My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest piątek, 18 października 2019, 09:45

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 8 lutego 2013, 10:12 
Nowicjusz

Piszę do was aby zaproponować rozwiązanie które zmieni oblicze tej gry, do tej pory były trudności w dokonywaniu tranzakcji kupieckich w klanie , przez co klan służył tylko i wyłącznie do zabezpieczenia
przed atakami innych graczy, lub obrony przez takowych agresorów, aby szanować wasz cenny czas nie chce wspominać o przekazywaniu różnych informacji dotyczących ruin albo eksploratacji włości.
Moim Zdaniem utworzenie wewnątrz klanu możliwości handlowania z kolegami przyczyniło by się do szybszego rozwoju klanu co podniesie prestiż gry, lub też do znacznego wsparcia finansowego i nie tylko podczas potyczek z innymi klanami ale również z agresorami znacznie silniejszymi od atakowanego, uważam że gra nabrała by odpowiedniej dynamiki handlowej i nie tylko poprawiła by relacje z kolegami z klanu ale również przyczyniła by się do wzbogacenia umiejętności handlu czy to w grze ale i również w życiu prywatnym. ;) Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie mojej propozycji. Jestem pewny że ta zmiana odniesie przychylność innych graczy a także, tak jak napisałem na samym początku zmieni oblicze handlu w My Lands. :)

Pozdrawiam Karamba :D

PostNapisane: piątek, 8 lutego 2013, 14:16 
Nowicjusz

Uważam, że Karamba ma rację. Podniosło by to znaczenie klanów, uatrakcyjniło grę. Pomysł jest dobry. Dodanie "wątku" ekonomicznego w rozwoju klanu podoba mi się.

Ghalahad

PostNapisane: piątek, 8 lutego 2013, 17:37 
Kapitan

popieram pomysł Karamby,handel wewnątrz klanu usprawni wspólprace klanowa.Postuluję również możliwość wprowadzenia dyplomacji a mianowicie sojuszy-koalicji z innymi klanami i wspólne z nimi forum,oraz możliwość wymiany z nimi surowców czy wspierania się wojskami.Powyższe postulaty uatrakcyjnią grę i spowodują zwiększenie jej popularności,gdyż wspólne forum miedzy koalicjantami czy słanie wsparcia spowoduje polepszenie relacji miedzy wspolpracujacymi klanami i będzie to pozytywna nowość w grze. wnioskuję o rozważenie powyższym pomysłów.
rafcik85

PostNapisane: piątek, 8 lutego 2013, 18:06 
Nowicjusz

Witam.A ja uważa to za zły pomysł.Nie róbmy z tej gry takiej gry jak wszystkie.Mówicie handel wewnątrz klanowy,PONy itp.i co?na rynku ofert gracze nie uraczą a szczególnie nowi,taki bez klanu itp,po drugie pakty między klanami?powiem tak skończy się tak jak wszędzie tego typu gier,będą same PONy,koalicje.i kogo potem atakować?będziemy szukać po całej mapie przeciwników?myślę ,że gra jest ok zrobiona,inna niż wszystkie.Tak więc zostawmy to jak jest.

PostNapisane: piątek, 8 lutego 2013, 22:02 
Magister

dolaczam do bolo

PostNapisane: piątek, 8 lutego 2013, 23:24 
Kapitan

nie będzie samych ponow,chodzi o to by przynajmniej wspólne forum się dla sojuszniczych klanow pojawilo,by można było bliżej wspolpracowac

PostNapisane: sobota, 9 lutego 2013, 04:45 
Marszałek

każdy klan ma jakiś wewnętrzny system komunikacji - co za problem rozszerzyć ten system na dwa klany?
mało jest portali oferujących założenie darmowego forum (już nie mówiąc o możliwości założenia takiego forum samodzielnie, nawet na darmowym serwerze) - do tego nie są potrzebne żadne regulacje w grze - wystarczy dobra wola członków zaprzyjaźnionych klanów

PostNapisane: sobota, 9 lutego 2013, 12:13 
Marszałek

dokładnie tak jak kafel mówi - wystarczy dobra wola

a co do PON miedzy klanami to zdaje się że będzie coś podobnego jak wprowadzą zamki klanowe

serwer polski
serwer szwedzki
serwer rosyjski

PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2013, 23:14 
Nowicjusz

Dobra Dobra jak wam brakuje jakiegoś surowca to nie wolelibyście napisać do kolegi z klanu o pomoc niz kombinować z atakami na ruiny :P Ten pomysł nie jest dla tego żeby " ponować" a tylko i wyłącznie do tego aby był rynek wewnętrzny w każdym klanie. :?: Pomyślcie nad tym że to jest poważny problem zwłaszcza dla graczy którzy dopiero co przestali byc atakowani przez silniejszego gracza :D wtedy klan może wam udzielic pomocy finansowej :P a nie tylko wysyłać posiłki. Pozdrawiam :)

PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2013, 23:37 
Marszałek

karamba napisał(a):
... wtedy klan może wam udzielic pomocy finansowej :P a nie tylko wysyłać posiłki. Pozdrawiam :)

od tego jest Magazyn Klanowy :D

serwer polski
serwer szwedzki
serwer rosyjski

PostNapisane: czwartek, 20 lutego 2014, 18:52 
Moderator

została przekazana dalej

Strefa czasowa: UTC [ DST ]