My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest poniedziałek, 16 lipca 2018, 05:56

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: warownie
PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 13:54 
Magister

okrasc warownie jest tak latwe jak zabranie dziecku cukierka, nie ma mozliwosci upilnowania jej. Bardzo irytujace jest to ze "slaszy2 klan moze sobie rabowac warownie klanowi, ktory wypracowal sobie wiecej warowni, a w druga strone to nie dziala. Powiecie zapewne ze moze ktos wyskoczyc z klanu i zaatakowac warownie, tylko ze wtedy klan nie bedzie mial z tego zadnych korzysci. Jednostronna wojna to jakes kompletne nieporozumienie, pozbawione jakiegokolwiek sensu.

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

Tytuł: Re: warownie
PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 19:19 
Eskwair

eya1 napisał(a):
okrasc warownie jest tak latwe jak zabranie dziecku cukierka, nie ma mozliwosci upilnowania jej. Bardzo irytujace jest to ze "slaszy2 klan moze sobie rabowac warownie klanowi, ktory wypracowal sobie wiecej warowni, a w druga strone to nie dziala. Powiecie zapewne ze moze ktos wyskoczyc z klanu i zaatakowac warownie, tylko ze wtedy klan nie bedzie mial z tego zadnych korzysci. Jednostronna wojna to jakes kompletne nieporozumienie, pozbawione jakiegokolwiek sensu.

A to nie jest czasem tak ze jak klan zajmuje warownie to ma z tego korzysci /sztandary/ ale musi sie liczyc z koniecznoscia obrony?
Tak Ci zalezy na punktach wojny? - zaden problem wystarczy zrezygnowac z dwoch warowni

Metafora ze AG to dziecko ktoremu jak sie mu zabierze cukierka w postaci sztnadaru placze na forum jest swietna - nic dodac nic ujac

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 19:22 
Nowicjusz

nieprawdaz iz ta gra jest teraz fajna????? a tych warowni jest wiecej i cukiereczkow tez wiecej, wiec bedac lasuchem zainteresuje sie cukiereczkami

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 19:26 
Magister

O jej...

Toć to tylko tak gra :)

Czasem trzeba i wrogom podziękować :) Wyzbędziesz się cukrzycy i uśmiechniesz pełnym uzębieniem ;)

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 19:29 
Nowicjusz

:lol: :lol: :lol: :lol:

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 19:32 
Magister

ale czasem od nadmiaru cukierków zęby mogą zaboleć.

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 19:35 
Nowicjusz

jak sie ma protezki to nie bola heheheheh, a jak sie ma zeby do wybicia to sie wybija i sie ma protezkie

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 20:00 
Nowicjusz

Liczę na to:) bo jedynki mnie swędzą :P)zapraszam do podrapania:P)

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 20:06 
Nowicjusz

marc napisał(a):
A to nie jest czasem tak ze jak klan zajmuje warownie to ma z tego korzysci /sztandary/ ale musi sie liczyc z koniecznoscia obrony?
Tak Ci zalezy na punktach wojny? - zaden problem wystarczy zrezygnowac z dwoch warowni

Metafora ze AG to dziecko ktoremu jak sie mu zabierze cukierka w postaci sztnadaru placze na forum jest swietna - nic dodac nic ujac

Marc, ależ oczywiście, że należy się liczyć z koniecznością obrony. Każdy z nas jest tego świadom. Fajnie to zrobiliście i tylko plus za to.
Jednak ja już dawno temu pisałem o systemie wojen klanowych, że je st bez sensu. Jak ktoś Ci np. wypowiada wojnę to powinieneś mieć możliwość bronienia się i wypowiedzenia jej w drugą stronę. Nie powinno być tak, że każe się klan za to, że się rozbudował. Nikt nie bronił innym klanom również oddawać nauki na warownie.
Sam chyba też nie spadniesz na 4* specjalnie po to aby zaatakować kogoś z mniejszą rangą.

No ale to jest tylko moje zdanie. Oczywiście mozecie się z tym nie zgadzać bo wiadomo od czego zależy punkt widzenia. Jednak dodam, że ja o tym wspominałem już dawno temu.

Pozdrawiam.

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 20:11 
Kapitan

marc napisał(a):

A co stoi na przeszkodzie, żebyście wyrównali do czterech? A... już wiem...

marc napisał(a):

Najpierw trzeba zrozumieć sens tekstu, zanim się rzuci błyskotliwym komentarzem. No, ale. Cóż...

Cały ten system prowadzenia wojem i rang jest do duszy.

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 20:27 
Nowicjusz

Baca wam pokazal jak to sie robi, uwalcie dwie warownie nim my to zrobimy i zapraszamy do nas

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 20:30 
Nowicjusz

lepiej zacznijcie kupowac zwoje na obrone a nie na atak, bo bedzie trzeba sie obronic

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 20:38 
Eskwair

monczkin napisał(a):
marc napisał(a):

A co stoi na przeszkodzie, żebyście wyrównali do czterech? A... już wiem...

marc napisał(a):

Najpierw trzeba zrozumieć sens tekstu, zanim się rzuci błyskotliwym komentarzem. No, ale. Cóż...

Cały ten system prowadzenia wojem i rang jest do duszy.

A moze my nie mamy 4 warowni bo uznalismy ze nie damy rady ich obronic?

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 20:45 
Eskwair

datom napisał(a):
marc napisał(a):

Marc, ależ oczywiście, że należy się liczyć z koniecznością obrony. Każdy z nas jest tego świadom. Fajnie to zrobiliście i tylko plus za to.
Jednak ja już dawno temu pisałem o systemie wojen klanowych, że je st bez sensu. Jak ktoś Ci np. wypowiada wojnę to powinieneś mieć możliwość bronienia się i wypowiedzenia jej w drugą stronę. Nie powinno być tak, że każe się klan za to, że się rozbudował. Nikt nie bronił innym klanom również oddawać nauki na warownie.
Sam chyba też nie spadniesz na 4* specjalnie po to aby zaatakować kogoś z mniejszą rangą.

No ale to jest tylko moje zdanie. Oczywiście mozecie się z tym nie zgadzać bo wiadomo od czego zależy punkt widzenia. Jednak dodam, że ja o tym wspominałem już dawno temu.

Pozdrawiam.

Przez pol roku toczylismy wojenke z DL. Nie mielismy z tego punktow wojny. Barca sobie polecial na nasza warownie. Jak wyslal wam raporty na pewno mieliscie radoche. A my nie moglismy oddac jako klan. I jakos nie rozpaczalismy. My mielismy 4 sztandary oni tylko dwa. My mielismy wiecej korzysci a oni ochrone od tworcow gry jako klan potencjalnie slabszy.
Te wojny warowniane to takie zabezpieczenie przed ustawkami /zebys sobie lewych klanikow nie potworzyl i nie ograbial ze sztandarow i punktow wojny nabijal/ albo przed niszczeniem slabych klanow ktore sie nie moga bronic
Ze mechanizm zadzialal w odniesienu do dwoch klanow mocnych? Bywa.
A wogole skad przekonanie ze ataki na was sa dla punktow wojny? Az tak nisko nasza motywacje oceniasz?

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 21:43 
Marszałek

Jesli można to chciałbym swoje zdanie dodać w temacie:

1. Blokada ataku słabszych klanów - jestem za tym aby podtrzymać (podobnie jak słabszych rangą)
2. Blokada wypowiedzenia wojny słabszemu klanowi - tu również jest ok, ale z jednym wyjątkiem - jak klan słabszy wypowiada wojnę mocniejszemu to w drugą stronę naturalne wydawałoby się, że można odpowiedzieć tym samym, ale bez możliwości ataku na warownię bowiem istnieje ryzyko o którym napisał marc - masowe multi i tworzenie klanów pod ustawki byłoby trochę łatwiejsze, ale dla tych co nie wiedzą to napiszę, że aktualnie i tak da się wykorzystać fikcyjny klan do produkcji sztandarów i wcale nie jest to takie skomplikowane, a byli tacy co opanowali ten mechanizm do perfekcji :)
3. z Punktu 2 mamy więc wojnę między słabszym klanem i mocniejszym w obie strony, no ale mocniejszy nadal nie może atakować warowni słabszego - tu myślę, że sprawiedliwym rozwiązaniem byłoby coś na zasadzie nawiązania do blokady dodania do świątynii przez 24h po skutecznym ataku na gracza - czyli jeśli ktoś z niższą rangą zaatakowałby suzerena - wtedy ten suzeren miałby 24h możliwość atakowania tego konkretnego gracza i podobnie z klanami - jeśli ktoś z danego klanu zaatakowałby warownię klanu silniejszego to wtedy wszyscy gracze z tego silniejszego mają 24h do zorganizowania odwetu.

Nadrukowałem się jak głupi, uważam że sensowne pomysły, ale zupełnie bez sensu stracony czas, bo i tak nic w tym temacie się nie zmieni ;)

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 21:58 
Nowicjusz

marc napisał(a):
Przez pol roku toczylismy wojenke z DL. Nie mielismy z tego punktow wojny. Barca sobie polecial na nasza warownie. Jak wyslal wam raporty na pewno mieliscie radoche. A my nie moglismy oddac jako klan. I jakos nie rozpaczalismy. My mielismy 4 sztandary oni tylko dwa. My mielismy wiecej korzysci a oni ochrone od tworcow gry jako klan potencjalnie slabszy.
Te wojny warowniane to takie zabezpieczenie przed ustawkami /zebys sobie lewych klanikow nie potworzyl i nie ograbial ze sztandarow i punktow wojny nabijal/ albo przed niszczeniem slabych klanow ktore sie nie moga bronic
Ze mechanizm zadzialal w odniesienu do dwoch klanow mocnych? Bywa.
A wogole skad przekonanie ze ataki na was sa dla punktow wojny? Az tak nisko nasza motywacje oceniasz?

Jeżeli chodzi o ocenianie to nie jestem od tego, uważam, że nieźle Wam to wyszło i zamiast oceniać to wole pogratulować akcji. Tym bardziej, że wiadomo o co chodziło i że punkty to nie wszystko.
Moja odpowiedź tyczyła się bardziej tego, że można by jakoś ten system usprawnć. Już dawno temu o tym wspominałem, jednak oczywiście jak w większości gier twórcy nie podchodzą do propozycji graczy z jakimś entuzjazmem. Jednak może ciekawą opcją są popozycje podane przez Kafla. Zawsze to jakieś rozwiązanie, które może usprawnić gre.

Pzodrawiam.

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 22:06 
Eskwair

kafel napisał(a):
Jesli można to chciałbym swoje zdanie dodać w temacie:

1. Blokada ataku słabszych klanów - jestem za tym aby podtrzymać (podobnie jak słabszych rangą)
2. Blokada wypowiedzenia wojny słabszemu klanowi - tu również jest ok, ale z jednym wyjątkiem - jak klan słabszy wypowiada wojnę mocniejszemu to w drugą stronę naturalne wydawałoby się, że można odpowiedzieć tym samym, ale bez możliwości ataku na warownię bowiem istnieje ryzyko o którym napisał marc - masowe multi i tworzenie klanów pod ustawki byłoby trochę łatwiejsze, ale dla tych co nie wiedzą to napiszę, że aktualnie i tak da się wykorzystać fikcyjny klan do produkcji sztandarów i wcale nie jest to takie skomplikowane, a byli tacy co opanowali ten mechanizm do perfekcji :)
3. z Punktu 2 mamy więc wojnę między słabszym klanem i mocniejszym w obie strony, no ale mocniejszy nadal nie może atakować warowni słabszego - tu myślę, że sprawiedliwym rozwiązaniem byłoby coś na zasadzie nawiązania do blokady dodania do świątynii przez 24h po skutecznym ataku na gracza - czyli jeśli ktoś z niższą rangą zaatakowałby suzerena - wtedy ten suzeren miałby 24h możliwość atakowania tego konkretnego gracza i podobnie z klanami - jeśli ktoś z danego klanu zaatakowałby warownię klanu silniejszego to wtedy wszyscy gracze z tego silniejszego mają 24h do zorganizowania odwetu.

Nadrukowałem się jak głupi, uważam że sensowne pomysły, ale zupełnie bez sensu stracony czas, bo i tak nic w tym temacie się nie zmieni ;)

Widzialem w pokrzywdzonym klanie od 4 warowni takie dodatkowe sztandary. Chybabym wiedzial jak to zrobic ale niespecjalnie by mi sie chcialo /ten wyscig szczurow ktory ostatnio odchodzi na serwerze to nie do konca moja bajka/.
Propozycje masz sensowne. Nie mialbym nic przeciwko wprowadzeniu takich zmian w mechanice gry.
Gra jest na swoj sposob sprawiedliwa ;-) Toczylismy wojenke ze slabszym klanem nie majac z tego punktow.Teraz silniejszy wzial ich do siebie i teraz my mamy punkty a oni nie.
Wzieli sobie wojne z nami 'w pakiecie' z transferem pewnych graczy. To byla 'oczywista oczywistosc' i mozna ja bylo na etapie transferu tez wziasc pod uwage.

P.S.
Gdybysmy mieli 4 warownie tez bym wypowiedzial wojne AG

Ostatnio edytowano poniedziałek, 7 grudnia 2015, 08:26 przez marc, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 22:13 
Nowicjusz

Dobrze gada dać mu wódki :D to było na otarcie łez a jak tak to co sie działo z morim? byl bo bohatera schował a tyłka nie ruszył stad tez mikołaj hohohohohohoh musiał sie do niego fatygować kolejne otarcie łez......ale nic tam no a znakomita Eya powina wiedzieć ze miasto otwiera sie 3h nie chowaliśmy sie czasu na defa było az za duzo sory za brak polskich znaków czasem ale cos mi klawiatura niechce współpracować :mrgreen:

PostNapisane: niedziela, 6 grudnia 2015, 22:23 
Nowicjusz

a ja napisze tylko...;
to była pierwsza z czterech ;)

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 07:31 
Eskwair

A do cukierkow jeszcze mala czarna daja - full service :-)

Załączniki:
mala.jpg
mala.jpg [ 199.02 KiB | Przeglądane 11461 razy ]

Ostatnio edytowano poniedziałek, 7 grudnia 2015, 09:10 przez marc, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 08:08 
Eskwair

Przepraszam ze z takim opoznieniem to do mnie dotarlo

/Ale tak jak slusznie pisal monczkin czytanie ze zrozumieniem i szukanie glebszych sensow to trudna sztuka i calkowicie mi obca
Tak to jest jak chamstwo na salony wpuscic:-)/

Ja po prostu nie mialem swiadomosci ze w AG sa tacy dzielni wojownicy rabujacy wraze klany z flag i nabijajacy punkty wojny. Wredna gra pozbawila eya mozliwosci nabijania punktow za atakowanie SWANS a jak widac ponizej dzielnie zabiera sztandary wrogom. To faktycznie niesprawiedliwe i karygodne. A swoja droga moze ktos od sensu i logiki mi wytlumaczy /bo ja za ciemny jestem/ AG nie jest jedynym klanem majacym 4 warownie? To niby jakim klanom odebraliscie te sztandary - przeciez jest blokada na ktora eya tak narzeka?

Załączniki:
jua.jpg
jua.jpg [ 74.56 KiB | Przeglądane 11451 razy ]
eya.jpg
eya.jpg [ 48.53 KiB | Przeglądane 11451 razy ]
chiyo.jpg
chiyo.jpg [ 92.82 KiB | Przeglądane 11451 razy ]

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 10:12 
Magister

mała czarna dobre muli, że się komuś chce po skasowaniu jej osiedli właściciel zszedł na 4 gwiazdki i odbudował osiedla żeby oddawać naukę na warownie :lol:

@edit: widzę nawet Jua jest koksem pvp co robi sztandary :D gratki ataku :D DL mocno się broniło? duże straty? :D

@edit2: w ogole Ag nie bada sobie jednostek bojowych tylko warownie? kazdy normalny chyba to teraz robi, czyli te 14k to muli AG? :D

Załączniki:
12345.png
12345.png [ 20.17 KiB | Przeglądane 11420 razy ]

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 10:43 
Magister

:D oh ja, ale ja tylko co mi sie w grze nie podoba napisalam, bo to dzial taki, a wy juz ciezka artylerie wytaczacie.Nie podawalam szczegolow, nikogo nie oskarzalam. Ot taka luzna mysl

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 11:16 
Eskwair

eya1 napisał(a):
:D oh ja, ale ja tylko co mi sie w grze nie podoba napisalam, bo to dzial taki, a wy juz ciezka artylerie wytaczacie.Nie podawalam szczegolow, nikogo nie oskarzalam. Ot taka luzna mysl

Zasadniczo to 3 ostatnie posty tez byly z gatunku 'co nam sie w grze nie podoba'
i kompatybilne z watkiem i tematem forum ;-)
Wywolalas temat i musisz scierpiec glosy inne niz Twoj. Na tym to polega. Na pocieszenie napisze ze to dopiero moj drugi watek na forum i pewnie niepredko bedzie nastepny :-) - glos zabieram rzadko i tylko sprowokowany czyjas wypowiedzia.

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 13:17 
Magister

no i scierpie, ale po swojemu, nadal nikogo oskarzac nie zamierzam

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 13:19 
Magister

https://www.youtube.com/watch?v=Pc54D0rlluw

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 14:51 
Magister

Gdybym ja miał takie problemy jak Wy byłbym najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :twisted:
Przeciwko takiej potędze jak na nich poleciała by sie nie wybronili :roll: Jak bym zobaczył, że na moją warownie leca Ci gracze co na ich to bym się pod łóżkiem schował :lol: Na moją warownie jak poleciał pewien Rastafarianin z uśmiechem na ustach i rozwianymi dredami to według obliczeń w 3 byśmy sie nie obronili. Potem ludzie pouciekali do innych klanów ze strachu przed nim. Ale było minęło pewnie za chwile zaś ktoś poleci :roll: I brawo Jua za pojechanie i zdobycie :D Brawo Ty :lol:
ps jakby ktoś chciał na mnie lecieć to sie mu nie opłaca o to wojsko jakim latam na ruiny, nie poexpicie :lol:

Załączniki:
belgarath.jpg
belgarath.jpg [ 118.6 KiB | Przeglądane 11374 razy ]

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 16:01 
Eskwair

eya1 napisał(a):

Czasem madrosc polega tez na tym ze sie wie kiedy zamilczec

W imieniu tepej sciany moge Ci tylko zadedykowac:
https://www.youtube.com/watch?v=LQt4e_hSj5g

PostNapisane: poniedziałek, 7 grudnia 2015, 20:52 
Magister

A czy Wy drodzy Gracze nie widzicie, że całokształt problemu rozbija się o 2 kwestie:

1. Zwykły prosty czynnik ułomności ludzkiej, polegający na problemie akceptacji własnego ja; i dalszemu wypaczeniu osobowości w postacie pseudoautonomicznych jej mnogości. Ot zwykły marksizm (nie mylić proszę z marcizmem) próbujący udowodnić prawdziwość twierdzenia stwórcy teorii twierdzącej, iż jednostka jest zerem.

2, Największe zło tego typu produktów, polegające na myśleniu Twórcy przez pryzmat zysku; prowadzące w praktyce do dopuszczenia wszystkiego co daje zysk - multukonta, handel exp'em i wszelkie analogiczne.

W efekcie powyższego, mamy analogię... Klonowane, replikacje, reinkarnacje...

Rozwiązania są 2:

1.Do kosztu każdego wysłanego ataku, dodać 1CzP - zyskają i Gracza i Posiadacz Produktu.
2. Wprowadzić cywilizowane zasady (rodem z SL) w których, w produktach 18+, posiadających obroty realnymi finansami, należy się zarejestrować w trybie stricte formalnym - imię nazwisko, pesel, nr rachunku bankowego.

Zapewniam, że po wdrożeniu powyższego, skala zjawiska zostanie zredukowana o 70-80%.

ABS

PostNapisane: wtorek, 8 grudnia 2015, 13:37 
Magister

Absurdum napisał(a):
A czy Wy drodzy Gracze nie widzicie, że całokształt problemu rozbija się o 2 kwestie:

1. Zwykły prosty czynnik ułomności ludzkiej, polegający na problemie akceptacji własnego ja; i dalszemu wypaczeniu osobowości w postacie pseudoautonomicznych jej mnogości. Ot zwykły marksizm (nie mylić proszę z marcizmem) próbujący udowodnić prawdziwość twierdzenia stwórcy teorii twierdzącej, iż jednostka jest zerem.

2, Największe zło tego typu produktów, polegające na myśleniu Twórcy przez pryzmat zysku; prowadzące w praktyce do dopuszczenia wszystkiego co daje zysk - multukonta, handel exp'em i wszelkie analogiczne.

W efekcie powyższego, mamy analogię... Klonowane, replikacje, reinkarnacje...

Rozwiązania są 2:

1.Do kosztu każdego wysłanego ataku, dodać 1CzP - zyskają i Gracza i Posiadacz Produktu.
2. Wprowadzić cywilizowane zasady (rodem z SL) w których, w produktach 18+, posiadających obroty realnymi finansami, należy się zarejestrować w trybie stricte formalnym - imię nazwisko, pesel, nr rachunku bankowego.

Zapewniam, że po wdrożeniu powyższego, skala zjawiska zostanie zredukowana o 70-80%.

ABS

Absurdum uważaj żeby za te drugie rozwiązanie Anonymous CI nie zablokowało komputera na płycie głównej :)
https://www.youtube.com/watch?v=r9tuWl7aTXc

PostNapisane: wtorek, 8 grudnia 2015, 22:00 
Magister

Bardziej obawiam się Anormalus; którzy zasypią mnie pilotami prowadzącymi do nikąd :/

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 01:47 
Magister

SWANSi są sojusznikami jaracza?! Więc dodajcie mnie na swoją liste wrogów :twisted: I żegnam klan Piwoszy za pucowanie SWANSOM itp chwile samotnie WAS poirytuje potem pewnie odejde i nie wróce. Zbudowałem klan, którego członkowie juz nie graja, reszta schodzi na psy. Tak jaraczku mimo że lubie z Tobą pogadać to w grze Ci życze źle... Moja armia, moje perły, moje warownie, moje złoto. Bóg wybacza zawsze Wisła nigdy. :>sole1, korsarka.. z jaraczem sie zbratałyście :twisted:

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 03:00 
Magister

ps Jua brawo za tawerne ale nie nazywaj bocha moim imieniem :evil:

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 11:21 
Magister

hue hue hue nawet Jua juz atakuje a Belg dalej tylko ruiny :D

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 11:25 
Nowicjusz

coście się mnie tak wszyscy uczepili przecież to nie jest temat o mnie :)

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 14:43 
Eskwair

eya1 napisał(a):

A jak "...ściana nie tylko swoje wie.."ale zaczyna mówić o tym sensownie
to starasz się jej dać pstryczka w nos ?
Upps nie wyszło I TERAZ TY JESTEŚ ŚCIANĄ :lol:

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 18:59 
Magister

Belguś tyle razy mówiłem piłeś idź na spacer:)

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 19:12 
Nowicjusz

NO w końcu graty chłopaki niema co klasa:)):::)):)
no to tak
mamy
2;1
dla nas oczywiście :)))))))))))))))
GRAMY dalej..:P)
dobra rada
"nie robić pierniczków jak masz czerowny panel:)

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 20:11 
Nowicjusz

http://scr.hu/2a4t/od0yv

TYLKO SWANS!!! ale chłopaki szacun wielki!

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 21:28 
Magister

Jeszcze z 2 takie motywy o poczuję się jak w świątecznym Polsacie - co rusz to nowości z klasyki i jakże wdzięcznym kryptonimie "Kevin".

Ale apropos ameryki... Się mi skojarzyło do czego od dawna używają oni barek :D

PostNapisane: środa, 9 grudnia 2015, 23:22 
Magister

:>

Ostatnio edytowano czwartek, 10 grudnia 2015, 11:23 przez Belgarathh, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: czwartek, 10 grudnia 2015, 06:03 
Magister

Dzięki Belgus teraz inni mogą zobaczyć z kim musiałem się użerać tyle czasu

Strefa czasowa: UTC [ DST ]