My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest niedziela, 17 grudnia 2017, 16:43

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Mister....
PostNapisane: piątek, 23 maja 2014, 19:04 
Magister

"Jeśli odbierasz nagrodę za quest, zaświadczasz, że Administracja ma prawo do korzystania z Twojego zdjęcia w celu reklamy."
Nie widziałem nigdzie w regulaminie żeby była taka klauzura... Oczywiscie bardzo dziękuję za nagrodę, ale skąd mam wiedzieć gdzie i kiedy MLGame będzie wysyłało moje foto w celu reklamy, oraz że nie będzie to jakieś przerobione lub doklejone foto ???

Tytuł: Re: Mister....
PostNapisane: piątek, 23 maja 2014, 21:46 
Magister

Na <ocenzurowano>tube trafisz :lol:

PostNapisane: piątek, 23 maja 2014, 21:53 
Magister

Ojjj Belgarathh, ale to tylko foty a nie filmiki xD Poza tym ciekawi mnie odpowiedź administracji ;-)

PostNapisane: piątek, 23 maja 2014, 22:05 
Magister

Dobra, nię bede spamu robił pochwal się w grze nagrodą :P
I nie bój się, nie wykorzystają Twego wizerunku do niecnych celów. :lol:

PostNapisane: środa, 28 maja 2014, 07:00 
Magister

Czy Szanowna Administracja mogłaby łaskawie dać oficjalną odpowiedź, bo nawet prośby w grze nie pomagają, a wiem że niektórzy dostali odpowiedź na odczepne, ale na moje pytanie to nie łaska...??

PostNapisane: środa, 28 maja 2014, 10:23 
Manager wsparcia technicznego

Chodzi o udział w konkursie międzynarodowym, ale reklamy nie będzie. Nie chcesz być celebrytą? ;)

PostNapisane: środa, 28 maja 2014, 17:52 
Kapitan

dobre :lol:
apropos:
gratulacje
ja troszkę się spóżniłem ze zgłoszeniem ,niestety nie doczytałem
pozdro

PostNapisane: środa, 28 maja 2014, 20:20 
Magister

Drogi Kopciuszku, dziękuję za zwięzłą i treściwą odpowiedź, ale nadal według mnie jest ogromna różnica między stwierdzeniem:
"Jeśli odbierasz nagrodę za quest, zaświadczasz, że Administracja ma prawo do korzystania z Twojego zdjęcia w celu reklamy."
a o wile milszym stwierdzeniem:
"Jeśli odbierasz nagrodę za quest, zaświadczasz, że bierzesz udział w międzynarodowym konkursie Miss/Mister MLGame i zezwalasz administracji na pokazywanie Twoich zdjęć w internecie (tylko w miejscach gdzie administracja MLGame ma pełny dostęp) w celu przeprowadzenia w/w konkursu."

O niebo lepiej i nikt by się nie czepiał, bo reklama to reklama... a chyba pisałem że studiuję BHP więc z prawnego punktu widzenia niestety ale będę się czepiał i to nawet mocno :ugeek: bo o międzynarodowym konkursie było mówione w regulaminie, a o reklamie niestety nie. :mrgreen:

PostNapisane: środa, 28 maja 2014, 20:55 
Magister

Kyrie eleison Zgredziu jak Ci sie nie podoba mogę odebrać za Ciebie nagrodę. :evil:
Nie bój się nie trafisz na okładki gazet i bilboardy reklamowe, predzej koleżanka Jaracza:P

PostNapisane: czwartek, 29 maja 2014, 07:22 
Magister

Belguś.... nie chodzi o to, tylko o to aby Administracja była na odpowiednim poziomie, a nie jak nasi kochani politycy - czyli do niczego. Skoro układają regulamin to powinni go respektować, a nie zmieniać jak im się podoba już "po", to nie Ukraina czy Rosja, tu jest Polska i niech się "tralala" uczą porządnej roboty bo inaczej to ja tutaj zrobię "remont" w grze że się potem nie połapią - ale to już inna bajka nie z tego świata - tylko wtajemniczeni wiedzą o co kaman ;-P

Panie od BHP nie kropkujemy trzymamy się regulaminu :)

PostNapisane: czwartek, 29 maja 2014, 09:28 
Manager wsparcia technicznego

Zgredzio napisał(a):
Drogi Kopciuszku, dziękuję za zwięzłą i treściwą odpowiedź, ale nadal według mnie jest ogromna różnica między stwierdzeniem:
a o wile milszym stwierdzeniem:
"Jeśli odbierasz nagrodę za quest, zaświadczasz, że bierzesz udział w międzynarodowym konkursie Miss/Mister MLGame i zezwalasz administracji na pokazywanie Twoich zdjęć w internecie (tylko w miejscach gdzie administracja MLGame ma pełny dostęp) w celu przeprowadzenia w/w konkursu."

O niebo lepiej i nikt by się nie czepiał, bo reklama to reklama... a chyba pisałem że studiuję BHP więc z prawnego punktu widzenia niestety ale będę się czepiał i to nawet mocno :ugeek: bo o międzynarodowym konkursie było mówione w regulaminie, a o reklamie niestety nie. :mrgreen:

No to nie ja to wszystko piszę :) W każdym razie przekażę to dalej.

PostNapisane: czwartek, 29 maja 2014, 11:49 
Magister

Gall Anonim z moderatorów napisał(a):
Panie od BHP nie kropkujemy trzymamy się regulaminu

Kopciuszku (zakładam że to Ty poprawiłaś mi posta) otóż to... skoro regulamin obowiązuje graczy to i administracje. :twisted:

pudło Szanowny Panie :)
aco do odpowiedzi to działa w obie strony :)
pozdrawiam Fiziol

Kopciuszek napisał(a):
No to nie ja to wszystko piszę W każdym razie przekażę to dalej.

Cała nadzieja w Tobie, oby "Bogowie" wysłuchali mojej prośby za Twoim pośrednictwem ;-)))

PS: Kiedy można liczyć na odpowiedź na forum i w grze(jeżeli zostanie zmieniona treść questa)? ;-))

PostNapisane: czwartek, 29 maja 2014, 22:42 
Kapitan

nie jestem studentem ale wszelkie umowy znaczą ze :
-jeśli bierzesz udział w konkursie i wygrywasz ,to z automatu przechodzisz do eliminacji globalnej i co ważniejsze reprezentujesz mister mlpl,
czyli wnioskując promujesz mlpl
idzie to z automatu
rozumiejąc dalej podczas zgłoszenia do konkursu udzielasz admin zgody do przetwarzania danych os w obrębie promocji mlpl
(prościej to muszą mieć twoją zgodę na przesłanie zdjęć na inne serwy ogólnoświatowe do konkursu ,a zgodziłeś się na to wysyłając wniosek zgłoszeniowy na mr.ml.pl)
pozdrawiam
a za literówki przepraszam

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC [ DST ]