My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest niedziela, 20 stycznia 2019, 16:49

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Regulamin działu

W tym dziale nie wolno:
- pisać kilku takich samych wątków, bądź postów
- pisać wątków lu postów nie na temat
- zamieszczać informacji dotyczących tego samego problemu
Zanim napiszesz do administracji, upewnij się, że przed ciebie nikt o tym nie pisał.

Autor Wiadomość
PostNapisane: niedziela, 1 listopada 2015, 14:56 
Nowicjusz

1 września 20015 roku zrobiłam przelew na 1800 CzP za 88,21 złotego za pośrednictwem banku Milennium. Mniej więcej po godzinie 13-tej. W skarbcu był artek, na którym mi zależało. Niestety nie otrzymałam tych pereł. Zrobiłam drugi przelew po godz 17-tej. Tym razem przez bank PKO BP. Ilość CzP i kwota ta sama. Ty razem wszystko poszło sprawnie. Minęło 2 m-ce, a tych pereł nie otrzymałam do tej pory. Kasy też nie zwrócili. Wszelkie moje wiadomości do administracji kończą się zawsze tym samym: "Przepraszamy za błąd. Czekamy na odpowiedz od serwisu płatniczego".
Dwa m-ce????????????
Pisałam wiele razy do supportu gry, nawet nie raczyli odpowiedzieć. Wysyłam im teraz tą samą wiadomość codziennie. Oczywiście całkowita olewka.
Nie odpuszczę, będę im zaśmiecała forum i skrzynkę pocztową.
Może dla nich 88,21 złotych to niewiele, ale ja musiałam na nie ciężko... pracować.
Dołączam dowody wpłat.
I czekam coraz bardziej mniej cierpliwie na efekty mojej reklamacji.

Załączniki:
Komentarz: Przelew z Millennium
12204622_493971537431305_2127813449_n.jpg
12204622_493971537431305_2127813449_n.jpg [ 103.57 KiB | Przeglądane 10291 razy ]
Komentarz: Przelew z PKO BP
12202075_493971550764637_1966585749_n.jpg
12202075_493971550764637_1966585749_n.jpg [ 96.63 KiB | Przeglądane 10291 razy ]
Komentarz: Historia wpłat na ML
ML.jpg
ML.jpg [ 142.71 KiB | Przeglądane 10291 razy ]

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 09:48 
Magister

ja Cie.... ładnie Cie urządzili ja też z swojego gabinetu proktologa robiłem przelew to czekałem 4 miesiące miałem błoto do kupienia chciałem dać kaflowi bo to taki przekozak już z grali 50k pereł natrzepał, losowość w tej grze co do grali bardzo go lubi skoro pod jego lotnym miastem ustawia mu grala a wcześniej pod szybem z 20 królestw od stolicy ale wracając do tematu zdjęcia robiłeś lustrzanka nikon? Mam podobna i ciekawe jak ją ustawiłeś bo u mnie nie chcą wychodzić takie zdjęcia :?
@edit: i jeszcze jedno pytanie zamalowanie danych na widocznych zdjęciach robiłeś ołówkiem b2 czy b3?

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 09:54 
Magister

heheheh xD Ja juz załozyłeś ten temat to mam nadzieje ze klanowicze Ci pomoga :P

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 10:48 
Suzeren

Autorze, przeczytaj proszę ten temat:

viewtopic.php?f=13&t=1535

Na samym dole, fioletowym drukiem, masz podane gdzie napisać, w sprawie braku czarnych pereł. :)

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:03 
Nowicjusz

5 Pazdziernika 2015 po raz pierwszy napisałam pod podany adres, który przytoczyłaś. Do tej pory pisałam tylko do Administracji. O godzinie 21.07 dokładnie poszedł mail. Od 28 Pazdziernika wysyłam tą wiadomość codziennie. Dziwnym trafem po wczorajszym nakreśleniu sprawy publicznie dziś po raz pierwszy dostałam odpowiedz. Gra wymaga od graczy inwestycji finansowej, jeśli chce się szybciej rozwinąć. Skoro ja poświęcam na to swoje ciężko zarobione pieniądze to chcę mieć to za co zapłaciłam. Myślę, że dwa m-ce to wystarczający okres, by wyjaśnić sprawę.

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:06 
Magister

Też raz miałem problemy z perełkami, ale administracji wysłałem screeny i na drugi dzień już wszystko było na swoim miejscu wiec dziwi mnie ta sprawa

Chwila chwila, ale tutaj na screenie masz pokazane doładowanie konta i przelanie perełek z portalu do skarbca że tak powiem czy aby na pewno ich nie przeoczyłaś?

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:13 
Nowicjusz

Sprawdzałam wiele razy. Zgredzio mnie instruował. Nie dostałam tych pereł.
Ja tego dnia dwa razy ładowałam, bo chciałam kupić artka ze skarbca.
Pierwszy raz był ferelny po godzinie 13-tej.
Po godzinie 17 zrobiłam drugi przelew, bo musiałam mieć tego artka :D
I te perły doszły bez problemu.
Pisałam w tej sprawie jeszcze tego samego dnia. I nic. Do tej pory.

Ostatnio edytowano poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:18 przez atramos, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:17 
Magister

Nie miałaś czasem w kolejce budowli jakiś chatek za perełki??

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:19 
Nowicjusz

Nie. Od dawna juz nic nie ulepszam :/

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:23 
Magister

To proponuję truć dupę administracji do bólu w końcu ustąpią może nawet rzucą arcy pod stolicą słyszałem już o takich przypadkach;)
Możesz też pogadać z Galahadem-Znalazcą ekm znaczy się Kaflem co trza robić żeby administracja przychylnym losem zerkała ku Tobie:)

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:29 
Magister

Sprawdzałam wiele razy. Zgredzio mnie instruował.

no i wszystko jasne :mrgreen:

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:37 
Magister

Nieeee Zgredzio by tego nie zrobił:P

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:38 
Magister

Ja tam robiłem przelewy tylko w monopolowym :lol: i nie miałem problemów:P Ale rzeczywiście przykre. 88 zł - 44 piwa.. :evil: Truj im tam Marciu. A Wilkiem się nie przejmuj :lol: I co że kafel ma graala codziennie To nasz guru z uśmiechem na ustach i rozwianymi włosami i jemu się należy :lol: Sie przyjeczepiliście do tego kafla :lol: Powodzenia Wam życze z adminami i graalami

Ostatnio edytowano poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:40 przez Belgarathh, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:40 
Magister

Już się nie pucuj. Piwo dwa złote straszne siki pijesz:/

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:42 
Magister

Pucuj? Kontroluj bajerę :P Skąd Ty takie słowa znasz:P z promocji 2zł Albo dobra inaczej przelicze 3 bilety na mecz za to bym miał :P

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:44 
Magister

Przecież opisywałeś mi jak nawiązywałeś znajomości z kolegami z tą różnicą że nazywałeś to iskaniem :mrgreen:

Dobra koniec spamu.

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 11:46 
Magister

Pucuj to określenie z kryminału i nie na to co myślisz tylko np na inną celę sie pucujesz czy mają szlugi Albo jak idziesz na kąt na ostro :lol: . Ale dobra koniec spamu :lol: Niech Marcie oddadzą jej perły a jaraczka zapraszam na pw ;)

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 12:00 
Suzeren

Belg i Jaracz,, jak ja Was lubię... od razu widać, że dawno nie mieliście okazji pogadać :mrgreen:

Proszę mi tu nie spamować :)

Autorze, no cóż, pisz dalej do adminów, bo tylko oni mogą sprawdzić, rozwiązać Twój problem :)

PostNapisane: poniedziałek, 2 listopada 2015, 19:48 
Nowicjusz

Tak właśnie zamierzam robić :)

PostNapisane: czwartek, 12 listopada 2015, 14:41 
Magister

Ehhh....

To ja się zapytam:
- kto jest prawnym właścicielem tej gry w Polsce ?
-> adres
-> nip
-> telefon
-> osoba kontaktowa

Może warto pogadać poza grą i wyjaśnić ten temat ;-)

PostNapisane: niedziela, 31 stycznia 2016, 12:41 
Nowicjusz

Witam.
Minęło już trochę czasu od mojego ostatniego posta i pomyślałam, że przedstawię postęp sytuacji.
Po dłuższej wymianie korespondencji mailowej z supportem gry dostałam prośbę o skontaktowanie się z bankiem w celu zweryfikowania przelewu.
Odpowiedź na reklamację z banku szła m-c.
Dołączam odpowiedź z banku.
Ponieważ mieszkam za granicą połączenie się z podanym w liście nr-em telefonu jest niemożliwe.
Napisałam do supportu gry, dołączając odpowiedź z banku. Jestem bardzo ciekawa ich odpowiedzi. Niedługo minie tydzień. Mam nadzieję, że nie będą zwlekać zbyt długo.
Oczywiście poinformuję wszystkich jak zakończy się ta sprawa.

Załączniki:
Bank Milienium.jpg
Bank Milienium.jpg [ 121.35 KiB | Przeglądane 9856 razy ]

PostNapisane: środa, 3 lutego 2016, 21:31 
Nowicjusz

Mówiłem już dawno skończ gre Martusiu :) i olej to. :cry:

PostNapisane: czwartek, 11 lutego 2016, 23:46 
Nowicjusz

Skończę.
Niech mi tylko oddadzą moją kasę ;)
Będę miała na waciki :D

PostNapisane: środa, 17 lutego 2016, 13:12 
Magister

:( jak dlugo mozna na perelki za ktore sie zaplacilo czekac, przecie to kpiny normalnie sa. Pisze bo mialam podobny problem: 26-01-2016r zrobilam przelew, tylko ze tym razem okienko w ktorym mial sie pojawic nr trazakcji zniklo i pojawil sie na monitorze wielki error. Poniewaz pieniadze z mojego konta zostaly pobrane, a perly na koncie gry sie nie pojawily, poprosilam administracje o wyjasnienie tej sprawy. Troche to trwalo, ja czekalam, najczesciej dostawalam odpowiedz: "czekamy na odpowiedz od systemu platniczego" Wkurzyli mnie (nikt nie lubi byc oszukiwany) w nastepnym meilu poprosilam o skreslenie mnie z listy graczy i oddanie moich pieniedzy. Jeszcze w tym samym dniu, problem sie rozwiazal, perelki pojawily sie na koncie.To bylo jakies tydzien temu. Ale nie wiem czy zostane. Nie mam pewnosci, czy problem sie nie powtorzy, a moze nastepnym razem przyjdzie mi tez wiecznosc na perelki czekac, albo i wcale nie dostane. Kiedy poprosilam o gwarancje, milej zabawy, administracja mi zyczyla. Jak widzisz "atramos" nie jestes sama. Ktos napisal na forum ze ta gra nie na mentalnos polakow jest, mozliwe ze ma racje, to nie dla nas, nas sie tu lekcewazy.

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: środa, 17 lutego 2016, 19:45 
Magister

po prostu admini polskiego serwera nie wyrabiają bo może zostali zredukowani personalnie do osoby jednego admina ze względów finansowych.Może czas połączyć serwery? Takie błędy platnicze nie często się zdarzają ale pewnie naprostować nieścisłość nie jest łatwo.
Co do mentalności polaków :D

Mentalność polaka to :
Ulubionym zajęciem Polaka jest walka z przeważającymi siłami wroga, przeważnie w serii bezsensownych zrywów patriotycznych oraz stanie godzinami w urzędach na wzór Zakładu Upośledzonych Sierot. Ostatnio coraz popularniejszymi rozrywkami stają się emigracja i antagonizmy polityczne. Polak łatwo chwyta za szablę, choćby naprzeciwko niemu zmierzał batalion czołgów. (...) . Narzekanie jest istotną częścią w życiu Polaków. Gdy ów Polak budzi się, od razu zaczyna narzekanie się, że już nie śpi. Gdy wstanie, narzeka, że nie siedzi. I tak się zaczyna jego dzień, a kończy noc.
Źródło http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Polak (od siebie dodałbym jeszcze chęć wywyższenia się ponad innych nie zważając na środki pokazując przy tym prawdziwe kołtuństwo)

Ja nie wiem o co marc ma do mnie pretensje przecież to że walczę w pojedynkę z siłami swans wynika z mojej mentalności polaka. Sam też wiecznie narzeka na multikonta, a to że ja tu teraz narzekam na to co pisze eya albo marc też wynika z mentalności takiej a nie innej. Ponarzekajmy sobie więc i nie brońmy nikomu narzekać a to że nas tak traktują chociaż by tylko w tej grze to zasługa naszej mentalności :) nie wiem czy to miałaś na myśli Eya pisząc że ta gra nie jest na mentalność polaka ale podejrzewam że nie, dlatego sobie trochę ponarzekałem.

PostNapisane: środa, 17 lutego 2016, 20:18 
Magister

"bledy zdazaja sie nie czesto" pisze "Fogson", ale za bledy trza placic. Ja dostalam swoje perelki, ale bez zadnej rekompesaty, ale co co ma autorka postu zrobic...narzekac mowisz, przeciez to cholera moze wziasc i narzekanie nic nie da, jedynie pale wziasc i lac, albo olac gre

"Nie chcę bogactwa ni sławy, władzy ni sceptru. Chcę mieć konia, który byłby czarny i niedościgły jak nocny wicher. Chcę mieć miecz, który byłby jasny i ostry jak promień księżyca. Chcę nocą czarną przebiegać na mym czarnym koniu świat, chcę porażać moce Zła i Ciemności moim świetlistym mieczem. Tego pragnę. "...mam juz mieczyk przecudny, che konika niedoscignionego (szybkie buciki bez obcasow) i pasek jeszcze chce

PostNapisane: środa, 17 lutego 2016, 21:19 
Magister

a bo Ty chciałaś rekompensatę tu Cię boli cwaniaro :) dlatego te narzekanie hehe. Wiesz ale admini słyną z konsekwencji nie mogli Tobie wypłacić rekompensaty za czekanie bo graczowi atramos za pół roku czekania by musieli wypłacić ze 100k pereł :P.

PostNapisane: środa, 17 lutego 2016, 21:34 
Magister

:D :D :D :D zadowole sie ruina7, ale masz racje jezeli chodzi o autorke postu, to i 10 takich ruin by nie starczylo by pokryc jej straty, przecie to jakas masakra jest, kpina normalna.

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2016, 13:19 
Nowicjusz

Cytuj:
Narzekanie jest istotną częścią w życiu Polaków. Gdy ów Polak budzi się, od razu zaczyna narzekanie się, że już nie śpi. Gdy wstanie, narzeka, że nie siedzi. I tak się zaczyna jego dzień, a kończy noc.
Źródło http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Polak (od siebie dodałbym jeszcze chęć wywyższenia się ponad innych nie zważając na środki pokazując przy tym prawdziwe kołtuństwo)

Fogson, Ty to raczej typowy Janusz jesteś a nie typowy Polak :)

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2016, 14:07 
Magister

o nie ja jestem typowym komarem który poczuł wiosnę i przebudził się z 3-miesięcznego snu zimowego a teraz będę kąsał niemiłosiernie mocno :lol: . Właśnie szukam potencjalnej ofiary nie radzę Ci się odzywać bo wyssę z Cb całą manę i ugryzę swoimi zębiskami :mrgreen:

Załączniki:
th4.jpg
th4.jpg [ 15.43 KiB | Przeglądane 9567 razy ]

PostNapisane: czwartek, 18 lutego 2016, 14:31 
Nowicjusz

Jak taki mocny jesteś to zapraszam, zobaczymy na co Cię stać

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2016, 00:47 
Nowicjusz

No widzisz eya1.
Postąpiłam podobnie jak Ty. Mianowicie poprosiłam o moje opłacone CzP lub zwrot pieniędzy i usunięcie mnie z gry. Dostałam dziś w odpowiedzi od Administracji wskazówkę jak usunąć swoją postać z serwera :D Oczywiście sprawę pieniędzy przemilczano.
Także proszę państwa.
Po trzech latach łącznie poświęconych tej grze, ponad 2 tys jakie w nią władowałam na przestrzeni czasu. To było moje trzecie podejście do gry. Zamiast na zwyczajną uczciwość zasłużyłam na piękne olanie i wysłanie do lamusa.
Szczerze?
Jak odczytałam tą wiadomość to tak jakbym dostałam obuchem po łbie.
Ponieważ jestem kobietą, a ostatnio sporo rozczarowań na mojej liście to łezka w oku się zakręciła.
Mam prawo.
Kończę więc tą cudowną i uczciwą grę.
Poczekam na ostatnią mowę Administracji w sprawie moich pieniędzy, która oczywiście wiadomo jaka będzie. Poza tym chcę się upewnić, że posta nie usuną.
Powodzenia życzę Wam w grze i w życiu prywatnym tym bardziej.
I dobra rada: Uważajcie kupując Czarne Perły.
Bo historie lubią się powtarzać.
Pozdrawiam.
Marta, oszukana przez zacny serwer ml...

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2016, 01:03 
Magister

:evil: :evil: :evil: cholera, maja tupet..rece opadaja. Marta nie placz, to oni powinni sie wstydzic, eh pala to malo na nich.

PostNapisane: piątek, 19 lutego 2016, 08:27 
Magister

atramos napisał(a):
No widzisz eya1.
Postąpiłam podobnie jak Ty. Mianowicie poprosiłam o moje opłacone CzP lub zwrot pieniędzy i usunięcie mnie z gry. Dostałam dziś w odpowiedzi od Administracji wskazówkę jak usunąć swoją postać z serwera :D Oczywiście sprawę pieniędzy przemilczano.
Także proszę państwa.
Po trzech latach łącznie poświęconych tej grze, ponad 2 tys jakie w nią władowałam na przestrzeni czasu. To było moje trzecie podejście do gry. Zamiast na zwyczajną uczciwość zasłużyłam na piękne olanie i wysłanie do lamusa.
Szczerze?
Jak odczytałam tą wiadomość to tak jakbym dostałam obuchem po łbie.
Ponieważ jestem kobietą, a ostatnio sporo rozczarowań na mojej liście to łezka w oku się zakręciła.
Mam prawo.
Kończę więc tą cudowną i uczciwą grę.
Poczekam na ostatnią mowę Administracji w sprawie moich pieniędzy, która oczywiście wiadomo jaka będzie. Poza tym chcę się upewnić, że posta nie usuną.
Powodzenia życzę Wam w grze i w życiu prywatnym tym bardziej.
I dobra rada: Uważajcie kupując Czarne Perły.
Bo historie lubią się powtarzać.
Pozdrawiam.
Marta, oszukana przez zacny serwer ml...

dlatego w gry nie ładuje się kasiory gra się darmowo :) wtedy nie ma rozczarowań i uzależnień polecam mój styl na przyszłość. Ja zabuliłem tylko 70- 100zł na starcie na utrzymanie serwera na moje konto żeby nie było że na krzywy ryj gość przyszedł grać tak samo jak kupuje się gry stacjonarne w sklepie i to tyle. Na wdzięczność polskiego admina nie licz bo kasa idzie do centrali a on dostaje pewnie ochłapy bo zysków już nie ma z polskiego serwera. Może właśnie napisz po rosyjsku do centrali ja bym tak zrobił. ;)

PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 00:43 
Magister

@atramos

Przeanalizowałem podane przez Ciebie dane.

Jak dla mnie to w przypadku Millenium nie zgadza się nr konta odbiorcy przyporządkowany do tego banku dla transakcji ML - są w sumie 2 nr rachunków, a Twój to żaden z nich (dopuścić trzeba jednak to ,że na przestrzeni czasu nr mógł ulec zmianie - mało prawdopodobne ale możliwe).

Ustal sobie nr rachunku odbiorcy - a właściwie odbiorcę przypisanego do tego rachunku - bo być może grasz w inne gry i tam kasa poszła :)

W zasadzie banki mają w tyłku to komu kasę ślesz - liczy się procent od transakcji.

Co się tyczy Millenium w ogóle, to wiedz, że sesje wychodzące mają 10.30-11.00 14.30-15.00 17.00-17.30 +/- 72h wynikające z Prawa bankowego gdyż nie mają stałej umowy z DialCom.

W drugim przypadku zapewne perły dostałaś błyskawicznie, gdyż transakcja poszła przez pośrednika - Przelewy24 podmiot wewnętrzny) - który ma stałą umowę zarówno z PKO jak i z DialCom; także kredytuje transakcje (jak Blucash).

Odpowiedzi szukaj w DialCom - podaj dat, nr rachunku i nr transakcji - niech Ci wyjaśnią, czy przekazali kasę do Posiadacza Produktu.

Pozdrawiam...

ABS

PS. Tu masz link do weryfikatora transakcji: https://secure.przelewy24.pl/przedplata/
Tu mail kontaktowy: partner@przelewy24.pl

PostNapisane: środa, 24 lutego 2016, 17:41 
Magister

Musze sie przyczepic do slowa: blyskawicznie" ponad pol miesiaca czekalam, nic tylko pogratulowac refreksu.

Strefa czasowa: UTC [ DST ]