My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest piątek, 18 października 2019, 09:28

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 21 października 2013, 19:05 
Eskwair

gracze z top 50 wiadomo moga wszystko mam z 20 znajomych i znajomi znajomych co osiągnęli 5 gwiazdek i 85 % już nie gra bo ktos se wymyślił ze to jego teren itp itp ludzi młodzi co utrzymują serwer nowi gracze po chwili odpadają z gry na tym serwer nie traci ?? nie można dla graczy z top 100 dać 6 gwiazdek czy 7 ? nie oszukujmy się ludzie z top 200 nie płaca nawet złotówki na grę ok ale czemu maja dobijać graczy nowych niech miedzy sobą rozstrzygając i wypadną słabsi równe szanse by były no i lepsze dochody dla serwera Chodzi mi tylko o Rozkręcenie mechanizmu płatności a co za tem idzie większa ilość jezior nic o to ze mam problemy w grze nie
Proszę o wasze komentarze na ten temat

Ostatnio edytowano poniedziałek, 4 listopada 2013, 15:38 przez wyjadaczpro, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 21 października 2013, 20:45 
Nowicjusz

ja podzielam, powinno być 7 albo nawet 8 gwiazdek bo na 5 nie da sie czasem grac utrudniają to właśnie gracze z top 100

PostNapisane: wtorek, 22 października 2013, 12:42 
Eskwair

tu nie chodzi już tylko o mnie o moje miasta tylko o mechanizm gry wreszcie upadnie jak nikt nie będzie juz grał a gracze z top 100 nie będą opłacać serwera ... jak by musieli miedzy sobą toczyć wojny i się wyprzedać to nakręciło by wpłaty ich i słabsi by odpali i by się kręciła gra na każdym poziomie takie moje zdanie

PostNapisane: wtorek, 22 października 2013, 15:32 
Magister

wyjadaczpro napisał(a):
tu nie chodzi już tylko o mnie o moje miasta tylko o mechanizm gry wreszcie upadnie jak nikt nie będzie juz grał a gracze z top 100 nie będą opłacać serwera ... jak by musieli miedzy sobą toczyć wojny i się wyprzedać to nakręciło by wpłaty ich i słabsi by odpali i by się kręciła gra na każdym poziomie takie moje zdanie

Oczywiście wszyscy dostrzegamy Twój, w najczystszej formie altruizm i dbałość
wyłącznie o dobro innych. O dobro twórców gry również, a nawet zwłaszcza.
Wzruszają mnie zawsze takie "mesjańskie inicjatywy" i pobudki.
Do łez niemalże :mrgreen:

AVE wyjadaczpro! Niech żyje nam! Proletariusze wszystkich krajów łączcie się! :D

Verbum sapienti sat est.

PostNapisane: wtorek, 22 października 2013, 19:23 
Suzeren

Debren, Ty się nie śmiej, tylko zobacz, jak przeciążasz ludziom świątynie, miałbyś 8 gwiazdek, mieli by Cię z głowy i jaka oszczędność na łezkach. :mrgreen:

A tak już poważnie, hm, no można by dokonać zmian, aby wyrównać szanse, gdyz faktycznie nowy suzeren nijak nie dorówna topce, ale taki pomysł, musiałby być dobrze przemyślany, aby tych "starych" nie zniechęcić do dalszej gry :)

PostNapisane: środa, 23 października 2013, 12:27 
Magister

widze ze debrena jeszcze komunistyczne myslenie trzyma - ostro !! - no ale coz w ML malo mlodych ludzi grywa :)

nie ma nic zlego w martwieniu sie o kure znoszaca jajka - szczegolnie jesli z tych jajek zyjemy wszyscy!

typowym polakom niestety po komunie wyrobily sie typowe nawyki: "wspolne wiec mozna okrasc do spodu albo ogolna znieczulica albo wogole sie nasmiewac z ludzi ktorzy maja troche wiecej oleju w glowie"

mi tam sie "podobala" taka wolnosc. ale po ostatnich update'ach sie wszystko przestalo 3mac kupy, bo bohaterow (3) da sie miec nie wchodzac na suzerena....

ograniczenia gwiazdek przestaly miec sens i zostawienie tego pod same ruinki i ochrona dla noobow - srednio ma teraz sens.

tworcy gier czesto nie wiedza dokad ich MMO dziecko zmierza.

przestancie miec za zle informatykom i losowym ludkom z zespolu mylands to co z gra robia. po prostu powinni zatrudnic menagera ;]

btw zazwyczaj we wszystkich grach robi sie "top XX" ktore razem wziete byloby w stanie pojechac cala reszte serwera razem wzieta - czemu ML mialoby byc wyjatkiem?

btw. czemu ludzie sobie dopiusja sztuczny sens gry? " dogonic, przegonic. top 10 itp" przeciez nie o to w graniu chodzi :)

PostNapisane: piątek, 25 października 2013, 11:05 
Eskwair

zgadza sie Panowie ale to nie jest tak ze Ci gracze z top 100 straca tylko bedzie wiecej r7 nie jedna na 3 miesioce tylko 2 na miesiac zobaczta na an serwerze tam ludzie kupuja najlepszy set za 12 tys usd to tam moze sie sprawdza to nie u nas ale ogolnie w mechanice gry brakuje menadżera jak nic no ale trudno mi to wisi ja tam sie zrywam :) milego wyjadania :) mlodziakow

PostNapisane: czwartek, 20 lutego 2014, 19:35 
Moderator

została przekazana dalej

Strefa czasowa: UTC [ DST ]