed , czasem po ...
zresztą na Ukrainie jest Dziadek Mróz i przychodzi w Nowy Rok , więc święta bożonarodzeniowe się nie pokrywają

PostNapisane: poniedziałek, 29 października 2012, 21:33 
Eskwair

jeśli w innym terminie to owszem, zgadzam się

całkowicie nie na temat, zamykam wątek
pozdrawiam
Ave

PostNapisane: wtorek, 30 października 2012, 22:50 
Kapitan

jak to nie w temacie ?? , proszę czytać ze zrozumieniem a nie zamykać wątki
propozycje ??? nie zostało określone , że mają padać tylko od graczy , administracja również może ruszyć głowami nie wspominając twórców-właścicieli gry choć im najmniej na tym zależy

padły podpowiedzi z czym mogłyby być związane ewentualne konkursy-eventy
tematy do rozwinięcia a nie do zamykania

Wątek odblokowany, ale jak znowu polecą określenia typu "dusigrosz" czy "sknerus" na twórców gry to temat zostanie zamknięty definitywnie or zostaną rozdane odpowiednie nagrody za to.
Administracja gry ciągle pracuje nad urozmaiceniem gry przy tym bazując na waszych: poprawkach, propozycjach

pozdrawiam
Ave

PostNapisane: poniedziałek, 30 grudnia 2013, 14:54 
Eskwair

Wątek odblokowany, ale jak znowu polecą określenia typu "dusigrosz" czy "sknerus" na twórców gry to temat zostanie zamknięty definitywnie or zostaną rozdane odpowiednie nagrody za to.
Administracja gry ciągle pracuje nad urozmaiceniem gry przy tym bazując na waszych: poprawkach, propozycjach

pozdrawiam
Ave

Ave masz racje, co my tam wiemy o twórcach gry, żeby ich określać dusigroszami czy sknerusami... jestem przekonany, ze określenia typu "dusigrosz" czy "sknerus" na ich temat są całkowicie nieuprawnione. To są na pewno bardzo bogaci ludzie (za nasza kasę - niestety) i na pewno nie żałują sobie kasy na wszelkie zachcianki. Innymi słowy wydają kasę na co im przyjedzie ochota, nie zastanawiając się skąd się ta kasa na ich koncie wzięła i kto ja tam wpłacił. Więc na pewno nie duszą grosza... ich rodziny i znajomi na pewno potwierdzą, że kasą sypią jak z rękawa wiec i sknerusami na pewno tez nie są.

Zresztą, skoro ich tak bronisz, to sam na pewno o tym najlepiej wiesz... Ciebie w końcu tez opłacają... zapewne całkiem nieźle :D

BTW: nie pozdrawiam Cię (jak zwykle to czynię) i z niecierpliwością czekam na knebla, bana lub jakiekolwiek inne reperkusje ze strony administracji za te kilka słów prawdy

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]