My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest piątek, 18 października 2019, 09:23

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: Alchemia II
PostNapisane: sobota, 31 stycznia 2015, 10:44 
Eskwair

jest masa graczy którzy już skończyli alchemię badać po staremu czyli gdy trzeba było 20 mln "fiolek" i poburzyli laborki bo resztę badań też mieli a teraz nagle się okazuje że badanie to zostało obniżone o połowę i ma zostać dodany kolejny lvl. Więc moja propozycja jest taka żeby każdy kto przestudiował alchemię "po staremu" miał ją przebadaną od razu po jej wprowadzeniu na 2 lvl bo jak by nie było te fiolki już badał raz

Tytuł: Re: Alchemia II
PostNapisane: sobota, 31 stycznia 2015, 10:56 
Kapitan

Uważam, że powinno być w jakiś sposób zrekompensowane.

Ewentualnie obniżkę z 1 poziomu dodać graczom do drugiego poziomu alchemii jak się pojawi.

PostNapisane: sobota, 31 stycznia 2015, 11:22 
Nowicjusz

chiyou16 napisał(a):
jest masa graczy którzy już skończyli alchemię badać po staremu czyli gdy trzeba było 20 mln "fiolek" i poburzyli laborki bo resztę badań też mieli a teraz nagle się okazuje że badanie to zostało obniżone o połowę i ma zostać dodany kolejny lvl. Więc moja propozycja jest taka żeby każdy kto przestudiował alchemię "po staremu" miał ją przebadaną od razu po jej wprowadzeniu na 2 lvl bo jak by nie było te fiolki już badał raz

PostNapisane: niedziela, 1 lutego 2015, 12:46 
Magister

Nie chce się wpychać między wódkę a zakąskę, ale...

przyznam rację że nauka ta nie powinna być obniżana, a 2L może być 10KK pk, ale pierwsza powinna zostać tak jak teraz... i nie powinno być żadnych rekompensat... bo to koksowanie koksów ;-P

Co do budowania laborków... tak no już się za to wziąłem i koksy też powinny to zrobić :twisted:

PostNapisane: niedziela, 1 lutego 2015, 19:56 
Magister

:twisted: e tam, nie zaluj koksom koksu Zgredzio, niech sie laduja az splona...hmm a mnie by ucieszylo gdybym zamiast na alchemie2, mogla te fiolki na trzeciego boha przeznaczyc.

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: niedziela, 1 lutego 2015, 22:44 
Kapitan

Znając życie dostaniecie questa na zbadanie alchemii za 10000 pereł albo coś w tym stylu.

PostNapisane: poniedziałek, 2 lutego 2015, 08:42 
Magister

eya1.... 3boha to ja miałem jak jeszcze na 4G byłem ;-P
więc nadal jestem za tym aby badać, a nie dostawać za darmo bo to bez sensu...

PostNapisane: poniedziałek, 2 lutego 2015, 09:12 
Magister

:( no tak, nic zadarmo,tylko ze ja juz przebadalam te fiolki na alchemie2, badajac alchemie i teraz czujeze stracilam...a zreszta, nie wazne, bedzie jak bedzie, tylko ze miloby bylo gdyby zechcieli mi oddac te fioleczki :mrgreen:

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

Strefa czasowa: UTC [ DST ]