My Lands: Black Gem Hunting

My Lands Discussion Board
Teraz jest środa, 26 września 2018, 06:06

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Autor Wiadomość
PostNapisane: piątek, 23 marca 2018, 15:49 
Nowicjusz

20 marca 2018 roku gracz Rak1 zburzył Arcyruinę i zdobył 32570 Czarnych Pereł na serwerze Rozkwit cywilizacji: Archon.
Gratulujemy i czekamy na fascynującą opowiedź!

PostNapisane: niedziela, 1 kwietnia 2018, 13:45 
Nowicjusz

Dawno dawno temu powstał świat Archon gdzie narodziły się mityczne stworzenia a dokładnie 4 rasy które walczą między sobą o władze i bogactwa:
Mroczne Elfy, Jasne Elfy, Rycerze i Demony. Istaniała też jeszcze jedna rasa przeciwko której walczyły pozostałe 4 rasy były to POTWORY. Potwory miały różne miejsca w których broniły się przed atakami.
Były to zwykłe ruiny, agresywne ruiny, stonehenge i ostatnie najpotężniejsze ARCYRUINY.
Każda rasa posiada swoich obrońców bohaterów którzy mają różne umiejętności oraz różne zbroje które można dostać za zadania, znaleźć w ruinach oraz kupić u handlarza.
W ruinach można znaleźć piękny skarb "czarne perełki" dzięki którym można stać się jeszcze potężniejszym. Ja należe do rasy Mroczne Elfy.
Dzień w dzień walcze z potworami rabując perełki oraz czasami znajdując różne zwoje z zaklęciami które pomagają w dalszych walkach.
Pewnego dnia budząc się i sprawdzając wieści od skryby w pierwszej chwili nic się nie wyróżniało jak zawsze zgineło kliku eksploratorów którzy przeszukiwali dzielnie królestwa.
Ci któzy przeżyli odnaleźli ruinki o niskich poziomach, 1 szyb, 1 żyła złota i.......... coś co było małoprawdopodobne wręcz nie możliwe, 1 dzielny eksplorator odnalazł ruine 7 poziomu zwaną ARCYRUINĄ.
Większość wojsk była daleko.... Jednak w pobliżu tej Arcyruiny stacjonował jakby wiedział że będzie potrzebny Bohater najdzielniejszy z najdzielnieszych, bohater ten zwał się Wiesiek:):):):):)
Posiadał on przydatne umiejętności oraz zaklęcia ale przedewszystkim posiadał on przepiękną, lśniącą i nie samowicie mocną zbroje przeciwko potworom.
Trzeba było szybko sprawdzić szpiegami oraz jasnowidzami czy inna rasa nie idzie już na tą ruine żeby zrabować cenne perełki.
Kiedy okazało się że nikt tam nie zmierza coś innego przykuło uwagę Wieśka, że nie było tam żadnego bohatera potworów czy jest to możliwe czy Arcyruina może być bez boha okazauje się że tak jest to możliwe.
Wiesiek rzucił kilka zaklęć i ruszył z wściekłością na potwory wierząc i mając nadzieje że uda mu się wygrać i pokonać potwory rabując dużą wręcz ogromną ilość czarnych perełek.
Dla mnie jako władcy był to bardzo długi czas oczekiwania na bitwe, myśląc czy się uda czy też poniosę porażkę...Poszedłem zażyć świeżego powietrza przed pałac. Stało się skryba przysłał wiadomość...
Panie udało się Wiesiek wygrał bitwe życia coś pięknego, szczęśliwy i zadowolony wracał ze zwycięskiej bitwy z workiem pełnym CZARNYCH PEREŁEK:):):):):):):):)

Załączniki:
j1.png
j1.png [ 735.19 KiB | Przeglądane 261 razy ]
j.png
j.png [ 774.54 KiB | Przeglądane 261 razy ]
g.png
g.png [ 876.51 KiB | Przeglądane 261 razy ]
Arcy7.png
Arcy7.png [ 848.95 KiB | Przeglądane 415 razy ]

Ostatnio edytowano środa, 2 maja 2018, 21:10 przez Rak1, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: piątek, 6 kwietnia 2018, 10:23 
Nowicjusz

Witamy!

Prosimy dopracować opis.

Pozdrawiamy,
Administracja

PostNapisane: piątek, 6 kwietnia 2018, 15:44 
Nowicjusz

Czy mógłbym prosić o jakąś podpowiedź jak można to jeszcze dopracować???? Nie jestem polonistą ani filozofem. Jestem prostym człowiekiem i jak najbardziej nie potrafię napisać "esej" . Napisałem dosłownie tak jak było(miałem coś zmyślić, fantazjować???). Dlatego nie rozumiem w jaki sposób mam to jeszcze dopracować. Proszę uprzejmie o szybką odpowiedź.

PostNapisane: sobota, 7 kwietnia 2018, 19:44 
Magister

Ja bym mu cofnął tą arcyruinkę i podesłał pod moją stolicę :P

Strefa czasowa: UTC [ DST ]