My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest piątek, 18 października 2019, 09:35

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: sobota, 7 grudnia 2013, 13:19 
Magister

Djablica napisał(a):
Bardzo mnie cieszy Day, że jako jedyny używasz tutaj istoty szarej i uzmysłowiłeś nam- maluczkim, pewne rzeczy. Normalnie bez Ciebie nie wiem jakbyśmy funkcjonowali. :mrgreen:

Jest tylko jedno małe "ale", otóż problem małych ruin istnieje od bardzo długiego czasu i nie ma nic wspólnego ze zwiększeniem, czy wycofaniem zwiększenia wydobycia surowców. Jeśli pośledzisz forum, to na pewno odnajdziesz wiele tematów o tym problemie. Jeśli poczytasz, to również zauważysz, że na skutek wielu narzekań graczy, zapewne nie tylko u nas, została wprowadzona zmiana żywotności ruinek, rzeczy tylko w tym, że ona nie za bardzo działa, a nawet jeśli zadziała, to w zamian za jedne małe ruinki, zobaczymy kolejne, których nie ma kto kasować i nawet nie dlatego, że zbyt szybko wbija rangi, ale dlatego, że tych nowych graczy po prostu nie ma. Jeśli pojawiają się nowe konta, to zazwyczaj w rejonach 30-40. To raczej dość daleko, aby taka osoba, skasowała ruiny w okolicach moich, czyli w rejonie 13-stek.

Także zanim wyrazisz kolejną opinię, na temat mojej istoty szarej i jej ewentualnego życia, bądź tak miły i rozeznaj się w sytuacji. :)

ehh mam przepraszac ze mam jaja wyrazac swoja opinie? nie dziekuje, przepraszac nie zamierzam. jestem zwyklym graczem jak my wszsycy i nie uwazam sie za lepszego czy madrzejszego w zaden sposob (co mam wrazenie ze niektorzy tak odbieraja)

to ze komus sie nie chce pomyslec, albo policzyc albo nie wpadl na jakies rozwiazanie... no coz. bywa.

problem malych ruin - oczywiscie ze istnieje i sam go odczuwam; niestety nie wbijam juz 7x w tygodniu po 30 ruin na dobe :(

calkiem czesto jest turniej kiedy mozna poczyscic okolice; wiec opcja jakas jest; tylko nie placzcie mi tu ze drogo i sie nie oplaca - przymusu nie ma, mozecie miec pozapychane krolestwa niskimi ruinami; wolnoc tomku; swoja droga osoby narzekajace w tym poscie - ile razy czysciliscie turniejowo okolice hmmm? hmm? ano wlasnie.

inna - legalna opcja - zaprosic do gry psa, chomika, sasiada kochanke czy kogokolwiek, niech gra z waszego kompa nawet (wiadomo o co kaman) i sobie czyscic ruinki ktoregos lvlu (do wyboru)

kolejna - zdobywac samemu nowych graczy lapiac przy okazji artefakciki i zaliczajac questy.

inna sprawa ze kazdy ma wrazenie ze z algorytmami od ruin jest cos nie tak, bo czasami jest posucha kilkudniowa. pewnie po prostu info o tym w encykopedii nie ma bo i po co mamy wiedziec jak gra dziala.

jak dla mnie - nie jest tak zle. gdyby zawsze bylo latwiotko o ruiny to byloby monotonnie. Poza tym na tym wlasnie polega gra. Na radzeniu sobie z wszelakimi problemami. jak widac dla niektorych ta gra jest po prostu za trudna badz nie umieja wykorzystac mozliwosci ktore daje.

belgarath & rafcik

Znaczy to ze nie pobudowaliscie zlotych miast tylko jakis syf. Albo inne miasta. wklej zdjecie to sie posmiejemy wszyscy. Albo popodziwiamy.

Przed aktualizacja dalo sie wycisnac 40k/h wiec teraz da sie wiecej.

btw. kiedy zwiekszyli ilosc surowca/zlota ze zwojow/artow/umiejetnosci??? widze ze wszystko wzroslo ale... WTF? "tajemna aktualizacja" ? czy po prostu kopciuszek jak zwykle jeszcze nie raczyl posta napisac o zmianach?

btw. 2 rafcik & belgarath => macie malutkie armie i tanie w utrzymaniu i juz marudzicie. co bedzie dalej kiedy armie beda 10x liczniejsze? no chyba ze macie samych magow i lekarzy... to wtedy gratuluje kompozycji armii :)

PostNapisane: sobota, 7 grudnia 2013, 19:17 
Suzeren

Wiesz co Day, eh... no to ja już sobie daruję tę dyskusje, bo faktycznie wygląda, jakbyś wszystkich uważał za mało inteligentnych i wypisujesz oczywiste oczywistości. Także przystopuję, bo flame mi się włącza, a to jest karalne na forum. Przyjdzie Netka i mi dowali po profilu, a po co. :mrgreen:

PostNapisane: niedziela, 8 grudnia 2013, 10:32 
Kapitan

Day666 widzę masz jakiś kompleks i chyba nim są jaja? Nagminnie używasz ostatnio tego słowa

Wracając do małych ruin jest ich więcej i będzie ich więcej :/ Twórcy gry nie zważają na uwagi graczy

PostNapisane: poniedziałek, 9 grudnia 2013, 03:37 
Magister

eh a mozemy trzymac sie tematu? naprawde nie jestem interesujaca osoba zeby w kolko o mnie pisac -,- . Trzymajmy sie tematu i nie zbaczajmy na manowce.
Miec jaja znaczy byc odwaznym i w takim znaczeniu tego uzylem.

IMO dobrze ze nie sluchaja, bo wiekszosc pomyslow jest badziewna i durna.

Zastanawia mnie czemu nie mozna wydac gry MMO skonczonej? przemyslanej i dobrze policzonej. Przeciez ML jest duzo bardziej skomplikowane niz takie szachy... a przez tysiace lat gra sie nie zmienila.

btw. szkoda ze nie da sie rzucac czaru wysylania wojska z ruin na ruiny nizszej rangi ;/

PostNapisane: poniedziałek, 9 grudnia 2013, 15:12 
Eskwair

zgadzam sie ja tez po sugerowałem się tym i przebudowałem się ustawiłem szyby pod te wydobycie a teraz co jestem stratny tak się nie robi !!!! płacimy i szanujecie nas bez szacunku nic nie będzie........................

PostNapisane: wtorek, 10 grudnia 2013, 16:48 
Kapitan

Day mam super zlote miasto które dawalo 55tys zlota na godz bez specjalizacji a teraz przy ok13.5tys ludkow daje max 26tys zlota (rycerz) i co? jak nie jesteś zorientowany to nie wypowiadaj się
a wieksza wydajność surowcowo ułatwi zycie wielu ludziom

PostNapisane: środa, 11 grudnia 2013, 09:25 
Magister

Prosilem pare postow wyzej zebys printscreeena wkleil. Wiem ze da sie wiecej wycisnac. Musiales tam nawciskac budynkow ktore nie powinny sie tam znalezc. Albo zrobiles takie mix-miasto. niby ma zarabiac ale cos sie musi tam produkowac itp

PostNapisane: środa, 11 grudnia 2013, 18:19 
Kapitan

rafcik85 napisał(a):
mam super zlote miasto

Nie masz , tylko jeden gracz ma super złote miasto . Poza tym dajmy może spokój z offtopem , bo się temat wokół czegoś/kogoś innego zakręcił , a to ma być zbieranie podpisów jeno .

PostNapisane: sobota, 14 grudnia 2013, 12:40 
Magister

[*]Obrazek http://img513.imageshack.us/img513/6836/6n9q.jpg

Masz pośmiej się.. :lol: To nie jest 100% złote miasto już kilka domków poszło do kasacji Ale cóż. Chciałeś się śmiać to masz :?

Załączniki:
morena.jpg
morena.jpg [ 384.18 KiB | Przeglądane 3402 razy ]

PostNapisane: sobota, 14 grudnia 2013, 13:24 
Magister

no to sam widzisz ze do 40k/h musialbys przebudowac deczko. tylko po co narzekac i marudzic? jak sam wiesz ze mogloby dawac wiecej?

PostNapisane: sobota, 14 grudnia 2013, 23:39 
Magister

Day666 napisał(a):
no to sam widzisz ze do 40k/h musialbys przebudowac deczko. tylko po co narzekac i marudzic? jak sam wiesz ze mogloby dawac wiecej?

Było o wiele więcej ale dobra... Jak kłócić to się mogę po meczu nie w tym forum :> A miasto wcześniej było nastawione na marszałka ale dzięki JaraczJoint Jestem suzerenem:> good night left side;p

PostNapisane: czwartek, 20 lutego 2014, 19:05 
Moderator

została przekazana dalej

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC [ DST ]