My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest piątek, 18 października 2019, 09:42

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Aukcje
PostNapisane: piątek, 17 stycznia 2014, 13:19 
Eskwair

Na początku ta gra wydawał mi się całkiem ciekawa jednak to co się dzieje znowu przez ostatnie czasy to jest po prostu kpina i nie rozumiem zarówno w tej kwestii graczy :shock: jak i administracji :shock: . Bo możliwość zdobycia CzP jest strasznie ograniczona w ruinach od nowego roku nie widziałem większej ilości niż 1 CzP (niezależnie od poziomu) a jeżeli chodzi o aukcje to patrząc na ceny nie ma możliwości żeby kupić więcej niż 30szt dla gracza na 4lvl ( o niższych poziomach to już nawet nie mówię) no chyba że gracze z 5lvl zaśpią :lol: i nie przelicytują;p ale jest na to moim zdaniem proste rozwiązanie czyli umowa między wszystkimi graczami czyli dajemy na licytacji tylko minimalną kwotę i żaden inny gracz nie przebija już tej oferty (niezależnie czy zostały sekundy do końca licytacji czy kilka godzin) przez co można by było robić questy (jak dziś dostałem 3 questy za 1500 CzP :twisted: :twisted: :twisted: do wydania to po prosty szlak mnie trafia) wtedy szybkość rozwoju graczy znacznie by wzrosła można by było kupować u handlarza, a co za tym idzie było by widać kto tak na prawdę spędza dużo czasu na grze a nie tak jak teraz jakiś "mądry" gracz na 5lvl tylko czeka aż będzie kilka min czy sekund do końca licytacji żeby tylko przebić gracza na licytacji który już nie może dać więcej bo nim obrobi kolejne ruinki to złoto zdąży zniknąć z przepełnionych magazynów.

Tytuł: Re: Aukcje
PostNapisane: piątek, 17 stycznia 2014, 23:12 
Magister

marudzisz bo cie nie stac na perly. rozwiazaniem nie jest zmienienie gry tylko nauczenie sie zarabiania zlota w grze. jak sie rozwiniesz bedziesz w stanie ze 12kk zlota na dobe wykrecic. Wiec rozwijaj sie :)

PostNapisane: piątek, 17 stycznia 2014, 23:47 
Eskwair

no być może że marudzę ale będąc na 4 lvl jak teraz jestem kupno pereł z aukcji graniczy z cudem a już nie mówię o jakiś większych ilościach:)

PostNapisane: sobota, 18 stycznia 2014, 03:00 
Magister

na tym etapie serwera kiedy to jest sporo wykoxanych suzkow magister to troche malo na licytacje. chociaz i tu sie da ciulac na mniejsze loty. nikt nie mowil ze bedzie latwo ^^ rozwijaj sie dalej a bedziesz w stanie powalczyc o najwyzsze loty

PostNapisane: środa, 22 stycznia 2014, 12:31 
Kapitan

Szkoda tracić złoto na aukcje . Lepiej zużyj je na rozwój , perły można kupić za kilka zł a czas zużyty w grze jest znacznie droższy .

PostNapisane: czwartek, 20 lutego 2014, 18:59 
Moderator

została przekazana dalej

Strefa czasowa: UTC [ DST ]