My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest piątek, 18 października 2019, 09:23

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 4 stycznia 2015, 14:17 
Magister

Co prawda mam dopiero jednego boha, ale juz slyszalam ze czekanie na trzecieciego to jakas masakra jest. Dlatego prosze pomyslec chocby, moze daloby sie skrocic nieco czas studiowania. Pieknie dziekuje :)

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: niedziela, 4 stycznia 2015, 18:19 
Suzeren

Wiesz co, no trzeba poczekać, mnie się nauka zrobić w kwietniu, a już z dobre pół roku się studiuje. Jednak, im dłużej się czeka, tym większa radość posiadania. :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 5 stycznia 2015, 17:09 
Magister

..ale pewnie jeszcze bardziej by ucieszylo, gdys jutro boha odebrac mogla :mrgreen:

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: poniedziałek, 5 stycznia 2015, 22:39 
Magister

powiem tak ja na 4G miałem 3bohów i Alchemię... da radę to zrobić, czas studiowania ok 1,5 roku, bez budowania laborek za perły i bez używania pereł jako przyśpieszaczy ;=]
Robisz tak:
1,2 boh + alchemie =>badasz
3boh -> nagroda za 5 znajomych... i tak zrobiłem 3 bohów w szybkim tempie ;-P

PostNapisane: wtorek, 6 stycznia 2015, 20:30 
Magister

poltora roku, mowisz, alez to kawal czasu...gram od marca zeszlego roku, czyli jeszcze zostalo mi jeszcze jakies 8 miesiecy czekania...na 4* niestety nie udalo mi sie utrzymac..jedno glupie klikniecie i masa woja wyskoczylo (wtedy wydawalo mi sie ze to wielka armia byla) i piata gwiazka na mnie spadla :mrgreen:

PostNapisane: wtorek, 6 stycznia 2015, 22:02 
Magister

ojjj wielu graczy tak robi... potem ma problemy z 3 bohem....
-> Suzaren ==== ataki od innych graczy i konieczność zamykania bram (badania się nie badają w tedy)

dlatego ja na 4G siedziałem prawie rok czasu, ustawiłem się na badania, po alchemii badałem 2boha i przerabiałem środek miast, w międzyczasie bohy na zmianę latały do pierwszej warowni -> w 1 warowni może być tylko 1 boh danego gracza w danym momencie.

Wojo odebrałem dopiero jak chciałem wejść na Suzarena, w ekonomi(ranking ogólny) miałem ok 210KK pk (będąc na 4G).
Teraz jeszcze nie mam dużego woja, ale patrząc na ranking ogólny to moja ekonomia i badania wyprzedzają znaczą część graczy na serwerze.... bo wielu od razu wchodziło na Suzarenów i nadal mają 1-2bohy, a czasami nawet Alchemii nie mają ;-)))

PS: premium odebrałem dopiero jak na 5G wszedłem, bo wiecie że można chyba na 3 lata tylko mieć gratis z questów potem już nie da się i podobno kupować trzeba ;=]

Strefa czasowa: UTC [ DST ]