My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest czwartek, 18 października 2018, 17:50

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: czarne perły
PostNapisane: poniedziałek, 3 grudnia 2012, 22:48 
Nowicjusz

jak kupisz zbadasz szybko jak nie kupisz to nie masz szans w grze i z tego co koledzy zaczynali gre konczyli po tym jak trzeba wydac na czarne perły i to duzo bo inaczej nie pograsz a kupo pereł powinno ułatwiac np poruszanie sie dodatkowe miejsca w magazynie itd a nie zdecydowanie faworyzowac bogatych co nie maja co z pieniedzmi robic i normalnie pograc tylko kase ładuja w gre i mysla jacy to oni nie sa prze stratedzy dla mnie to bez sens i duzo graczy nie bedzie grało jak to dalej bedzie co z tego 9 tys zarejestrowanych jak 600 -700 moze gra

PostNapisane: środa, 5 grudnia 2012, 22:27 
Nowicjusz

Tez byłem przeciwny tym czarnym perłom ale od dziś uważam ze to jednak dobra sprawa jest...Wczoraj mi się skończyła darmowa i kupiłem prenumeratę na miesiąc (30zł przez allior bank) i.... Wszystkie zadania robiłem za perły które z ruin zdobyłem, dziś kupiłem na aukcji 120 pereł za 200k golda.TANIO.Zwłaszcza ze miesiąc prenumeraty kosztuje 650 pereł dobry gracz bez problemu zdobędzie je w dwa tygodnie(sam mam juz 200 a na dobra sprawę dopiero się zaczynam rozwijać na bakkar gram.)Perły mogę wydać na to co piszesz z ta różnica ze nie wydam na to ani jednej złotówki.Ta gra jednak naprawdę się wybija na tle innych...Tylko na początku to wszystko przeraża i dlatego jest tak mało graczy.Podejrzewam ze nawet te trzy dychy odzyskam 8-)

PostNapisane: środa, 5 grudnia 2012, 23:29 
Marszałek

na serwerze Bakar udało mi sie w ciagu 2 tygodni zarobić te 650 pereł na prenumeratę (perły kupiłem na aukcji za zdobyte złoto), więc nie wydałem ani grosza i mam zamiar taki stan utrzymać - zreszta z takim zamiarem wogóle zaczynałem tam grę - sprawdzić czy się da i się udało

serwer polski
serwer szwedzki
serwer rosyjski

PostNapisane: środa, 5 grudnia 2012, 23:40 
Eskwair

A czy przypadkiem kolega netkasa nie pisał w innym wątku, że wybrał tryb gry za darmo ??

PostNapisane: czwartek, 6 grudnia 2012, 10:46 
Marszałek

oczywiście, na serwerze s1 gram za free, a na s2 (Bakar) udało się "zarobić" na prenumeratę, dlatego z serwera s1 nie mogę ściągać pereł a z s2 mogę

serwer polski
serwer szwedzki
serwer rosyjski

PostNapisane: środa, 12 grudnia 2012, 13:40 
Eskwair

netkasa napisał(a):
na serwerze Bakar udało mi sie w ciagu 2 tygodni zarobić te 650 pereł na prenumeratę (perły kupiłem na aukcji za zdobyte złoto), więc nie wydałem ani grosza i mam zamiar taki stan utrzymać - zreszta z takim zamiarem wogóle zaczynałem tam grę - sprawdzić czy się da i się udało

W moim kraju to wigrac auckje to nie mozliwe,rzucaja 1 milion(i wiecej) albo 500000 tylko za 10 perl,tam to nie mozliwe wygrac aukcje,200000 zlota to naprawde nic ztym co trzeba miec rzeby ja wygrac

PostNapisane: środa, 12 grudnia 2012, 20:24 
Marszałek

za kilka tygodni u nas będzie to samo - ludzie coraz więcej złota zarabiają, więc coraz wyższe stawki proponują

PostNapisane: czwartek, 13 grudnia 2012, 08:01 
Eskwair

No nie :cry: :cry: ,musie jak najszybciej wygrac 6531 tak bede mial premium na rok :ugeek:

PostNapisane: wtorek, 22 stycznia 2013, 23:16 
Magister

Ludzie... Jak ktoś gra dobrze i aktywnie; to na miesięczną prenumeratę w dobę uzbiera. Jedyne, co może jest trochę nie tak, to to, że okres darmowej gry trwa 2 tygodnie; a po dwóch tygodniach (jeżeli mowa o etapie początkowym gry) to nie ma szans, żeby zarobić na cokolwiek...

Pamiętać jednak należy, że prócz gry, jest to produkt komercyjny; i jako taki powinien przynosić zyski jego twórcom.

PostNapisane: sobota, 26 stycznia 2013, 13:43 
Eskwair

Kolega absurdum to chyba jest PR w tej całej firmie :D Oczywiście zgadzam się, że gra jest bardzo dobrze zrobiona w sensie grywalności, całego pomysłu i wykonania, gdy ją zobaczyłem po raz pierwszy to naprawdę byłem zaskoczony i przypuszczam, że ciągle czekają na mnie miłe niespodzianki. Zgadzam się również, że jest to produkt komercyjny i ma przynosić zyski właścicielom a nie masom. Aczkolwiek czasy komunizmy dzięki Bogu mamy już za sobą i pani sprzedawczyni nie jest już "drugą po bogu" i konsument ma sporo swoich praw. My jakby nie patrzeć jesteśmy konsumentami, wpłacając realne pieniądze kupujemy produkt i chcemy by był z jak najwyższej półki. Więc może kolega ABS napisze mi skoro admin nie chce: ile jest wart 1ML w rzeczywistości ?? W sensie wypłacam pieniążki, zamieniam perły na ML i kasa idzie na PP. Ile dostane dolarów za 20ML z gry ?? Tylko nie mów mi, że nie wiesz, Ty taki obcykany w grze pod wieloma względami, sprawdzający internet w poszukiwaniu informacji na temat questów i wszelakich dróg rozwoju w grze.

Pozdrawiam i z góry dziękuje

PostNapisane: sobota, 26 stycznia 2013, 16:38 
Magister

Z tego co ja wiem, to...

Bardzo istotne jest źródło pochodzenia czarnych pereł. Wypłacać możesz jedynie te perły, które zdobyłeś w grze - reszta podlega okresowi karencji; zależnemu od czasu gry.

Wedle posiadanej przeze mnie wiedzy, to wartość - przy wypłacie - jednej perły wynosi dokładnie 0,034 PLN (przy obecnym kursie NBP).

Pozdrawiam...
ABS

PostNapisane: poniedziałek, 11 lutego 2013, 16:09 
Kapitan

czarne perly powinny być tylko na 1serwerze,i wtedy bylby to serwer dla bogatych.inaczej zwykly gracz który aktywnie gra,nie ma masz wygrac z bogatym który kupuje perly i taki bogaty może się pochwalić jak on się szybko rozwija/przeciwny jestem czarnym perlom i to brednie ze w dzień się je uzbiera,

PostNapisane: poniedziałek, 11 lutego 2013, 16:36 
Kapitan

A twórcy gry są przeciwni niepłaceniu za prace i głosują za czarnymi perłami..
Nie zapominajmy, że gra jest stworzona w celu zarobkowym, zresztą samo utrzymanie jej, konserwacja itd wymagają sporego nakładu finansowego, nie mówiąc o tym, że naprawdę spore sumy ludzie wypłacają z gry.. Do zwykłego 'poklikania' nie trzeba wpłacać nawet złamanego grosza i bardzo przyjemnie się gra http://online.freeware.info.pl/indy-cat.html - a jak chcesz byc na pierwszej stronie rankingu, to logiczne, że nie ma nic za darmo.
A co do bogatych, to fiatem nie masz się co ścigać z ferrari, życie..

Ostatnio edytowano środa, 29 czerwca 2016, 08:40 przez marcin1567, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 11 lutego 2013, 23:52 
Eskwair

rafcik85 napisał(a):
inaczej zwykly gracz który aktywnie gra,nie ma masz wygrac z bogatym który kupuje perly i taki bogaty może się pochwalić jak on się szybko rozwija/przeciwny jestem czarnym perlom i to brednie ze w dzień się je uzbiera,

1. Wrzucajac na starcie równowartość dobrej gry w wersji pudełkowej (ok.150zł) możesz wykonywać za perly wszystkie questy, ulepszenia, zachcianki i bonusy przez dobre 2 miesiace. A jezeli po tym czasie nadal nie masz przychodów, o których pisał Absurdum to znaczy, że... nie jesteś "aktywnym graczem".

2.Cała idea pereł i aukcji doskonale utrzymuje ekonomie w grze na stałym poziomie. Aukcje to doskonały drenaż złota (zaraz po kosztach utrzymania armii, co również jest majstersztykiem matematyki), dzięki czemu ceny surowców są stabilne. Przypomnij sobie inne produkcje MMO, gdzie ceny przedmiotow po 3 miesiacach od wejscia gry na rynek byly 1000x (tysiac razy) wyzsze niz na poczatku.

PostNapisane: czwartek, 14 lutego 2013, 12:29 
Magister

marcin1567 napisał(a):
A twórcy gry są przeciwni niepłaceniu za prace i głosują za czarnymi perłami..
Nie zapominajmy, że gra jest stworzona w celu zarobkowym, zresztą samo utrzymanie jej, konserwacja itd wymagają sporego nakładu finansowego, nie mówiąc o tym, że naprawdę spore sumy ludzie wypłacają z gry.. Do zwykłego 'poklikania' nie trzeba wpłacać nawet złamanego grosza i bardzo przyjemnie się gra - a jak chcesz byc na pierwszej stronie rankingu, to logiczne, że nie ma nic za darmo.
A co do bogatych, to fiatem nie masz się co ścigać z ferrari, życie..

i tu chyle czola przed zrozumieniem sensu tej gry... rzadkosc jak widze na forum....

PostNapisane: piątek, 25 października 2013, 22:00 
Nowicjusz

wiele zadań jest możliwa do wykonania tylko za czarne perły jak dla mnie to z deka :? z tego powodu rzadko czytam zadania i nie staram sie ich wypełniać nie jestem za zlikwidowaniem tych bonusów bo wiadomo każdy musi z czegoś żyć ale zadania powinny polegać na czymś innym

Strefa czasowa: UTC [ DST ]