My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest środa, 26 czerwca 2019, 04:57

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
 Tytuł: flagi
PostNapisane: czwartek, 19 marca 2015, 20:11 
Nowicjusz

pisalem juz w tej sprawie do adminow,ale albo nie chca,albo nie moga nic zmienic,powinno sie zabronic rabowania flag w czasie turnieju,inaczej zawsze beda wygrywac gracze z szpicy,inni beda im oddawac flagi,jedni zeby sie podlizac,inni ze strachu-zalosne,wielu graczy nie wykupuje 3-krotnej szansy na znalezienie bo po co skoro musza oddac flagi innym,to z kolei zmniejsza zysk tworcow gry,a przecierz ta gra ma przynosic zyski,dodam jeszcze ze nie ma to nic wspolnego z zdrowa i uczciwa rywalizacja

Tytuł: Re: flagi
PostNapisane: czwartek, 19 marca 2015, 21:05 
Magister

..ale to nic by nie zmienilo, bo gracze ze szpicy i tam wieksze szanse na znalezienie flagi maja :mrgreen: ,,, i misji wiecej maja i ekspo im biega szybciej. A tylko gra nudniejsza by sie stala. :mrgreen: I jeszcze: nie powiedzialabym, ze gra zespolowa, czyli granie na jednego gracza jest zalosne :mrgreen:

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: czwartek, 19 marca 2015, 22:40 
Magister

Jemu raczej chodzi o to, że turniej królewski za każdym razem wygrywa ta sama osoba. Co zapewne irytuje wielu graczy. Chyba wykupuje szanse na flagę dla całego klanu i jazda.. :roll: i jak przy wielu tematach było mówione zwykły szary gracz może co najwyżej zwój wygrać lub maczuge nomady;p

PostNapisane: czwartek, 19 marca 2015, 23:04 
Nowicjusz

tu nie chodzi o barce,czy kogokolwiek innego,turniej to rywalizacja,a ustawienie gracza na wygranie zaprzecza uczciwej rywalizacji,co do szybkosci explo to mozna juz teraz dokupic przyspieszenie,a misje?na czas turnieju wprowadzilbym mozliwosc ich dokupienia dla graczy ktorzy maja mniej anizeli 50,to wyrownaloby szanse i przysporzylo zysku wlascicielom serwera co jest zapewne wystarczajaca zacheta do zmiany zasad

PostNapisane: czwartek, 19 marca 2015, 23:11 
Magister

Trzymaj zwoje na misje na turniej:P Jak mają dodawać usługi za perły to niech się perły w ruinach pojawią;p I nawet jak byś miał 200 misji i sam zbierał to i tak przegrasz z kimś kto sobie cały klan ustawi by mu zbierał. Rabowanie flag jest raczej dobre bo nawet jak nakupisz bonów a masz pecha to Tobie explo mogą znaleźć np 10 czerwonych i 10 niebieskich a ani 1 zielonej. i wtedy nawet zwoju nie zdobędziesz.. Zresztą i tak można tylko pogadać sobie tu. Nikt nie posłucha tych propozycji i ich nie wprowadzi do gry. To tak jak z naszym rządem :P

ps co do liczby misji a szans na komplety patrz na ranking na rumuńskim serwie;p

Załączniki:
flag.jpg
flag.jpg [ 139.6 KiB | Przeglądane 4280 razy ]

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 09:27 
Nowicjusz

i wlasnie o to chodzi,aby nie bylo mozliwosci ustawiania pomocnikow do zbierania flag,niech kazdy ma szanse na wygrana za pomoca misji,explo,a nie lamek :)

tego typu słów nie używamy na forum oczywiście ost za to leci :)

pozdro
Fiziol

Ostatnio edytowano niedziela, 16 sierpnia 2015, 14:17 przez Fiziolasty, łącznie edytowano 1 raz
słównictwo

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 10:21 
Magister

dupolizow...no no mocne slowo i musze przyznac ze je troche do siebie odebralam :oops: ...ale tlumaczyc sie nie bede :mrgreen...a wracajac do flag to przypominam ze strategia nie na tym polega, zeby sobie spokojnie siedziec na tylku i czekac, az Ci ekspo flage przyniesie..przydaloby sie troche pomyslunku :geek:

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 13:13 
Magister

Skoro poczułaś się dotknięta eyo to zapewne temu, że dajesz zawsze flagi pewnemu panu, którego imienia nie będę wymawiał;p zamiast sobie zbierać;p Czemu ja tak sobie nie wychowałem klanowiczów?:P Ale jak mówiłem wyżej jak masz pecha yorku to nie nazbierasz sam kompletu. Na pl nadal mam zero mimo 65 misji na rumunie mam 2 z 35:> Djablica chyba śpi, bo się wypowie i zamknie temat pewnie;p

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 13:32 
Magister

taka opcja jest teraz prawie ze z podziemnymi to w tym turnieju nie dupolizy moga pograc i znienawidzeni gracze rowniez :roll:

@edit: przeciez Ty Belg tez oddawales z rok flagi jednymu typowi.. 8-)

@edit2: sprawia ustawiania flag powinna byc swoja droga banowana tak jak na ruskach juz banuja za ustawki doktorow bo pozniej noby maja 50lv bosy a nic pvp nie graja jak tak lubia pve to niech klepia ruinki

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 16:38 
Magister

napisalam ze odebralam to osobiscie, a nie, ze czuje sie urazona...bo nawet jezeli mnie ktos tym mianem nazwie, nie znajac mnie to jakie to ma znaczenie. A co do gry, to staram sie grac najlepiej jak umie i moje flagi bronic tez najlepiej jak umie. Roznie to bywa, ale nie jecze i nie kwecze, bo dobrze wiem ze to gra i za blad trza placic, tylko staram sie wyciagnac wnioski i uczyc sie...eh, mialam sie nie tlumaczyc..dowidzenia

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 16:47 
Magister

Nie stresuj się :P ja tak nie uważam:P flagami się zawsze ludzie wymieniają raczej i będą. A co do pomysłu yorka to mówiłem wyżej, że róznie wpadają kolory i czasem trzeba się wymienić. ;) koniec tematu zamykamy :P

PostNapisane: piątek, 20 marca 2015, 17:00 
Suzeren

Słuchajcie, zdobywanie flag, poprzez rabunek, to też rodzaj taktyki. Myślę, że nikt nie wprowadzi do gry zakazu. Kradzież flag to jedna z opcji, ale wiele osób umawia się na wymiany, zbieranie dla jednego gracza, gdyż to daje osobom, które nie mają pereł, również możliwość zdobycia artefaktu... Osobiście kradzieży flag nie popieram, ponieważ mam zupełnie inny styl gry, ale innym zabronić nie można.. Fakt, słabsi gracze nie mają szans się obronić często, ale zawsze należy pamiętać, że to tylko gra.. :)

Strefa czasowa: UTC [ DST ]