My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest środa, 19 września 2018, 17:23

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: poniedziałek, 11 lutego 2013, 15:03 
Nowicjusz

Problem z szybem mianowicie gracz dużo silniejszy może atakować szyb dużo słabszego gracza ja miałem góra 3-4 gwiazdki a on 5 i mógł mi zrobić coś takiego... Trochę to głupie szczególnie że cała moja armia tam była i jeszcze nigdzie nie pisze że szyb można atakować bez względu na siłę armii :cry:
Obrazek

Ku przestrodze innych graczy chcących zagarnąć szyb tylko dla siebie 8-)

PostNapisane: poniedziałek, 11 lutego 2013, 16:46 
Magister

No nie pisze, ale jest napisane. :lol: :D
UWAGA! Na zewnętrzne włości reguła rang nie rozpowszechnia się. Gracz o jakiejkolwiek randze może atakować Zewnętrzne włości jakiegokolwiek poziomu.
Trzeba tylko encyklopedię czytać.
http://mlgame.pl/wiki/Wiki.jsp?page=Title

PostNapisane: poniedziałek, 11 lutego 2013, 18:51 
Kapitan

hura, jestem sławny :P

Nie trzyma się wojska w szybach, właśnie dlatego, ze każdy może je atakowac, bez względu na różnice poziomów. Zwłaszcza, jeśli obok masz suzerena z dosc sporą armią.

Ale od początku, twoje zdziwienie przypomina mi troche drogowców dziwiących się, zę w grudniu pada śnieg. Nie wiem, z czego to wynika - ze zignorowania questu "przeczytaj encyklopedie"?
Tak jak radzi kolega wyzej - czytamy encyklopedie, polecam tez poradnik na fansite netkasy - link znajdziesz na forum, pisał o tym kilka dni temu. A poza tym generalnie tej gry tyczą się te same rady, co każdej tego typu multiplayerowej gry - grają w nią ludzie. Dużo ludzi. Żeby coś osiągnąc trzeba z nimi współpracowa. A przynajmniej rozmawiać. Polecam też znalezienie jakiegoś porządnego klanu. Zazwyczaj tych w dobrych klanach atakuje się w dalszej kolejności. W twojej okolicy - np. Piwoszy trochę jest.

Acha -i tunel w szybie można zamknąc. Warto zamykać na noc i za każdym razem kiedy odchodzisz od gry na dłuzej i pozostawiasz wojsko bez nadzoru. I generalnie nie warto trzyma armii w szybie właśnie dlatego, ze zewnętrzne włości - szyby, wykopy, żyły złota, jeziora można atakowac do woli i zawsze.

Powiem ci też, że ja też kiedyś byłem w podobnej sytuacji i też mnie kilkukrotnie atakowano. Udało mi się złapa atakującego na tym, ze nie pilnował ataku, odebrałem nagrode z najemników i zadałem mu spore straty. Cho przyznam też, ze kilkakrotnie po prostu rezygnowałem z walki, bo nie warto tracic wojska w obronie szybu. W ogóle ta gra polega głównie na tym, żeby nie traci wojska :P

Strefa czasowa: UTC [ DST ]