My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest poniedziałek, 20 sierpnia 2018, 15:52

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: czwartek, 17 października 2013, 20:06 
Nowicjusz

Mam pytanie. Zaczynałem grać na Archonie, na serwerze górniczym. Był wybór i nie było tylu wojowniczych debili. Czy ktoś z Was panowie pytał nas o zdanie w sprawie połączenia serwerów?????? Po połączeniu zaczęły się cyrki. Jeżeli chcecie mieć 20 top graczy, i oni utrzymają wam grę, to powodzenia. Reszta rezygnuje po kolei. Im dłużej, tym bardziej będzie znana, że jest niegrywalna ( no może top 20 sobie pohasa). Opinia was zabije. A to, że nie ma ŻADŃEJ szansy obrony (tak jak ja przed graczem komar8000dupek), to już jest skandal. Jaki to typ gry? Strategiczna?? Nie ośmieszajcie się panowie. Każdy debil z wielką armią pokona 5 geniuszy. To jest strategia??? Powinna być określona max. armia, i wtedy trzeba mieć strategię, żeby pokonać przeciwnika. To są jaja. A nagroda z questa? Za 3500 zabitych lekarzy 500 z nagrody? I znowu mam budować armię 3 miesiące, żeby inny debil mi skasował? Mam pieniądze, ale wolę inną rozrywkę, niż poświęcić setki godzin na grę i stracić w godzinę. No krew mnie zalewa. Na archonie był spokój. Kto pytał graczy o możliwość połączenia serwerów. Są to zmiany warunków umowy. Czekam na odpowiedź.

PostNapisane: piątek, 18 października 2013, 09:15 
Magister

Z tego co wiem jest świątynia, można zamknąć bramę lub żyć z ekonomii jak kilku graczy z okolicy.
Wojsko przeważnie służy do walki więc skąd problem jak ktoś dostarczył trochę rozrywki wojakom ?
W końcu potwory z ruin, które skasowałeś też mogłyby napisać takiego posta jak Ty, że one sobie spokojnie grały budowały swoją osadę w ruinach starego zamku,
aż przyszedł zły QQRYQ i im zepsuł całą zabawę i teraz muszą zaczynać od nowa.
Jak wymagasz od innych altruizmu, żeby Cie oszczędzali to sam wykaż się altruistą i pozwól potworom z ruin rozwijać się spokojnie.

PostNapisane: piątek, 18 października 2013, 12:48 
Kapitan

@QQRYQ

Jakbyś rezygnował, to daj cynk. Przydadzą mi się Twoje szyby.

PostNapisane: poniedziałek, 28 października 2013, 03:29 
Kapitan

QQRYQ napisał(a):
. A to, że nie ma ŻADŃEJ szansy obrony (tak jak ja przed graczem komar8000dupek), to już jest skandal. Jaki to typ gry? Strategiczna?? Nie ośmieszajcie się panowie. Każdy debil z wielką armią pokona 5 geniuszy. I znowu mam budować armię 3 miesiące, żeby inny debil mi skasował? Mam pieniądze, ale wolę inną rozrywkę, niż poświęcić setki godzin na grę i stracić w godzinę. No krew mnie zalewa. Na archonie był spokój. Kto pytał graczy o możliwość połączenia serwerów. Są to zmiany warunków umowy. Czekam na odpowiedź.

Oto odpowiedź :
1) Zaczynałeś życie wewnątrz mamy , a później dali Ci wycisk w wyscigu szczurów - też zmiana warunków umowy , dlaczego o tym nie kwękasz ?
2) Wojowniczy debile z Bakaru - dodatkowa atrakcja ułatwiająca zarżnięcie zdychającego serwera PL .
3) Kto pytał graczy o możliwość połączenia serwerów ? Nikt , bo nie było takiej konieczności . To taki odprysk ogólnoświatowej globalizacji , nikt nikogo nie pyta ale się dzieje .
4) Tak , znowu masz budować armię 3 miesiące , żeby inny debil Ci skasował .

PS. Nie ma żadnej mozliwości obrony - FAKT - proszę nic nie pisać o zamykaniu bram , świątyniach itp. to nie jest deff !

Mam nadzieję , że pomogłem rozwiać wątpliwości . Pozdr

Strefa czasowa: UTC [ DST ]